21

Re: Допрацювання коду

Є пропозиція. Ви пояснюєте, що вам треба. Для чого ви взагалі полізли змінювати код, який не розумієте? Бо робити казна-що на прохання того, хто не розуміє, що він робить, не дуже цікаво.

Подякували: leofun011

22

Re: Допрацювання коду

Спробую пояснити.
Програма відвідує вказану сторінку, та радомно клікає посилання на сторінці і переходить до нього.
В коді, що виконує таку процедуру, потрібно добавити функцію перегляду сторінки до низу, використовуючи колесо миші.
Саме цю функцію і потрібно додати в запропонованому коді.
Якщо є знавці, по запропонованому коду, будь-ласка допоможіть. Всі інші - можете відвідати інші пости.

23

Re: Допрацювання коду

vds76 написав:

на щастя програму нарив в інтернеті

vds76 написав:

Якщо є знавці, по запропонованому коду, будь-ласка допоможіть. Всі інші - можете відвідати інші пости.

Ну так і все інше наривайте в інтернеті, як нарили той шматок.
Вашими словами — «якщо є про що цікаве поспілкуватися — давайте, всі інші забаганки — наривайте деінде в інтеренті»

24 Востаннє редагувалося ReAl (02.12.2021 16:53:55)

Re: Допрацювання коду

А потім оці-во, що звикли лише шукати готові рішення, на «дай» отримувати все готове, йдуть і голосують за того, хто більше пообіцяє на халяву. А то ще й по соцмережах репостити «забери у бабусі паспорт, а то вона тобі навибирає майбутнє».
Самі собі його вже вибрали.

І ще — забудьте дитячу звичку слова «зробіть за мене» заміняти словами «допоможіть».
Погано, що десь після 1-2-3 класу батьки підтримували використання дитиною слова «допоможіть» як евфемізма до «зробіть ви, я візьму готове»

Подякували: 0xDADA11C7, koala, leofun013

25

Re: Допрацювання коду

vds76 написав:

Спробую пояснити.

Не вийшло, вибачте. Ви маєте якось зацікавити людей - або цікавою історією про призначення цього коду, або, зрештою, грошима. Що код робить - і так зрозуміло, а вам це все нащо? Ви студент і вам треба проєкт закінчити? Не схоже, хоча кілька інших учасників форуму так думають. Чи ви пропонуєте гроші?

Подякували: ReAl1

26

Re: Допрацювання коду

Спробую пояснити: ви приходите на форум автомобілістів і кажете: ось є автівка, треба гуму на зимову замінити. Що вам скажуть? Правильно, цензурних виразів буде мало. Має бути причина, чому ви не робите це самі і не платите гроші. Просто так вам ніхто гуму міняти не буде. Але порадити, яку гуму краще поставити, звісно, можуть. Якщо не розлякаєте всіх своїм "якщо є знавці по заміні - будь-ласка допоможіть, всі інші йдіть геть". Знавців багато, але чому саме вам мають допомагати?

Подякували: mamkin haker1

27

Re: Допрацювання коду

Дуже дякую, за розширену відповідь. Але реалії такі, що є ресурс, який принаймі мав вказати напрямок в розв'язанні задачі, а в підсумку тільки безглузді відповіді та звинувачення. Але найбільше обурило те, що все це солов'їною мовою до такого ж самого українця. Тому що нація, яка мала допомагати одна одному, наразі дивиться тільки крізь призму збагачення. Яку країну збирається побудувати товариш з Броварів!? Але мені то вже не цікаво.
Удачі вам, вона вам знадобиться...

28

Re: Допрацювання коду

vds76 написав:

Дуже дякую, за розширену відповідь. Але реалії такі, що є ресурс, який принаймі мав вказати напрямок в розв'язанні задачі, а в підсумку тільки безглузді відповіді та звинувачення. Але найбільше обурило те, що все це солов'їною мовою до такого ж самого українця. Тому що нація, яка мала допомагати одна одному, наразі дивиться тільки крізь призму збагачення. Яку країну збирається побудувати товариш з Броварів!? Але мені то вже не цікаво.
Удачі вам, вона вам знадобиться...

Про збагачення — це з вас лізуть власні ваші комплекси.
На цьому форумі допомагають, і абсолютно безоплатно, якщо бачать, що людина працює.
Я вже наводив приклад у сусідній темі https://replace.org.ua/topic/9430/

І не лайте «націю», бо Ви просили не допомогти, а дозробити за Вас роботу, яку Ви вже десь стягнули готовою, але не такою як треба.

