21

Re: Інтернет-магазин Ізолон-Вест

Isolon-West написав:

Про війну своєму шоколадному олігарху розказуйте. Зараз мене назвуть шанувальником зе :) Порохоботи ж 3 точку зору не розглядають. З
а це було дві революції (проти олігархів!), щоб вибрати того перевертня і втратити частину території!
Про Китай порівняння не доречне. В мене є статистика по продажам саме в Україні. І те що, на українських версіях сайту купляють на порядок нижче російських версій свідчить статистика.
Я не любитель москалів (для порохоботів це важко сприйняти), свого часу вів схожий форум українською мовою іншої тематики. Тільки патріотизм має бути здоровий. Коли ж він переростає в хворобу, то це вже не виліковна стадія!
Порівняйте скільки АТОшників розмовляє суржиком чи чистою російською і трохи попустіться!

https://www.youtube.com/watch?v=OyVRRhqlL6A&t=4s

Подякували: ch0r_t, koala, flatliner3

22

Re: Інтернет-магазин Ізолон-Вест

Isolon-West написав:

Про війну своєму шоколадному олігарху розказуйте. Зараз мене назвуть шанувальником зе :) Порохоботи ж 3 точку зору не розглядають. З
а це було дві революції (проти олігархів!), щоб вибрати того перевертня і втратити частину території!
Про Китай порівняння не доречне. В мене є статистика по продажам саме в Україні. І те що, на українських версіях сайту купляють на порядок нижче російських версій свідчить статистика.
Я не любитель москалів (для порохоботів це важко сприйняти), свого часу вів схожий форум українською мовою іншої тематики. Тільки патріотизм має бути здоровий. Коли ж він переростає в хворобу, то це вже не виліковна стадія!
Порівняйте скільки АТОшників розмовляє суржиком чи чистою російською і трохи попустіться!

https://www.youtube.com/watch?v=hAdKrsLe9EM

23

Re: Інтернет-магазин Ізолон-Вест

Порівняйте скільки АТОшників розмовляє суржиком чи чистою російською і трохи попустіться!

А ще багато атошників алкашів, наркоманів, неосвічених людей, любителів блатняку та психічно хворих (знаю особисто такого кадра). Що, нам тепер бухати та блатняк слухати в знак солідарності?

Подякували: ch0r_t, FakiNyan, koala, leofun01, flatliner5

24

Re: Інтернет-магазин Ізолон-Вест

Бан за порушення п. 2.10 Правил.

25

Re: Інтернет-магазин Ізолон-Вест

О, прийшов лист про скасування замовлення. Суржиком.

Замовлення номер 611 от 05.07.2021 14:30:23 відмінено.

З посиланням на... правильно, російську версію їхнього сайту.

Подякували: 0xDADA11C7, FakiNyan, leofun013

26

Re: Інтернет-магазин Ізолон-Вест

Isolon-West написав:

Люди на сході, півдні і в центрі країни звикли шукати саме на цій мові.

Давайте, розкажіть мені, якою мовою я хочу шукати інформацію.

27

Re: Інтернет-магазин Ізолон-Вест

Alexv написав:
Isolon-West написав:

Люди на сході, півдні і в центрі країни звикли шукати саме на цій мові.

Давайте, розкажіть мені, якою мовою я хочу шукати інформацію.

Користувач Isolon-West ЗАБЛОКОВАНИЙ