1 761

Re: Росіяни почали наступ

Стара діаспора каже в Злучених Державах.

Подякували: leofun011

1 762

Re: Росіяни почали наступ

5-зірковий готель ЗСУ
https://www.youtube.com/watch?v=DuM3nzZCpwc

1 763

Re: Росіяни почали наступ

Про те, наскільки вже звикли до сигналу тривоги
https://www.youtube.com/watch?v=Uzib6HJiMM4&t=1101

1 764

Re: Росіяни почали наступ

Vo_Vik написав:

Стара діаспора каже в Злучених Державах.

Правильно каже, бо сполучені це ті між якими є сполучення. Між Україною і кожним штатом теж є сполучення - літаками, пароплавами тощо. Просто хотіли зробити, щоб було як у московитів, то винайшли такий покруч.

1 765 Востаннє редагувалося Droid 77 (29.03.2024 17:42:53)

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

Де-не-де з'являються цікаві коменти на кшталт "Залужний - наш Президент".

frz наш президент.
Як тобі таке гасло?
Створи свій канал ЗМІ, пропіарся, і за тобою стадо піде.
Людям зара пофік за кого віддати свій голос. Аби тільки якісь зміни.
Навіть піду і віддам свій голос за тебе. Навіть як понесеш якусь нісенітницю в своїй передвиборчій компанії.
Українці за своїм інтелектуальним розвитком зара як ті бізони, яких аиериканці винищіли за ради товстелезної шкури.

1 766

Re: Росіяни почали наступ

Droid 77 написав:
frz написав:

Де-не-де з'являються цікаві коменти на кшталт "Залужний - наш Президент".

frz наш президент.
Як тобі таке гасло?
Створи свій канал ЗМІ, пропіарся, і за тобою стадо піде.
Людям зара пофік за кого віддати свій голос. Аби тільки якісь зміни.
Навіть піду і віддам свій голос за тебе. Навіть як понесеш якусь нісенітницю в своїй передвиборчій компанії.
Українці за своїм інтелектуальним розвитком зара як ті бізони, яких аиериканці винищіли за ради товстелезної шкури.

Була можливість помічником депутата перед війною, відморозився. Виявилося дуже вдалим рішенням.

Це як з анекдоту про пожежника: видають новеньку форму і блискучий шолом, можна цілими днями спати, також їздити в класній червоній машині з мигалкою; однак коли війна пожежа, то хоч бери звільняйся.

1 767

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:
Droid 77 написав:
frz написав:

Де-не-де з'являються цікаві коменти на кшталт "Залужний - наш Президент".

frz наш президент.
Як тобі таке гасло?
Створи свій канал ЗМІ, пропіарся, і за тобою стадо піде.
Людям зара пофік за кого віддати свій голос. Аби тільки якісь зміни.
Навіть піду і віддам свій голос за тебе. Навіть як понесеш якусь нісенітницю в своїй передвиборчій компанії.
Українці за своїм інтелектуальним розвитком зара як ті бізони, яких аиериканці винищіли за ради товстелезної шкури.

Була можливість помічником депутата перед війною, відморозився. Виявилося дуже вдалим рішенням.

Це як з анекдоту про пожежника: видають новеньку форму і блискучий шолом, можна цілими днями спати, також їздити в класній червоній машині з мигалкою; однак коли війна пожежа, то хоч бери звільняйся.

Даремно відмовився.
Такі вони сучасні реалії.

1 768

Re: Росіяни почали наступ

Droid 77 написав:
frz написав:
Droid 77 написав:

frz наш президент.
Як тобі таке гасло?
Створи свій канал ЗМІ, пропіарся, і за тобою стадо піде.
Людям зара пофік за кого віддати свій голос. Аби тільки якісь зміни.
Навіть піду і віддам свій голос за тебе. Навіть як понесеш якусь нісенітницю в своїй передвиборчій компанії.
Українці за своїм інтелектуальним розвитком зара як ті бізони, яких аиериканці винищіли за ради товстелезної шкури.

Була можливість помічником депутата перед війною, відморозився. Виявилося дуже вдалим рішенням.

Це як з анекдоту про пожежника: видають новеньку форму і блискучий шолом, можна цілими днями спати, також їздити в класній червоній машині з мигалкою; однак коли війна пожежа, то хоч бери звільняйся.

Даремно відмовився.
Такі вони сучасні реалії.

Мабуть я не той кому це треба. Обходжу цю сферу десятою дорогою.

1 769

Re: Росіяни почали наступ

Yola написав:
Vo_Vik написав:

Стара діаспора каже в Злучених Державах.

