41 Востаннє редагувалося noname122 (07.12.2021 18:44:53)

Re: Прокомментувати програму

Аааа,точно,$numeros = $_POST['numeros'];//заношу значення яке було введено у форму до змінної  $numeros ,ось так?

42

Re: Прокомментувати програму

Аааа,точно,$numeros = $_POST['numeros'];//заношу значення яке було введено у форму до змінної  $numeros ,ось так?

Тільки коми, будь ласка, ставте. Бо люди можуть подумати, якесь значення було введено у форму до змінної.

43 Востаннє редагувалося noname122 (07.12.2021 19:04:17)

Re: Прокомментувати програму

Ось так?)

<?php
 
if(isset($_POST['numeros']))//перевірка чи заповнене поле форми,якщо так то:
{
    $initial_number = $_POST['numeros'];//заносимо значення введене у форму,до змінної $initial_number
    $current_factorial = 1;//присвоюємо змінній   $current_factorial  1  
    while($initial_number >= 1)//виконуємо цикл, поки справджується умова, що значення змінної $initial_number більше або дорівнює 1
    {
        $current_factorial = $initial_number*$current_factorial;//число перемножається на остачу,і результат заноситься до змінної $current_factorial 
        $initial_number--;//на кожному кроці ітерації,число зменшується на одиницю
    }
    $numeros = $_POST['numeros'];//присвоюємо змінній $numeros,значення яке введено у формі
}
else//якщо дані не введені(у формі),то поля форми залишаються порожніми
{
    $current_factorial = "";
    $numeros = "";
}
?>
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
    <title></title>
    <script type="text/javascript" language="JavaScript">
function ClearFC(){//функція для очищення форми
    document.getElementById("factorial").value = "";
    document.getElementById("numeros").value = "";
}
</script>
</head>
    <body> 
    <center>
    <h1 >Обчислення N!</h1>
        <form action="index1.php" method="post">
        <pre>N!<input type="number" id="factorial" value=<?php echo $current_factorial?>></pre>
        <pre> N<input type="number" min="0" max="171" step="1" name="numeros" id="numeros"value=<?php echo $numeros; ?>></pre>
        <p><input type="submit"value="Знайти N!"> 
        <input type ="button"value="Очистити" onclick="ClearFC();"></p>
</center>
</form>
    </body>
</html>
<?php
?>

44

Re: Прокомментувати програму

//число перемножається на остачу,і результат заноситься до змінної $current_factorial 

При чому тут взагалі остача? Де ви тут бачите ділення?

45

Re: Прокомментувати програму

А як правильніше сказати,знаходимо факторіал?

46

Re: Прокомментувати програму

Ні, "факторіал знаходить" це увесь цикл, а не цей конкретний рядок. А що робить рядок спробуйте сформулювати самостійно.

47

Re: Прокомментувати програму

//число перемножається на попереднє число і результат заноситься до змінної $current_factorial

48

Re: Прокомментувати програму

//число перемножається на попереднє число і результат заноситься до змінної $current_factorial

я не розумію яке саме число "попереднє", втім яке саме число перемножається я теж не розумію. попереднє може бути значення змінної, а "попереднє" число це щось інше.

49

Re: Прокомментувати програму

//число перемножається на попереднє число і результат заноситься до змінної $current_factorial

Оцей коментар я взагалі розумію, що тут ви намагаєтеся число піднести до квадрату. А це не так.

50

Re: Прокомментувати програму

ну ось наприклад користувач вводить число 3 в поле форми,тоді розрахувується так,1*2*3=6,тобто число перемножається на ті числа які було до нього

51

Re: Прокомментувати програму

Я це розумію. Але що робить конкретний рядок? Яку операцію він виконує, які значення він бере в якості операндів та куди зберігає результат?

52 Востаннє редагувалося noname122 (07.12.2021 19:53:55)

Re: Прокомментувати програму

$current_factorial = $initial_number*$current_factorial;
//зберігає результат у цю змінну $current_factoria
// ця змінна (це саме число від якого потрібно знайти факторіал)- $initial_number
//$current_factorial спочатку береться 1 ,і потім на кожному кроці перемножається на кількість кроків
Насправді якусь дурню я написала,не можу вірно сформулювати

53

Re: Прокомментувати програму

// ця змінна (це саме число від якого потрібно знайти факторіал)- $initial_number

Початковим значенням змінної $initial_number дійсно було число для якого потрібно було знайти факторіял. Але твердження про те, що "$initial_number містить в собі число, для якого потрібно знайти факторіял" справедливе лише у першій ітерації циклу, бо далі воно зменшується, а завдання залишається. Якщо ви зменшуєте значення змінної $initial_number на одиницю, то це не значить, що вам потрібно знаходити факторіял для числа на одиницю менше.
Ще раз спробуйте сформулювати коментар для одного рядку коду, інші зараз вас не цікавлять.

54

Re: Прокомментувати програму

$current_factorial- кількість кроків які ми пройшли в циклі?

55

Re: Прокомментувати програму

noname122 написав:

$current_factorial- кількість кроків які ми пройшли в циклі?

Чому ви так думаєте? Поясніть докладніше.

56

Re: Прокомментувати програму

Тобто це вірно?

57

Re: Прокомментувати програму

Ні, не вірно, я навіть уявити не можу, як ви до такого висновку дійшли.

58

Re: Прокомментувати програму

Ну скажіть як правильно,я чесно вже не знаю що це може бути,тим баче вже вечір,і думається тяжче

59

Re: Прокомментувати програму

Думайте зранку, значить. Раджу вам взяти підручника з PHP до рук і навчатися програмувати, а не ляпати язиком якісь випадкові слова, які до справи не стосуються("остача", де її і близько не було, це дуже показове слово). Я допомагаю вам лише тому, що сподіваюся, що ви прагнете стати програмістом, а не просто отримати папірець.

Багато жінок стають статевими партнерами фахівців і не морочать собі голову різним програмуванням. Якщо вам треба таке, то у нас на форумі фахівців багато - створюйте окрему тему в розділі "інше"- показуйте цицьки і бажаючих буде багато, щоби ви прожили спокійне та забезпечене життя, не працюючи тяжко. Я не жартую! Якщо ж ви хочете стати програмістом, то працюйте над собою, перестаньте ляпати язиком про те, що ви і гадки не маєте! Якщо ви не розрізняєте число та цифру, як ми дізналися сьогодні, то програмування для вас непід'ємна задача. Якщо ж ви справді, попри складнощі, хочете навчитися програмування, то йдіть на Khan Academy та вчіть математи спершу(з дитячого садочка починайте, я вірю в вас - ви його подолаєте). Ми хочемо вам допомогти з навчанням, але не можемо виправити вашу освіту.
Робіть свій вибір і ми вас підтримаємо в цьому.

60

Re: Прокомментувати програму

$current_factorial = $initial_number*$current_factorial;

на кожній ітерації значення змінної $current_factorial перемножується на наступне натуральне число змінну $initial_number