41

Re: Українська соціальна мережа

tchort написав:
BogdaneS написав:

На цьому форумі платять за кількість символів у пості?

Тільки пану P.Y.. Бюджет тісний.

Слід сказати, зарплату затримують — поки що не бачив жодної.
Ваша соцмережа може запропонувати кращі умови оплати праці? Якщо так, уже біжу реєструватись.

Подякували: ch0r_t, leofun012

42

Re: Українська соціальна мережа

tchort написав:
BogdaneS написав:

На цьому форумі платять за кількість символів у пості?

Тільки пану P.Y.. Бюджет тісний. Коли треба менше літер й сенсу - йдіть на твіттер.
Лишніх літер там не має, це як ноти чи програмний код. Я вжив рівно скільки, скільки треба було аби описати річ яку хотів. Це шедевр.
Скульптура Б'ярні Фон Мікеланджело.

У вашому "коді" забагато "костилів". Чим менше коду, тим краще.

43 Востаннє редагувалося ch0r_t (07.10.2021 10:35:34)

Re: Українська соціальна мережа

*на правах дружнього жарту*

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/89abfa92e808397899edc99c7e7f45e6.png

BogdaneS написав:

У вашому "коді" забагато "костилів". Чим менше коду, тим краще.

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/0aa2900d09a23f93764b19a7d41d6bf5.png

44

Re: Українська соціальна мережа

Чим менше коду, тим краще.

Якщо мається на увазі не програмний код, а людський текст, то, чесно кажучи, не розумію твітерного формату. Якщо це не розлогий текст, у який можна зануритись, то має бути хоча б посилання на такий текст на іншому ресурсі, або на щось рівноцінне йому (відео на ютюбі, проект на Ґітхабі і т.п.) — інакше в чому взагалі сенс це читати? Ні, толкові мікроблоги існують — просто дописи користувачів там складаються переважно якраз з таких посилань. Закономірно, що твітер таки зняв обмеження на довжину повідомлень (хоча й повноцінним блогосервісом це його не зробило).

Лаконічність має сенс тоді, коли ви віддаєте накази. Мова програмування — це мова наказів, тому там це має сенс. Якщо домовляєтесь про зустріч у реалі, і треба просто вказати місце зустрічі, це теж має сенс.

Лаконічне спілкування? Людська мова дозволяє говорити коротко лише про прості й очевидні речі, без детальних подробиць, але саме лише «привіт — як справи — нормально — бувай» до повноцінного спілкування недотягує. Так, можна отримувати такий пінг не від однієї людини, а від цілої купи друзів, але це теж не те — все надто поверхнево, і кількість співрозмовників не може компенсувати низьку якість такого спілкування. Людину неекстравертного складу надмірна кількість людей вимотує — для мене краще змістовне спілкування з невеликою кількістю співрозмовників, ніж постійні сигнали від багатьох людей, що в 99% випадків не говорять нічого цікавого і ніякої нової інформації не несуть.

Подякували: ch0r_t1

45

Re: Українська соціальна мережа

P.Y. написав:

Чим менше коду, тим краще.

Якщо мається на увазі не програмний код, а людський текст, то, чесно кажучи, не розумію твітерного формату. Якщо це не розлогий текст, у який можна зануритись, то має бути хоча б посилання на такий текст на іншому ресурсі, або на щось рівноцінне йому (відео на ютюбі, проект на Ґітхабі і т.п.) — інакше в чому взагалі сенс це читати? Ні, толкові мікроблоги існують — просто дописи користувачів там складаються переважно якраз з таких посилань. Закономірно, що твітер таки зняв обмеження на довжину повідомлень (хоча й повноцінним блогосервісом це його не зробило).

Лаконічність має сенс тоді, коли ви віддаєте накази. Мова програмування — це мова наказів, тому там це має сенс. Якщо домовляєтесь про зустріч у реалі, і треба просто вказати місце зустрічі, це теж має сенс.

Лаконічне спілкування? Людська мова дозволяє говорити коротко лише про прості й очевидні речі, без детальних подробиць, але саме лише «привіт — як справи — нормально — бувай» до повноцінного спілкування недотягує. Так, можна отримувати такий пінг не від однієї людини, а від цілої купи друзів, але це теж не те — все надто поверхнево, і кількість співрозмовників не може компенсувати низьку якість такого спілкування. Людину неекстравертного складу надмірна кількість людей вимотує — для мене краще змістовне спілкування з невеликою кількістю співрозмовників, ніж постійні сигнали від багатьох людей, що в 99% випадків не говорять нічого цікавого і ніякої нової інформації не несуть.

Не маю уявлення про те, що мав на увазі пан Петро, порівнюючи свої мемуари з програмним кодом. Не сумніваюся, що якість його коду на рівні з якістю його постів в даній темі.

46

Re: Українська соціальна мережа

Чудово, Ви змогли зібрати особисту інформацію про мене швидше, ніж змогли осмислити мої повідомлення (а я ще ж навіть не реєструвався там у вас). Здається, Ваша соцмережа має комерційний потенціал *JOKINGLY*

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

47

Re: Українська соціальна мережа

P.Y. написав:

Чудово, Ви змогли зібрати особисту інформацію про мене швидше, ніж змогли осмислити мої повідомлення (а я ще ж навіть не реєструвався там у вас). Здається, Ваша соцмережа має комерційний потенціал *JOKINGLY*

Вас також Петром звати?