Правильно каже, бо сполучені це ті між якими є сполучення. Між Україною і кожним штатом теж є сполучення - літаками, пароплавами тощо. Просто хотіли зробити, щоб було як у московитів, то винайшли такий покруч.

Необов'язково. «Сполучені посудини» зовсім необов'язково мають між собою якусь довгу трубку, що їх сполучає — достатньо, щоб в одному місці між ними не було стінки, щоб вода вільно перетікала. «Сполучення» — це або назва дії «сполучити» (тобто, «з'єднати»), або справді допоміжний об'єкт чи засіб, що з'єднує собою два об'єкти. «Сполучені» походить не від «сполучення» (тоді б мало бути «сполученнєві»), а безпосередньо від «сполучити».

Далі, «щоб було як у московитів». Узагалі, універсальний аргумент, яким можна доводити істиність будь-чого, незалежно від того, наскільки це схоже на правду. Але російське «соединенный» найкраще передавати українським «з'єднаний», що складається з тих же морфем і передає те ж значення. Так, «з'єднаний» і «сполучений» в українській мові загалом передають одне й те ж значення, відрізняючись хіба що стилістично. А ще «сполучення» в частині випадків перекладається на російську як «сообщение» (в виразі «шляхи сполучення» — «пути сообщения»). Тобто, «сполучений», «сполучати», «сполучення» скоріш порушує російсько-українську відповідність, заважає робити переклад між мовами послівно.

В принципі, можна було б узяти будь-який із синонімів, ближчих чи дальших (з'єднані, об'єднані, сполучені, злучені, поєднані, узагальнені, усуспільнені...). Чомусь у цьому контексті закріпилась ця назва на материкові, інша назва незалежно закріпилась у діаспорі — це не тому, що на материку чи в діаспорі погано знають українську мову, а просто внаслідок ізоляції. Можна кожні N років придумувати новий синонім, щоб «не як у москалів», але така нестабільна мова стане малопридатною для практичного використання, її на практиці почнуть замінювати безпосередньо російською/англійською, ба навіть у саму українську мову замість чергової рекомендованої свіжесенької української нормативної назви частіше вклинюватимуть безпосередньо англійську чи російську («Мій друг живе в Соєдіньонних Штатах», «Мій друг живе в Юнайтед Стейтс/ЮЕсЕй») — бо ніхто толком не знатиме, як правильно сказати українською, багатьом буде простіше відкрито перейти на суржик і послати чергових борців за правильно-неправильно вслід за російським кораблем.

1 770

Re: Росіяни почали наступ

Про використання мобілок в ЗСУ для відстеження шахедів
https://www.youtube.com/watch?v=yu9RPUVvaQc

1 771

Re: Росіяни почали наступ

Україна "здійснила неймовірне"

В Україні працюють три вільні порти на Чорному морі – всі в Одесі та навколо неї. Вони функціонують цілодобово та без вихідних, а експорт зерна з країни повернувся на довоєнний рівень.

На Чорноморському театрі бойових дій Україна здійснила неймовірне: вибила російський флот, навіть незважаючи на те, що у неї майже немає власних військово-морських сил.

https://foreignpolicy.com/2024/04/02/uk … sia-front/

1 772

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

Україна "здійснила неймовірне"

В Україні працюють три вільні порти на Чорному морі – всі в Одесі та навколо неї. Вони функціонують цілодобово та без вихідних, а експорт зерна з країни повернувся на довоєнний рівень.

На Чорноморському театрі бойових дій Україна здійснила неймовірне: вибила російський флот, навіть незважаючи на те, що у неї майже немає власних військово-морських сил.

https://foreignpolicy.com/2024/04/02/uk … sia-front/

Не читайте непотріб усілякий. Наразі ми програємо і якщо не буде серйозних змін, то програємо до кінця літа.

1 773

Re: Росіяни почали наступ

Yola написав:

Не читайте непотріб усілякий. Наразі ми програємо і якщо не буде серйозних змін, то програємо до кінця літа.

Щось не бачу, щоб це було хоч якось обґрунтовано. До кінця літа американці роздупляться з допомогою; але навіть без них з такими темпами наступу москалі займуть те, що мали в кінці березня 2022, років за 10.

1 774 Востаннє редагувалося flatliner (03.04.2024 16:46:38)

Re: Росіяни почали наступ

koala написав:
Yola написав:

Не читайте непотріб усілякий. Наразі ми програємо і якщо не буде серйозних змін, то програємо до кінця літа.

