21

Re: Шукаю ментора C#/.Net Core

wander написав:

Вам теж задачу якусь придумати? Викладете на гітхаба, будем всім селом ревювати.

Я інколи так і роблю, тут на реплейсі теж є мій проєкт з відкритим джерельним кодом під іншим обліковим записом, а якщо хочете всім селом рев'ювати мій код, то ласкаво прошу на мою сторінку в мережі та мій репозиторій з навчальними проєктами. Від рев'ю щодо двух проєктів я попрошу утриматися ("Sck45srv" та "Guest book"), бо 1) я вже почув фахову оцінку коду і дуже вдячний рев'юеру за це 2) це не відображає наявний стан моїх знань навіть близько. Можливо, варто це було б видалити або переписати, але мені ліньки, моя сторінка зробила свою справу, тому хай залишається все як є.

Подякували: flatliner1

22

Re: Шукаю ментора C#/.Net Core

Оце так деанонімізація пішла.

Подякували: flatliner1

23 Востаннє редагувалося /KIT\ (12.02.2022 23:33:17)

Re: Шукаю ментора C#/.Net Core

burlaka.dina написав:
0xDADA11C7 написав:
wander написав:

Ви маєте розуміти, що реалістичнішої задачі, ніж ту що вам дають на проєкті, ви від жодного ментора не отримаєте.

Це в ідеалі, а життя не завжди ідеальне. Реалістичне завдання не завжди складне алгоритмічно(в моєму випадку так буває), а тим більше не завжди може почекати на якісну імплементацію . Зараз я на проєкті "тягну" до знань саппорта, який може і дуб по знаннях, але психічно здоровий дуб, швидше за все без мене його б звільнили, узявши якогось більш просунуту в знаннях, але менш здорову людину.

*тут була російська мова*

Правило 1.1

Подякували: Chemist-i1

24

Re: Шукаю ментора C#/.Net Core

burlaka.dina, я можу бути таким ментором, але тільки по вихідних (Сб-Нд). По буднях (Пн-Пт) я зайнятий основною роботою. Я можу запропонувати кілька цікавих проектів, в межах яких можна навчитись використовувати патерни проектування і архітектурні рішення. І це в будь-якому випадку буде або консольна утиліта (Console App) або десктопна аплікація (Windows Froms).
Але буде на багато краще якщо ви самостійно запропонуєте ідею для проекту, це має бути щось таке, що цікаво особисто вам, або що приносить вам задоволення, бо тоді є шанс, що ви будете вдосконалювати проект.

Якщо результати вашої роботи (сурси) ви будете зберігати в публічному доступі (на GitLab, GitHub, або SourceForge), то я пропоную свої послуги безкоштовно.