21

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

А з англійською зовсім погано, що залишається булева логіка (перефарбовані наші або ж явні совки)?...

Не перекручуйте, я казав про "дах", а не про партнерів, з якими я працюю. Ви коли в магазин йдете масло купляти, спочатку дізнаєтеся чи часом працівники молокоферми не тілібонькають на Сталіна?
Ні, з англомовними замовниками я також працював, наче не скаржилися, але я працював там на білих проєктах.

22

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

Ви коли в магазин йдете масло купляти, спочатку дізнаєтеся

Це так не працює, інакше б похід у магазин займав би цілий день із негарантованим результатом. А от коли я явно знаю, що працювати пропонують на окупанта чи на його представників в Україні, то відмовляюся вже на етапі першого чату з рекрутером. Скільки разів мене кликали в різні ВТБ і Альфа-банк... безрезультатно, і це ще далеко до 2014 року, а після цього року - це було б взагалі кумедно з мого боку навіть почати якесь спілкування.

23

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

То що ви обираєте? Хоч щось зо для пристойності виберіть.
Одинокі вовки довго не живуть. Серед армій, якусь купку незалежного рицарства буде розтрощено і не помічено.

Тільки...frz-sama, -

(Тільки не кажіть що схиляєтесь зігнути ще одно дискусію в темі, ближче до розмов про росіян, комуністів і сучасну (не вигадану)політику/світоустрій...)

24

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

Я буду одним з засновників нової компанії. Я знаю кодера, який пише самотужки проєкт маштабу Скайрима, тому я там влаштуюсь.

Подякували: ch0r_t1

25 Востаннє редагувалося frz (10.10.2021 21:05:04)

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

Прихований текст

Я сьогодні ходив з сім'єю в ліс дихати автентичним повітрям із ароматом грибів. Також волали разом егегей аби чути відлуння. Опісля вдома слухали Моцарта в рамках початкового курсу з Мистецтва.

Тож з прочищеною свідомістю мені не до ницих розмов про політику. Запитайте ближче до кінця робочого тижня, коли знову остогидне пересувати таски в джирі і свідомість шукатиме варіантів перемкнути увагу на якийсь інтелектуальний подразник.

26 Востаннє редагувалося ch0r_t (10.10.2021 21:20:25)

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

0xDADA11C7 написав:

Я буду одним з засновників нової компанії. Я знаю кодера, який пише самотужки проєкт маштабу Скайрима, тому я там влаштуюсь.

Прихований текст

Не фармацевтичної, надію маю. Бо це все звучить, ну може зовсім трохи, на чверть якоїсь крихти амбіційніше ніж я чекав.
Тобто, звісно удачі, але, господи... тільки одна порада, коли вам потребні такі від незнайомців, - матимете нагоду — йдіть по трупам. в Скайрімі тільки так. Світ холодний, і зима вже близько, хоч зігрієтесь, розженете кров з шаблею в руках, поки йтимете на гору.

Як назвете свою корпорацію, що претендуватиме на своє місце в світі серед інших світових мега-корпорацій й повне знищення конкурентів?

27

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

sky net)))

28

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

tchort написав:

Не фармацевтичної, надію маю.

Не хвармацевтичної :)

матимете нагоду — йдіть по трупам. в Скайрімі тільки так. Світ холодний, і зима вже близько, хоч зігрієтесь, розженете кров з шаблею в руках, поки йтимете на гору.

Я теж все так і уявляю, історія гідна епосу, де я лише маленький гвинтик. Відверто кажучи, я гідний тільки каву варити головному кодеру.

Як назвете свою корпорацію, що претендуватиме на своє місце в світі серед інших світових мега-корпорацій й повне знищення конкурентів?

Якщо я скажу, то вже не назову її так, а взагалі це спільна справа, тому не від мене одного буде залежати назва. Втім, буде кілька дочірніх компаній, де назва залежитеме від мене. Але я не скажу, бо мене нагуглять і побояться зі мною працювати :) Я буду послуговуватися підставними особами навіть для реєстрації власного білого бізнесу. Механізм для відмивання брудних коштів вже є.
Так що невдовзі буду агітувати на цій борді співробітнічати з моєю корпорацією :)

Подякували: ch0r_t1

29

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

Сама правильна корпорація має називатись парасолька.

Подякували: 0xDADA11C71

30

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

Скільки разів мене кликали в різні ВТБ і Альфа-банк... безрезультатно,

В мене трохи инша специфіка - компанії не раді зустрічі з моїми колегами, бо вони самі приходять - їх ніхто не кличе.

Подякували: ch0r_t1

31 Востаннє редагувалося ch0r_t (11.10.2021 19:28:00)

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

Представник "Парасолька корп." написав:

Сама правильна корпорація має називатись парасолька.

true парасолька

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/355d2bef5c3cb0c189b57fe23f298ab1.png

Вам повідомлення.

IBM Department of Air Defense C.O. написав:

Побачу що ваші ракети піднімаються вверх, — їх пейлоад впаде на дно в той же момент. У вогні. До неньки землі. Назад в бруд.

Bip-Bop-Bip-bip

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/d0fda22f0f24a37aa9d07b1c4f6ef270.jpg

Подякували: mamkin haker1

32 Востаннє редагувалося ch0r_t (11.10.2021 19:56:34)

Re: Цивілізований Світ був розділений IT корпораціями.

mamkin haker написав:

sky net)))

Це не корпорація, а продукт. Skynet, — розробка корпорації Cyberdyne Systems.

C.S.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/eb/T2_3-D_Battle_Across_Time_interior_signage.jpg/768px-T2_3-D_Battle_Across_Time_interior_signage.jpg