Щось не бачу, щоб це було хоч якось обґрунтовано. До кінця літа американці роздупляться з допомогою; але навіть без них з такими темпами наступу москалі займуть те, що мали в кінці березня 2022, років за 10.

Я не підтримую тверджень Yola, але й не спростовую їх, бо не маю достатньо інформації. Єдине, що я не згоден з твердженням, що до кінця літа американці розупляться з допомогою. Республіканці ...трампісти налаштовані будь-якою ціною не допустити надання допомоги Україні з двох причин:
1) Трамп бажає поразки Байдена на всіх "фронтах", тому для нього чим гірше, тим краще.
2) Трамп сподівається домовитись з пуйлом, і якщо це йому вдасться, то тільки в тому випадку, коли ці домовленності будуть дуже зручними для пуйла і неприйнятними для нас, тож, щоб Україна не пручалася, трампу потрібна слабка Україна на грані програшу війни, яка погодиться на будь-який "мир".
Вони будуть танцювати цю "карусель" з різноманітними "варіантами допомоги", створюючи закони неприйнятні для демів, щоб перекладати провину за не прийняття на них, змінюючи весь час щось у тих законах і т. д. і т. п., тягнучи час аж до виборів. Так що про допомогу американців до виборів можна забути, а потім, в залежності від того, хто переможе, і як складуться відносини трампа (якщо переможе він) з пуйлом, і від того як ми втримаємось з допомогою однієї лиш Європи.

1 775

Re: Росіяни почали наступ

Тобто вся надія на "зброю відплати" і як тільки Україна її отримає, так одразу фронт піде в інший бік до кордонів 1942 1991 року. Гм, десь я вже чув це, здається це не допомогло, хоч танк Мишенятко гарний вийшов. Я не вірю ні в надзвичайну потугу москалів, які все здатні захопити, але й вірити в лінійну залежність послаблення ЗСУ теж дивно. А тим більше в можливість тривалого утримання поточної лінії фронту, який з'їдає ресурси своім розташуванням.

Подякували: wander1

1 776

Re: Росіяни почали наступ

flatliner написав:

Республіканці ...трампісти налаштовані будь-якою ціною не допустити надання допомоги Україні

Ем, мені хоч і Трамп не сильно подобається, в якості президента США, але й демонізувати зайвий раз не варто. Республіканці, демокарти, Трамп та й Байден -- звичайнісінькі популісти, й будуть казати те, що їх електорат хоче почути. Он Трамп вже щось заявляв про надання безстрокових кредитів Україні, як тільки побачив, що Байден наздоганяє його по опитуваннях. З іншої сторони, ми можемо бачити, що демократи/Байден теж спокійненько можуть відтягувати/саботувати допомогу нам.

flatliner написав:

Трамп бажає поразки Байдена на всіх "фронтах", тому для нього чим гірше, тим краще

Це працює в обидві сторони, кожен хоче всидіти біля корита.

flatliner написав:

Трамп сподівається домовитись з пуйлом, і якщо це йому вдасться, то тільки в тому випадку, коли ці домовленності будуть дуже зручними для пуйла і неприйнятними для нас, тож, щоб Україна не пручалася, трампу потрібна слабка Україна на грані програшу війни, яка погодиться на будь-який "мир".

Сильна заява, але я не бачу чому Трампу чи США потрібно, щоб Україна програла.
Проблеми з допомогою від США були й до цього, зараз все ще більше зав'язло зі зрозумілих причин, але не варто будувати примарні надії, що якщо знову буде Байден, то нам одразу поллється допомога з усіх дір, і взагалі ото американці прийдуть - порядок наведуть.

Подякували: leofun011

1 777 Востаннє редагувалося frz (03.04.2024 20:45:45)

Re: Росіяни почали наступ

Yola написав:
frz написав:

Україна "здійснила неймовірне"

В Україні працюють три вільні порти на Чорному морі – всі в Одесі та навколо неї. Вони функціонують цілодобово та без вихідних, а експорт зерна з країни повернувся на довоєнний рівень.

На Чорноморському театрі бойових дій Україна здійснила неймовірне: вибила російський флот, навіть незважаючи на те, що у неї майже немає власних військово-морських сил.

https://foreignpolicy.com/2024/04/02/uk … sia-front/

Не читайте непотріб усілякий. Наразі ми програємо і якщо не буде серйозних змін, то програємо до кінця літа.

