21

Re: String як напрямок для створення директорії

Я вас не осуджую, але це ж яким конченим треба бути, БУТИ ПРОФЕСІЙНИМ ПРОГРАМІСТОМ (судячи зі всього - веб), не створити СВОГО і при цьому називати конченим інших, хто не створює.
Нема слів  *WALL*
Я створю після вас

22

Re: String як напрямок для створення директорії

office написав:

Я вас не осуджую, але це ж яким конченим треба бути, БУТИ ПРОФЕСІЙНИМ ПРОГРАМІСТОМ (судячи зі всього - веб), не створити СВОГО і при цьому називати конченим інших, хто не створює.
Нема слів  *WALL*
Я створю після вас

так ви кончене з іншої причини

23

Re: String як напрямок для створення директорії

Ах пане office, не спількуйтесь із ним, бо спілкуючись ви стаєте таким же конченим

24

Re: String як напрямок для створення директорії

Віталя45 написав:

Ах пане office, не спількуйтесь із ним, бо спілкуючись ви стаєте таким же конченим

Ваша правда! І не такі словечки можуть вирваться.
Пане FakiNyan, прошу мене пробачити від щирого серця, ніякий Ви не кончений і за мою образу.
Сподіваюся Ви теж попросите вибачення?
Нагадую, що не "здача" у силах побороти погану культуру, а лише її осмисленя відсутність завдяки діям оточуючих, тож я не правий що дав здачу прошу пробачення і більше так не робитиму :)

25

Re: String як напрямок для створення директорії

Ой! Здається я вас таким чином іще 4 рази назвав конченим. Прошу іще одне вибачення
Щодо "згоден" не у тому що ви кончений а у тому що я не хотів би щоб до моєї не культурності додалась іще Ваша, а хто з нас більш не культурний нехай судитиме хтось інший (на мою думку таки я більш не культурний). Але я нагадав собі Пубму, а Ви мені нагадали Тімона.
Тімон завжи перший починав конфлікт і при цьому вигравав