21

Re: Кому вигідний COVID?

HetmanNet написав:

Не факт, що їм є різниця, може виявитися, що то побічний результат реалізації схеми:
1. випускаємо хворобу А
2. робимо комбіновану вакцину від хвороби А та В, але кажемо що лише від хвороби А
3. після досягнення мільярда, робимо дефіцит вакцини
4. випускаємо хворобу Б яка зачищає світ від невакцинованих

Плюси такого плану:
1. всі потрібні технології вже наявні та обкатані
2. немає потреби в точному прогнозуванні
3. повторюваність
4. легше приховати
5. гнучкість

До речі, цікавий факт: пандемія почалась з Китаю, але зараз там практично немає хвирих. Можна звичайно припустити, що китайці приховують статистику або розстрілюють хворих, але привід створити теорію китайської змови усе таки є.

22

Re: Кому вигідний COVID?

Китайці, якщо виявляють хворого, то закривають на карантин всю провінцію на 2 тижні без права виходити з дому.

23

Re: Кому вигідний COVID?

Vo_Vik написав:

Китайці, якщо виявляють хворого, то закривають на карантин всю провінцію на 2 тижні без права виходити з дому.

китайці живуть в авторитарній державі

24

Re: Кому вигідний COVID?

Гм, я не казав, що це добре.

25

Re: Кому вигідний COVID?

Torbins написав:

До речі, цікавий факт: пандемія почалась з Китаю, але зараз там практично немає хвирих.

Немає хворих чи даних про хворих?

На початку теж довго приховували дані про епідемію та нову хворобу, поки не злили інфу. Тож здогадайтеся, який варіант реальніше.
Крім того зараз там тяжких хворих менше, бо там не питають чи ти хочеш вакцинуватися. Тому легше приховувати дані про хворих. А коли їх стає багато то вводять карантин з повною ізоляцією цілих районів.

26

Re: Кому вигідний COVID?

Q-bart написав:
Vo_Vik написав:

Китайці, якщо виявляють хворого, то закривають на карантин всю провінцію на 2 тижні без права виходити з дому.

китайці живуть в авторитарній державі

тому там  вакцинація дає кращий результат попри нижчу ефективність їх вакцин, бо ніхто нікого не питає чи хочеш, бо ти маєш

27 Востаннє редагувалося HetmanNet (12.11.2021 23:03:29)

Re: Кому вигідний COVID?

Прихований текст
0xDADA11C7 написав:

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/618aae393e2ea/IHox7mw.jpg

у нас масово слова "рекорд" і "антирекорд" вживають не правильно, а ви після такого дивуєтеся таким назвам?

28

Re: Кому вигідний COVID?

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/4695ab4631b7ad3b09a3574bd806aecf.jpeg

29

Re: Кому вигідний COVID?

frz написав:

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/4695ab4631b7ad3b09a3574bd806aecf.jpeg

Так що робити, вакцинуватись чи ні?

30

Re: Кому вигідний COVID?

Я для себе вирішив, що мені особисто вакцинація потрібна. При цьому, аналогічно з вибором монітору (див. відповідну тему), ще не визначився з фірмою виробника. І оскільки я достатньо сильно самоізолювався (див. мій попередній допис у цій темі), то мені це не терміново, хоча й зволікати надто не варто.

31

Re: Кому вигідний COVID?

frz написав:

Я для себе вирішив, що мені особисто вакцинація потрібна. При цьому, аналогічно з вибором монітору (див. відповідну тему), ще не визначився з фірмою виробника. І оскільки я достатньо сильно самоізолювався (див. мій попередній допис у цій темі), то мені це не терміново, хоча й зволікати надто не варто.

маєте багато часу і впевнені що ваше здоров'я міцне (якщо маєте єврейське коріння або плануєте їхати за кордон)? чіпуйтесь файзером!
маєте меньше часу і не плануєте за кордон? модерна - ваш 5-G провайдер :3

32

Re: Кому вигідний COVID?

Не чув щоб десь в нас ще була Модерна в наявності. Хоч Модерна також визнана для поїздки в цивілізовані країни, наскільки мені відомо.

33

Re: Кому вигідний COVID?

Втім, литовці визнають лише затверджені в ЄС вакцини, а от до Словаччини пускають також щеплених китайським Sinovac’ом (ця популярна в Україні вакцина, на жаль, відкриває кордони лише до небагатьох держав Шенгену).

сплутв трішки :3

34

Re: Кому вигідний COVID?

frz написав:

Не чув щоб десь в нас ще була Модерна в наявності. Хоч Модерна також визнана для поїздки в цивілізовані країни, наскільки мені відомо.

Не спішіть з вибором, знайомий вирішив виготовити свою вакцину. Вам не потрібна та темна "біо-хімія", ось в нього тільки природна, свіжа і натуральна сировина, почекайте лише:

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/e3ce67c35b1045de41d87129071b99f9.jpeg

Подякували: 0xDADA11C7, Yola, leofun013

35

Re: Кому вигідний COVID?

mamkin haker написав:
frz написав:

Я для себе вирішив, що мені особисто вакцинація потрібна. При цьому, аналогічно з вибором монітору (див. відповідну тему), ще не визначився з фірмою виробника. І оскільки я достатньо сильно самоізолювався (див. мій попередній допис у цій темі), то мені це не терміново, хоча й зволікати надто не варто.

маєте багато часу і впевнені що ваше здоров'я міцне (якщо маєте єврейське коріння або плануєте їхати за кордон)? чіпуйтесь файзером!
маєте меньше часу і не плануєте за кордон? модерна - ваш 5-G провайдер :3

ага пфайзер, в країні де навіть інсулін до аптеки незіпсованим не можуть довезти.

36

Re: Кому вигідний COVID?

tchort написав:

знайомий вирішив виготовити свою вакцину. Вам не потрібна та темна "біо-хімія", ось в нього тільки природна, свіжа і натуральна сировина, почекайте лише [...]

В мене такий жив поверхом нижче, маю багато чітких дитячих спогадів, тож міг би розповісти в деталях, тільки вважаю цю інформацію як таку, що має сумнівну цінність.

37

Re: Кому вигідний COVID?

У III кварталі 2021 року фармацевтична компанія AstraZeneca Plc, розробник вакцини проти COVID-19, отримала 1,651 мільярда доларів чистого збитку, незважаючи на зростання виручки в 1,5 рази.

38 Востаннє редагувалося frz (15.11.2021 10:42:52)

Re: Кому вигідний COVID?

Записався до сімейної. Зручний час вдалося знайти лише на 26 листопада. Я не фанат раннього вставання. Записатися вирішив, бо прочитав в новинах, що знову підвезли Модерну. Хочу особисто послухати думку сімейної, бо вона в нас місцеве світило науки.

Прихований текст

якщо не повернуся - помстіться за мене

39

Re: Кому вигідний COVID?

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/6192befe50d3c/E-AiWgPXMAIOap5.jpg

Подякували: ch0r_t, leofun012

40

Re: Кому вигідний COVID?

Отримав першу дозу Pfizer. Але покриття мобільного оператора не збільшилося. Нас обманювали, чіпи неякісні.