Я б зрозумів цю тезу, якби було сказано щось типу "дивіться як ми класно закидали ворога шапками, ще трохи і їм гаплик". Так ні ж, стаття суто точково говорить про конкретні успіхи України у чітко окресленій сфері. І заперечувати їх - ну я не знаю, факти говорять самі за себе: раніше Україна мала погоджувати з окупантом зернові коридори, а зараз просто частину ворожих кораблів потопила, а частину вигнала.

wander написав:

Республіканці, демокарти, Трамп та й Байден -- звичайнісінькі популісти, й будуть казати те, що їх електорат хоче почути.

Я б не ставив знак рівності між цими персонажами, хоча це окрема тема для якої в мене недостатньо ані знань, ані бажання копирсатися. Поки що бачу що невідомо з якої саме причини, але демократи вирішили нам допомагати (не настільки сильно аби ми раптом швидко перемогли, однак і не настільки слабо аби ми з тріском програли).

При цьому великим обломом для нас і для багатьох інших стало те, що ті ж демократи раптом почали від нас вимагати припинити знищення ворожих нафтоперероблювальних заводів. Ну власне як згадано вище - аби ми часом надто швидко не перемогли (хоча офіційна причина у здорожчанні бензину, а це негативно впливає на рейтинг чинного президента США). Ну а ми що на це - та нічого, валимо ворожі нафтоперероблювальні заводи далі.

1 778

Re: Росіяни почали наступ

wander написав:

Сильна заява, але я не бачу чому Трампу чи США потрібно, щоб Україна програла.

Я ніде не писав, що трампу чи США потрібно, щоб Україна програла, я лише сказав, що трампу потрібно, щоб Україна була на грані програшу і не пручалася, коли їй запропонують "мир" на російських умовах.

1 779

Re: Росіяни почали наступ

flatliner написав:
wander написав:

Сильна заява, але я не бачу чому Трампу чи США потрібно, щоб Україна програла.

Я ніде не писав, що трампу чи США потрібно, щоб Україна програла, я лише сказав, що трампу потрібно, щоб Україна була на грані програшу і не пручалася, коли їй запропонують "мир" на російських умовах.

Такий "мир" - означатиме наш тотальний програш у війні проти рф, а отже й доведення нас, до стану прийняття такого миру, означатиме, що Трамп/США хотітимуть нашої поразки. Інакше, навіщо йому/їм це робити? Доволі логічні ланцюжки, я звісно, розумію, що це оффтоп тема, але ж форум вроді як програмістський?...

frz написав:

Я б не ставив знак рівності між цими персонажами

Ніхто й не ставить знак рівності, я лише кажу, що не варто робити передчасних висновків. Не нам обирати президента США, але нам потрібно продовжувати вибудовувати з ними стосунки та гнути свою лінію, незалежно від того, кого оберуть. Допоки там будуть прихильні до нас люди/політики/партії, у нас будуть шанси на отримання допомоги, але не варто забувати, що рфія теж не спить і буде всіма силами намагатись змінити цю ситуацію.

frz написав:

При цьому великим обломом для нас і для багатьох інших стало те, що ті ж демократи раптом почали від нас вимагати припинити знищення ворожих нафтоперероблювальних заводів. Ну власне як згадано вище - аби ми часом надто швидко не перемогли (хоча офіційна причина у здорожчанні бензину, а це негативно впливає на рейтинг чинного президента США). Ну а ми що на це - та нічого, валимо ворожі нафтоперероблювальні заводи далі.

Тут хочу окремо сказати, що удари по російським НПЗ навпаки знижують світову ціну на нафту. НПЗ переробляє сиру нафту у бензин, від того, що вони не зможуть цього робити, світовий ринок нафти не страждає, тільки внутрішній російський ринок бензину, бо рашка не продає бензин за кордон. А нафта видобувається постійно, цей процес спиняти не можна, тож рашка буде змушена продавати надлишок нафти, яку не зможе переробляти, по заниженим цінам. Тому ринок навпаки, наповнюватиметься дешевою нафтою, а оце про "не бийте по НПЗ, бо ціни ростуть" - це класичне росіянське ІПСО, розраховане на людей, які взагалі не знають нічого про нафтопереробку.

1 780

Re: Росіяни почали наступ

Насправді, від того, чи роздупляться американці чи ні вже мало що залежить. "Акелла промахнувся". Всі світові еліти зрозуміли, що штати скочуються в епоху ізоліціанізму. І йдуть змагання хто стане світовим поліцейським. Якщо Європа не скине ті оберти, які там розкручуються, через якісь внутрішні чвари чи інтриги, то Україні цілком вистачить європейської допомоги. Плюс ми побачимо через 10 років нову період європейської колонізації, на цей раз економічної.

Подякували: flatliner1