21

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

А ми вперто не бачимо, щоб ви свій компілятор назвали, хоча ніби ж вам вже вказали, що воно суттєво від того залежить.

22

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

koala написав:

А ми вперто не бачимо, щоб ви свій компілятор назвали, хоча ніби ж вам вже вказали, що воно суттєво від того залежить.

А я вперто забув вкащати що я програмую на VS Code.

23 Востаннє редагувалося koala (29.10.2021 18:03:06)

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

SkilLock написав:
koala написав:

А ми вперто не бачимо, щоб ви свій компілятор назвали, хоча ніби ж вам вже вказали, що воно суттєво від того залежить.

А я вперто забув вкащати що я програмую на VS Code.

О, зараз ви ще напишете, на якій клавіатурі ви програмуєте, під яку музику і якої марки каву п'єте. І не забудете уточнити, яка у вас ОС.
Але це все не має особливого стосунку до компілятора, уявляєте собі? VS Code - лише редактор, компілятор для нього треба окремо ставити. І ви поставили, судячи з першого повідомлення. Тому зберіться і, якщо вам дійсно потрібна відповідь, назвіть його. Це або Visual Studio, або GCC, ну і є маленька ймовірність, що clang. У щось екзотичніше не вірю - навряд чи людина, що на питання про компілятор називає редактор, зможе поставити щось рідкісніше.

24

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

SkilLock написав:

А я вперто забув вкащати що я програмую на VS Code.

О, ви з мікроконтролерами працюєте?

Подякували: mamkin haker1

25

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

koala написав:
SkilLock написав:
koala написав:

А ми вперто не бачимо, щоб ви свій компілятор назвали, хоча ніби ж вам вже вказали, що воно суттєво від того залежить.

А я вперто забув вкащати що я програмую на VS Code.

О, зараз ви ще напишете, на якій клавіатурі ви програмуєте, під яку музику і якої марки каву п'єте. І не забудете уточнити, яка у вас ОС.
Але це все не має особливого стосунку до компілятора, уявляєте собі? VS Code - лише редактор, компілятор для нього треба окремо ставити. І ви поставили, судячи з першого повідомлення. Тому зберіться і, якщо вам дійсно потрібна відповідь, назвіть його. Це або Visual Studio, або GCC, ну і є маленька ймовірність, що clang. У щось екзотичніше не вірю - навряд чи людина, що на питання про компілятор називає редактор, зможе поставити щось рідкісніше.

Ясненько дали зрозуміти, що не розбираюсь ні граму.
Після того як завантажив редактор VS Code, докачав "C/C++ for Visual Studio Code" і "Code Runner" ну і всякі плагіни які напевне не стосуються питання.

26 Востаннє редагувалося koala (29.10.2021 18:22:52)

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

Цей C/C++ for Visual Studio Code?
От тільки прямо на його сторінці - дві різні інструкції: як встановити MSVS і як встановити GCC.
Code Runner? Там є чудова інструкція, як саме його налаштовувати з різними компіляторами - і не факт, що ви обидва плагіни маєте з однаковими налаштуваннями.
Ні, вибачте, одне з двох: або "я щось натиснув, воно саме", або C++. Обидва разом не виходить.

27

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

Ну, встановлював собі C++ по якимось гайдах, де попередньо скачував "MinGW". (я можу плутати з Visual Studio який у мене також є).
Так, ці два плагіни, гіперпосилання на які ви написали, але нічого додаткового не налаштовував, просто завантажив і все працює.
Хіба і як воно може впливати на результати коду в першому повідомленні?
У вас цей код добре працює? Чи все-таки потребує редагувань? Нагадаю що повинно виводити суму n чисел де n це -
sum (n, *n чисел через кому*).

28

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

В будь-якому разі ви робите недокументовану річ, нормальні кодери так не роблять.

29 Востаннє редагувалося ReAl (29.10.2021 20:10:14)

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

SkilLock написав:

У вас цей код добре працює? Чи все-таки потребує редагувань? Нагадаю що повинно виводити суму n чисел де n це -
sum (n, *n чисел через кому*).

Здається, тут в третині повідомлень говориться про те, що цей код в сучасних умовах — дасть невизначений результат.
І що треба через va_* (stdarg.h).
Тобто якщо у когось раптом і заробить — це не має жодного стосунку до вашого випадку.

30

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

SkilLock написав:

Ну, встановлював собі C++ по якимось гайдах, де попередньо скачував "MinGW". (я можу плутати з Visual Studio який у мене також є).
Так, ці два плагіни, гіперпосилання на які ви написали, але нічого додаткового не налаштовував, просто завантажив і все працює.
Хіба і як воно може впливати на результати коду в першому повідомленні?

Будь-які налаштування компілятора можуть впливати на виконання коду, що не відповідає стандарту (насправді і того, що відповідає стандарту, також). Це C++.

SkilLock написав:

У вас цей код добре працює? Чи все-таки потребує редагувань? Нагадаю що повинно виводити суму n чисел де n це -
sum (n, *n чисел через кому*).

Так, добре. Правда, довелося трохи погратися з параметрами компіляції, але я зрештою змусив його працювати саме у тому вигляді, в якому ви його подали.

31

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

koala написав:

Так, добре. Правда, довелося трохи погратися з параметрами компіляції, але я зрештою змусив його працювати саме у тому вигляді, в якому ви його подали.

А в чому була проблема? Можна на код глянути? Можливо я десь логіку присвоювання втратив і воно і у мене запрацює

32

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

Ще раз: код ваш, без змін. Запрацювало на MS VS, якщо збирати як 32-бітний дебажний застосунок.

33

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

koala написав:

Ще раз: код ваш, без змін. Запрацювало на MS VS, якщо збирати як 32-бітний дебажний застосунок.

(ніколи не зустрічався з MS-компіляторами)

дебажний у нього ближчий до gcc -O0 чи -Og ?

34

Re: Функції зі змінною кількістю параметрів

Друге.