48

Re: Українська соціальна мережа

BogdaneS написав:

Не маю уявлення про те, що мав на увазі пан Петро, порівнюючи свої мемуари з програмним кодом. Не сумніваюся, що якість його коду на рівні з якістю його постів в даній темі.

Шукайте особисті дані ретельніше, бо в цьому треді принаймні три петра.

Подякували: ch0r_t, P.Y., leofun013

49

Re: Українська соціальна мережа

BogdaneS написав:
P.Y. написав:

Чудово, Ви змогли зібрати особисту інформацію про мене швидше, ніж змогли осмислити мої повідомлення (а я ще ж навіть не реєструвався там у вас). Здається, Ваша соцмережа має комерційний потенціал *JOKINGLY*

Вас також Петром звати?

Ну, так. Прізвище, телефон, домашню адресу і номер паспорта зливати поки що не буду, вибачайте.

50

Re: Українська соціальна мережа

І ключ до всього в їх словах, аби відкрити тільки сенс за ними.

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/615ee0b2c72db/shutterstock_126301940.jpg

51

Re: Українська соціальна мережа

Василі кращі за Петрів

52

Re: Українська соціальна мережа

FakiNyan написав:

Василі кращі за Петрів

Гадаю, варто провести голосування серед Василів і Петрів, зареєстованих на цьому форумі.

53

Re: Українська соціальна мережа

FakiNyan написав:

Василі кращі за Петрів

https://www.youtube.com/watch?v=BwSts2s4ba4

Подякували: leofun011

54

Re: Українська соціальна мережа

P.Y. написав:
FakiNyan написав:

Василі кращі за Петрів

Гадаю, варто провести голосування серед Василів і Петрів, зареєстованих на цьому форумі.

ви ж розумієте, що в будь-який момент на цей форум може прийти з десяток Василів?

55

Re: Українська соціальна мережа

FakiNyan написав:
P.Y. написав:
FakiNyan написав:

Василі кращі за Петрів

Гадаю, варто провести голосування серед Василів і Петрів, зареєстованих на цьому форумі.

ви ж розумієте, що в будь-який момент на цей форум може прийти з десяток Василів?

Якщо не прийдуть, Петри отримають справедливу перемогу. Якщо прийдуть, це підвищить активність форуму.
В обох випадках, добре. Бачите, наскільки конструктивну ідею здатен штовхнути Петро?

Подякували: ch0r_t, leofun012

56

Re: Українська соціальна мережа

P.Y. написав:
FakiNyan написав:
P.Y. написав:

Гадаю, варто провести голосування серед Василів і Петрів, зареєстованих на цьому форумі.

ви ж розумієте, що в будь-який момент на цей форум може прийти з десяток Василів?

Якщо не прийдуть, Петри отримають справедливу перемогу. Якщо прийдуть, це підвищить активність форуму.
В обох випадках, добре. Бачите, наскільки конструктивну ідею здатен штовхнути Петро?

Але Петро не передбачив, що Василі можуть зайти виключно з метою проголосувати, при цьому користь від них буде нульова. Це є геть неконструктивна ідея.

57

Re: Українська соціальна мережа

FakiNyan написав:
P.Y. написав:
FakiNyan написав:

ви ж розумієте, що в будь-який момент на цей форум може прийти з десяток Василів?

Якщо не прийдуть, Петри отримають справедливу перемогу. Якщо прийдуть, це підвищить активність форуму.
В обох випадках, добре. Бачите, наскільки конструктивну ідею здатен штовхнути Петро?

Але Петро не передбачив, що Василі можуть зайти виключно з метою проголосувати, при цьому користь від них буде нульова. Це є геть неконструктивна ідея.

Якщо користь від Василів буде нульова, чи не означатиме це, що Василі гірші за Петрів?

58

Re: Українська соціальна мережа

P.Y. написав:
FakiNyan написав:
P.Y. написав:

Якщо не прийдуть, Петри отримають справедливу перемогу. Якщо прийдуть, це підвищить активність форуму.
В обох випадках, добре. Бачите, наскільки конструктивну ідею здатен штовхнути Петро?

Але Петро не передбачив, що Василі можуть зайти виключно з метою проголосувати, при цьому користь від них буде нульова. Це є геть неконструктивна ідея.

Якщо користь від Василів буде нульова, чи не означатиме це, що Василі гірші за Петрів?

А це вже вирішить голосування.

59

Re: Українська соціальна мережа

Ви не зрозуміли: голосування важливе не саме по собі, а як привід покликати сюди Василів і оцінити їхню фактичну корисність на більшій кількості зразків.

Подякували: ch0r_t1

60

Re: Українська соціальна мережа

Чесно кажучи, ніякі Василі не здатні розрухати форум з Петрами. Бо Петри - страшні зануди і не вміють спілкуватися як Василі.

Подякували: FakiNyan, Yola2