61 Востаннє редагувалося ch0r_t (28.10.2021 14:13:31)

Re: життя в селі

P.Y. написав:
tchort написав:

«Продовжує жити у своїх творах». Більшість з нас у його нинішньому віці навіть так не зможе.

Вам що 14 років. Що це за мелодраматично-метафізичне кліше.
Яке це має значення (космічні метафори ці) чи відношення до чого завгодно?

Дивіться, зараз він такий же мертвий фізично, як і будь-хто з його сучасників. Але продовжує чинити вплив на навколишню реальність, використовуючи свій творчий доробок. Дехто навіть власним життям не керує, поки живий, а він може навіть так — по-моєму, це круто.

Я розумію що стоїть поза цим(/тим виразом). Але я не зовсім про те...

62

Re: життя в селі

Дістали ці яблука з міських супермаркетів, густо намащені воском; змушений змивати той віск під теплою водою, та ще й з милом. Хтось каже що легше зрізати ножем шкірку, однак в шкірці багато вітамінів.

Ось ще одна причина, чому краще жити в селі, там жоден дивак не мастить яблук воском. І кури там не наколені масово антибіотиками як в містах.

63 Востаннє редагувалося HetmanNet (19.11.2021 11:57:48)

Re: життя в селі

frz написав:

Дістали ці яблука з міських супермаркетів, густо намащені воском; змушений змивати той віск під теплою водою, та ще й з милом. Хтось каже що легше зрізати ножем шкірку, однак в шкірці багато вітамінів.

Ось ще одна причина, чому краще жити в селі, там жоден дивак не мастить яблук воском. І кури там не наколені масово антибіотиками як в містах.

І що трапиться якщо з'їсте віск?

Курей не колять, а годують антибіотиками, до речі в селах теж, бо так більше виживає з виводку, при тому на відміну від великих компаній просто на око кому як збренде чи як хто порадить. До речі, не всі селяни що годують курей антибіотиками знають чим вони годують, вони часто називають за брендами препарати чи якимось асоціативними назвами (наприклад, зустрічав як називають за народною назвою іншого препарату, чи називали вітамінами) і гадки не мають що воно таке, ну бо чого паритися всі ж так роблять.

Подякували: 0xDADA11C7, ReAl2

64

Re: життя в селі

Моя бабуся собаку якимось гормонами годувала, які зосталися від квартирантів-військових. Після чого в собаки почали вуха стирчати.

65

Re: життя в селі

В сусідської бабусі, в якої ми купуємо козяче молоко і бульбу, можна просто запитати: "чим ви годуєте курочок?" і отримати якусь відповідь якій можна довіряти або ж ні, а от в супермаркеті навіть запитати нема в кого.

66 Востаннє редагувалося HetmanNet (19.11.2021 12:56:52)

Re: життя в селі

frz написав:

В сусідської бабусі, в якої ми купуємо козяче молоко і бульбу, можна просто запитати: "чим ви годуєте курочок?" і отримати якусь відповідь якій можна довіряти або ж ні, а от в супермаркеті навіть запитати нема в кого.

ну не згадає вона "вітамінки" і що далі? чи не згадає про походження корму і що далі? якщо не згадає "вітамінок" і то виявите то завжди отримаєте "ну так всі роблять, ти що дурний таке не знати?".

навіщо вам питати, є маркування яке вам скаже чим могли а чим не могли.

67

Re: життя в селі

0xDADA11C7 написав:

Моя бабуся собаку якимось гормонами годувала, які зосталися від квартирантів-військових. Після чого в собаки почали вуха стирчати.

навіщо? щоб не зіпсувалися?

68

Re: життя в селі

Та зрозуміло що для повної ґарантії тре вирощувати курочок самому. Але бабця може й згадає чим саме годувала, тут 50/50.

69

Re: життя в селі

HetmanNet написав:
0xDADA11C7 написав:

Моя бабуся собаку якимось гормонами годувала, які зосталися від квартирантів-військових. Після чого в собаки почали вуха стирчати.

навіщо? щоб не зіпсувалися?

Так, щоб добро не пропалало  *PARDON*

70 Востаннє редагувалося HetmanNet (19.11.2021 20:18:19)

Re: життя в селі

0xDADA11C7 написав:
HetmanNet написав:
0xDADA11C7 написав:

Моя бабуся собаку якимось гормонами годувала, які зосталися від квартирантів-військових. Після чого в собаки почали вуха стирчати.

навіщо? щоб не зіпсувалися?

Так, щоб добро не пропалало  *PARDON*

Отож бо, тому можна очікувати у вирощеному в селі що завгодно, і бо була загроза що щось пропаде, тож пішло у діло. А за раз чи два вважають у селі, що не рахується, тож і згадувати не стануть.

А про інші дурощі, на зразок зберігання на горищі чи викидання у ставок ігнітрона говорити не хочу. Бо таких несподіванок може чекати до біса і якщо сам не побачиш то і знати не будеш.

71

Re: життя в селі

Ви краще розкажіть що росло, що викорчували що посадили.