От і відповідь «яку країну я збираюся побудувати» — країну з дійсно роботящою нацією, а не з такою, яка спочатку все отримувала від батьків, а потім 30-40 річні підлітки ходять по країні і хочуть все отримати від уряду. При цьому ще часом бухтять про «совкізм», хоча в своєму патерналізмі вони такі ж самі совки.
Країну, яка працює.
Країну, де цінують професіоналізм і хочуть цого досягти, а не хочуть отримати дипломи, так нічого й не вивчивши.
Країну, де хочуть отримувати заробітну плату, а не «получку».

Буда десь картинка про гопника, який «хоче вийти з тюрми, не сидівши в ній, та вилікуватися від триперу, не хворівши ним».
Отакі студенти — те ж саме, тільки в пропфіль.
Такої країни я не хочу.

Ще раз — Ви просто (див вище про Ваші ж комплекси щодо збагачення) не уявляєте, скільки я роблю безоплатно і скільки я навіть роздаю грошей на підтримку. Але все це якщо я бачу, що це на користь (а не на користливість отримувача на шару).

Подякували: 0xDADA11C71

29

Re: Допрацювання коду

ReAl написав:

Ще раз — Ви просто (див вище про Ваші ж комплекси щодо збагачення) не уявляєте, скільки я роблю безоплатно і скільки я навіть роздаю грошей на підтримку. Але все це якщо я бачу, що це на користь (а не на користливість отримувача на шару).

Підтверджую, пан ReAl пожертвував моїй приватній бібліотеці на розвиток гроші.

30

Re: Допрацювання коду

vds76 написав:

Але найбільше обурило те, що все це солов'їною мовою до такого ж самого українця. Тому що нація, яка мала допомагати одна одному, наразі дивиться тільки крізь призму збагачення.

Ще:
• Не засмальцьовуйте слово «солов'їною». Нічого в контексті «хотів на халяву, не вийшло» це слово тягати.
• У Вашому виконанні «нація, яка мала допомагати одна одному» перетворюється у «нація, яка мала допомагати вся мені». Бо ж після халявних фрагментів коду без розуміння, що в них відбувається — іншої допомоги, окрім «он там є сайт, звідки можна на халяву скачати якийсь код, а он там є форум, де можна на халяву отримати до нього виправлення», від Вас не отримати.

31

Re: Допрацювання коду

ReAl написав:
vds76 написав:

Але найбільше обурило те, що все це солов'їною мовою до такого ж самого українця. Тому що нація, яка мала допомагати одна одному, наразі дивиться тільки крізь призму збагачення.

Ще:
• Не засмальцьовуйте слово «солов'їною». Нічого в контексті «хотів на халяву, не вийшло» це слово тягати.
• У Вашому виконанні «нація, яка мала допомагати одна одному» перетворюється у «нація, яка мала допомагати вся мені». Бо ж після халявних фрагментів коду без розуміння, що в них відбувається — іншої допомоги, окрім «он там є сайт, звідки можна на халяву скачати якийсь код, а он там є форум, де можна на халяву отримати до нього виправлення», від Вас не отримати.

Насправді навіть сайт, де він нарив, він не вкаже. Його вже питали. Але чомусь вважає, що йому мають допомагати.

32

Re: Допрацювання коду

Залишу це тут: https://www.blackhatworld.com/seo/diabo … p.1244884/
https://www.blackhatworld.com/seo/what- … d.1298901/

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

33

Re: Допрацювання коду

А.У.Є.

34

Re: Допрацювання коду

Чорний капелюх, якого ми заслужили за гріхи наші тяжкії  *FACEPALM*
Сподіваюся, що колись я побачу здорових українських махвіозіїв. з якими можна буде співробітнічати.

35

Re: Допрацювання коду

0xDADA11C7 написав:

Чорний капелюх, якого ми заслужили за гріхи наші тяжкії  *FACEPALM*
Сподіваюся, що колись я побачу здорових українських махвіозіїв. з якими можна буде співробітнічати.

Та там такі самі скріпт кіддіз, які невідомо звідки код нарили. Може, навіть і оцей, досі бігає, шукає, хто йому допоможе.

Подякували: 0xDADA11C71