21

Re: Що робитимете в ці святки?

Запуск успішний. Вітаю з запуском.

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/7f89ceec8f5b440429782b978a03d1a8.png

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/b6ee4bc2330729062dffe3a27f611907.png

22

Re: Що робитимете в ці святки?

tchort написав:

Зі святом вітаю, всіх місцевих християн-католиків.

Дякую, тільки враховуйте, що більшість православних церков відзначають Різдво сьогодні, а більшість українських католиків - 7 січня. Такі справи.

Подякували: dot, flatliner2

23

Re: Що робитимете в ці святки?

koala написав:
tchort написав:

Зі святом вітаю, всіх місцевих християн-католиків.

Дякую, тільки враховуйте, що більшість православних церков відзначають Різдво сьогодні, а більшість українських католиків - 7 січня. Такі справи.

Цікаво, як виглядатиме ситуація через вісімсот років, коли григоріанський та новоюліанський календар почнуть розходитись?

24

Re: Що робитимете в ці святки?

Мене більше цікаво, що буде в 2100, коли старий юліанський календар має зміститись знов на один день відносно григоріанського. Почне московський патріархат святкувати 8го січня чи як.

25

Re: Що робитимете в ці святки?

Якщо ми не знищимо той МП(окрім старообрядців деяких) в найближчі 20 років, то він знищить нас.

26

Re: Що робитимете в ці святки?

Баня в лісі. Поза зоною.

27

Re: Що робитимете в ці святки?

Робимо досі з дітьми адвент. Це не той що "Advent of Code", а читання історій з Біблії, тематичні розмальовки і вирізанки, в кінці чого - наклеювання наклейки на сьогоднішнє число в календарі. Зараз є сучасні, гарно оформлені набори для цього. Так як пропускали трохи днів, то все ще в процесі (в західних країнах цей процес починають з першого грудня і закінчують якраз на Різдво за "католицьким" або як кажуть у Львові, за "польським" календарем). Є ще набори адвентів з шоколадом на кожен день, однак в нас і так багато солодощів, тож робимо натомість з картинками.

Вчора зібралися поспівати псалми з псалмоспіву, почитати історію з християнського збірника "Хліб наш насущний"

розповсюджується безкоштовно

Помолилися за мир.

Дітям прийшов поштою подарунок від родичів - цікавий конструктор, ним і були в той же день переважно зайняті.

Дивимося мультик "Суперкнига", а також багато інших мультиків.

В Штатах багато хто взяв вихідний вже з четверга, а в Україні вихідним буде також понеділок. Тож в нас є дуже багато часу щоб з'їжджати з гірки на санках.

Випробував свої міні-рації за містом; на жаль ще не встиг випробувати саме максимальну відстань впевненого прийому. Випробував новий зручний термос.

Скористався деяким затишшям в чергах до офіційних органів і переоформив водійські права, котрі в мене були оформлені ще за царя Гороха і не мали терміну придатності, тому я не мав би можливості керувати автомобілем за кордоном (наші внутрішні водійські права визнає Євросоюз).

Планую дивитися старий різдвяний фільм It's a Wonderful Life (1946).

28

Re: Що робитимете в ці святки?

Дивимося мультик "Суперкнига", а також багато інших мультиків.

Я також в дитинстві дивився цей мультсеріял. Робот та Ісус це щось.

29

Re: Що робитимете в ці святки?

0xDADA11C7 написав:

Дивимося мультик "Суперкнига", а також багато інших мультиків.

Я також в дитинстві дивився цей мультсеріял. Робот та Ісус це щось.

Так, цей Робік допомагає дітям у переміщенні в часі та просторі, а також підказує щодо орієнтування на місцевості. Сьогодні засік там "блупер" - Робік сказав в одній серії що визначив щось-там за gps-навігацією, хоча в той час супутників gps ще не підвішали, принаймні про це нічого не відомо сучасним історикам. В наступній серії вже виправилися - цього разу Робік вже просто "сканував рельєф" і таким чином визначив що й до чого.

30

Re: Що робитимете в ці святки?

Скільки перезапускві франшизи "Суперкнига" було? Коли я був маленький, то жодної мови про GPS ще не було.

31

Re: Що робитимете в ці святки?

Версій точно більше ніж одна, бо в цій Суперкнизі що ми дивилися, графіка вже не настільки примітивна (все одно примітивна в порівнянні з сучасними мультиками, але вже краща ніж була колись).

32

Re: Що робитимете в ці святки?

frz написав:

Хто святкує - з Різдвом Христовим.

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/61d7ed7a7162a/maxresdefault.jpg

33

Re: Що робитимете в ці святки?

Поїхав на захід, в межах країни
https://youtu.be/mN9JR7UepI0

Подякували: mamkin haker, ch0r_t2

34

Re: Що робитимете в ці святки?

буду святкувати з родиною, в наш час тільки близькі люди поряд в такі свята

35

Re: Що робитимете в ці святки?

Минулого Різдва я не був в готичному соборі міста Кам'янського через буйство коронобісся - на потязі перевіряли аусвайси, а вночі іншим транспортом не поїдеш звідтіля. Оскільки зараз війна, а не пандемія смертельного вірусу, через який забороняли срать, то можна видохнути з полегшенням - жити стало простіше і можно вільно їздити потягами.

Подякували: leofun011

36

Re: Що робитимете в ці святки?

Читаємо з хлопцями історії до Різдва в рамках Адвенту.

На переддень свята мене вже запрягли співати колядки на сцені в місцевому сільському клюбі. Не те щоб це було чимось вкрай для мене цікавим, незважаючи на мою віру, та більше тут в селі серед лісів робити все одно нема чого, а до найближчих міст 30 км.

Скачаю старі фільми, прикрасимо ялинку, подаруємо дітям всякі приколи брендовані під Щенячий Патруль (тут це якась манія, з тими символами є все що завгодно для дітей).

37

Re: Що робитимете в ці святки?

frz написав:

Читаємо з хлопцями історії до Різдва в рамках Адвенту.

На переддень свята мене вже запрягли співати колядки на сцені в місцевому сільському клюбі. Не те щоб це було чимось вкрай для мене цікавим, незважаючи на мою віру, та більше тут в селі серед лісів робити все одно нема чого, а до найближчих міст 30 км.

Скачаю старі фільми, прикрасимо ялинку, подаруємо дітям всякі приколи брендовані під Щенячий Патруль (тут це якась манія, з тими символами є все що завгодно для дітей).

Що таке Адвента?

38 Востаннє редагувалося frz (18.12.2022 18:09:34)

Re: Що робитимете в ці святки?

Адвент - це зазвичай 25 уривків що складають разом Різдвяну історію, яку починають читати дітям 1 грудня і закінчують якраз на Різдво відповідно до західного календаря. Є набори, які в залежності від доходів можна скачати і роздрукувати (уривки історії і тематичні розмальовки / саморобки на кожен день), а можна придбати готові, тоді вони можуть включати дрібні сюрпризи на кожен день (іграшки чи солодощі).