21

Re: Смартфон Дія

HetmanNet написав:

[Те яка вірогідність що помре скоро після гарантії залежить від до біса факторів (чи передбачалося виробником розширена гарантія, тривалі продажі і т.д.).

Ну розширена гарантія це бізнес-моделі на кшталт Dell Latitude/XPS. Враховуючи сучасні ціни на них і враховуючи те, що їх розміри більші порівняно зі смартфоном, то смартфон бізнес-класу коштуватиме ще дорожче. Ні. Розширена гарантія не підходить, а тривалі продажі більш можливо.

Torbins написав:

Якби мені треба було дійсно надійний телефон, то я брав би Samsung Xcover 5. У мене з Самсунгами надзвичайно позитивний досвід, чого не скажеш про більшість інших марок смартфонів.

Samsung Xcover так здалося рідкісна модель. Отже будуть тривалі продажі. Зроблений він так що косить під Samsung Galaxy Ace, ну по вигляду по розмірах майже один в один і знімний акумулятор.

HetmanNet написав:

подивіться смартфони CAT

Samsung Xcover 5 в тесті одного москвича б'є екран уже з першого падіння, чого у мене ніколи не було з Samsung Galaxy Ace (він падав на асфальт 100 разів). Але може усі смартфони такі. Чи CAT не б'є?

22 Востаннє редагувалося mamkin haker (21.11.2021 20:57:05)

Re: Смартфон Дія

Cat Phone is a range of toughened and strengthened mobile phones, including rugged smartphones

У вас доречі який б'юджет?
Ви тут сказали про "скільки найдешевший коштує"

Подивіться смартфони від Blackview, ця фірма спеціалізується на захисних телефонах.
Смартфони CAT зазвичай дорогі, у Blackview захищені смартфони дешевші.
https://versus.com/en/blackview-bv9900-pro-vs-cat-s61

23

Re: Смартфон Дія

Від 10к до 20к грн бюджет

24 Востаннє редагувалося mamkin haker (21.11.2021 21:26:00)

Re: Смартфон Дія

antoanon709 написав:

Від 10к до 20к грн бюджет

подивіться, якраз входить у ваш бюджет

чесний, російський ютюбер

25

Re: Смартфон Дія

В екран Samsung Xcover буде поміщатися "Дія"? Кажуть малий і не випускають зараз таких. Але що розуміється під "зараз". Google Play каже що для Дія дроїд 4.4+ тобто ті що з малим екраном раніше... ну має наче підійти

26

Re: Смартфон Дія

antoanon709 написав:
HetmanNet написав:

подивіться смартфони CAT

Samsung Xcover 5 в тесті одного москвича б'є екран уже з першого падіння, чого у мене ніколи не було з Samsung Galaxy Ace (він падав на асфальт 100 разів). Але може усі смартфони такі. Чи CAT не б'є?

Усе сильно залежить від того, як і на що кинути смартфон. Якщо стоїть завдання розбити екран з першого кидка (наприклад конкуренти проплатили антирекламу), то це можна без проблем зробити. Сумніваюсь, що CAT матиме якусь перевагу в такому випадку.

antoanon709 написав:

В екран Samsung Xcover буде поміщатися "Дія"? Кажуть малий і не випускають зараз таких. Але що розуміється під "зараз". Google Play каже що для Дія дроїд 4.4+ тобто ті що з малим екраном раніше... ну має наче підійти

У батька S6 Active з таким екраном, ще й масштаб увімкнений. Дія працює без проблем.

Подякували: antoanon7091

27

Re: Смартфон Дія

Ні, там говорив що у Xcover 5 не так добре заокруглені краї як у інших. Але я колись не пам'ятаю чи про CAT чи Ulefone читав що ємність акб пишуть більше ніж є насправді. Наприклад пишуть 5000мА*год а насправді по розмірах 2000, а може бути ще й поролон під наклейкою. Так тому вагаюсь з довірою

28

Re: Смартфон Дія

Я так і не дізнався, чи впливають якось заокруглені краї... Чи бреше CAT з приводу ємності... А ще цікаво, якщо поставити своє захисне скло, під ним же екран не працюватиме? Який тип екрана потрібен для скла і як це скло вплине на керування мокрими руками?

29

Re: Смартфон Дія

Захисне скло коштує близько 150 грн; якщо воно випущене під конкретну модель, як у випадку з моїм леново, отже екран дозволяє його використання; в найгіршому випадку доведеться відклеїти і викинути (поверненню не підлягає), однак про таке не чув. Мокрі руки ніяк не впливають. Найкраще якщо продавець сам наклеїть скло, бо інакше можна залишити випадково бульбашку повітря як це вийшло одного разу в мене.

30

Re: Смартфон Дія

Мабуть це оргскло, бо навіть скляні окуляри коштують 300 (з такою площею скла)

31 Востаннє редагувалося HetmanNet (24.11.2021 22:22:13)

Re: Смартфон Дія

antoanon709 написав:

Samsung Xcover 5 в тесті одного москвича б'є екран уже з першого падіння, чого у мене ніколи не було з Samsung Galaxy Ace (він падав на асфальт 100 разів). Але може усі смартфони такі. Чи CAT не б'є?

Та з першого падіння можна розбити екран у будь-якого смартфона, питання в тому чи постраждає саме екран чи лише захисний шар (додаткове скло) як у випадку захищених смартфонів.
У захищених смартфонах треба опиратися не на те чи розіб'ється захисний шар, а в тому чи не втратить він герметичності як трісне, чи після заміни цього захисного шару, чи при пошкодженні захисного шару не страждає сам дисплейний модуль, як довго доступні оригінальні захисні шари (додаткове скло) і чи складно його замінити самому.
Наприклад, Samsung може мати таку підставу як герметик замість ущільнень, що не дає зробити самому заміну елементів корпусу без втрати герметичності лишень за допомогою викруток та шестигранника, на відміну від деяких інших виробників.

Подякували: antoanon709, leofun012

32

Re: Смартфон Дія

HetmanNet написав:

Наприклад, Samsung може мати таку підставу як герметик замість ущільнень, що не дає зробити самому заміну елементів корпусу без втрати герметичності лишень за допомогою викруток та шестигранника, на відміну від деяких інших виробників.

Герметик від stanley на 210 градусів підійде? Він не застигає і при 60, потрібен час (і на упаковці написана термостійкість 60)

33 Востаннє редагувалося HetmanNet (25.11.2021 08:52:54)

Re: Смартфон Дія

antoanon709 написав:
HetmanNet написав:

Наприклад, Samsung може мати таку підставу як герметик замість ущільнень, що не дає зробити самому заміну елементів корпусу без втрати герметичності лишень за допомогою викруток та шестигранника, на відміну від деяких інших виробників.

Герметик від stanley на 210 градусів підійде? Він не застигає і при 60, потрібен час (і на упаковці написана термостійкість 60)

Спитайте Samsung, може вам скажуть, бо того точно крім них не знає, а інформацією діляться неохоче.
Густина, в'язкість, адгезія та зміна об'єму при застиганні як виявилося впливає на успішність процедури, бо там товщина невелика і гладкі поверхні, тому питання підбору герметику завжди актуальне, бо поки не зустрічав тих хто ідеальний підібрав, а як підбере то вже не актуально бо для нової моделі не такий він вже ідеальний, а старі вже відходять у минуле.

Подякували: antoanon7091