1 821

Re: Росіяни почали наступ

BBC News Україна - Інтерв'ю з Кирилом Будановим (видиво, uk)

1 822

Re: Росіяни почали наступ

ur_naz написав:

ця ідіотська війна. скільки зв'язків вона розірвала.

Ці ідіоти, які підтримували зв'язки, що уможливили війну саме в такій формі...

Подякували: leofun01, FakiNyan2

1 823 Востаннє редагувалося frz (22.04.2024 12:06:55)

Re: Росіяни почали наступ

Тим хто шкодує за цими розірваними зв'язками, зараз безліч людей можуть підказати однозначний напрямок руху... Я про це говорив вголос ще навіть до нападу на Грузію, однак тоді ці слова для більшості різали вухо. А зараз в мене нема злості знайти старі контакти і перепитати "ну шо ти тепер скажеш"... Думаю що багатьом з них тепер вже очі і без мене відкрилися.

1 824

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

Тим хто шкодує за цими розірваними зв'язками, зараз безліч людей можуть підказати однозначний напрямок руху... Я про це говорив вголос ще навіть до нападу на Грузію, однак тоді ці слова для більшості різали вухо. А зараз в мене нема злості знайти старі контакти і перепитати "ну шо ти тепер скажеш"... Думаю що багатьом з них тепер вже очі і без мене відкрилися.

Якщо це робити без злості, то це нормально поцікавитися в людини про її переконання і їхню еволюцію. Особисто в мене очі відкриваючться чи не кожного дня на деградацію українців з початку 90-х і її причини. Якщо потрібна міжнародно визнана статистика, надрукована в Войс Оф Америка чи БіБіСі (бо без цього докази не справжні), то можете поглянути на результати PISA 2018 і PISA 2023.

1 825 Востаннє редагувалося frz (22.04.2024 23:03:05)

Re: Росіяни почали наступ

Tarpan87 написав:

Якщо це робити без злості, то це нормально поцікавитися в людини про її переконання і їхню еволюцію.

Слушно, я так робив десь у 2016-2018 і навколишні події тоді ще не настільки були переконливими для цього типу людей аби я отримав притомну відповідь. А от після 24 лютого бажання запитувати особисто відпало. Хоча з третіх рук я би не проти отримати таку інформацію, якби була така можливість.

Tarpan87 написав:

Особисто в мене очі відкриваючться чи не кожного дня на деградацію українців з початку 90-х і її причини.

Це я чітко спостерігаю ще з 2005-2006, коли мейнстрімом стала Вєрка Сердючка. А ще я тоді вже оглянув закамарки столиці України і був в шоці від ганебного стану тих закамарків; зрештою, потім побачив не кращі закамарки біля рідного Львова, однак в мене чомусь було очікування що столиця це щось величне, але Південна Борщагівка розбила мої рожеві окуляри "на маленькі такі кавалки" (с).

1 826

Re: Росіяни почали наступ

Уявляєте, є серед таких людей що шкодують за розірваними зв'язками такі, що їм кажеш - ну ось бачите тепер як воно є? А вони на це - так-так, бачите до чого довела ваша позиція, жили би собі досі в мирі. Як розумієте, запитувати в таких людей щось особисто нема взагалі бажання.

1 827

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

А вони на це - так-так, бачите до чого довела ваша позиція, жили би собі досі в мирі.

Шкода, що вони прямо не висловлюються і дискусія з ними неможлива. Але все ж варто зауважити, що "позиція" могла бути іншою. В приклад можу навести Фінляндію, яку оминали радянські втікачі (чомусь фіни не хотіли прихистити біженців з ненависної їм імперії зла). За післявоєнними угодами Фінляндія мала захищати рашку у випадку воєнного протистояння з заходом. За це Фінляндію озброювала рашка та віркрила свої ринки для експорта. Фінляндія жодного дня не захищала рашку, але і війни в них не було. Різне телевізійне чмо не піарилося 24/7 на трупі Маннергейма.

1 828 Востаннє редагувалося Tarpan87 (22.04.2024 20:16:18)

Re: Росіяни почали наступ

Мене вражають українські розвінчувачі міфів. Західні ЗМІ "В Україні є села, в яких внаслідок війни нема чоловіків.". Урядові розвінчувачі міфів: "У нас давно села вимирають, це не новина. Не ведіться на ворожу пропаганду. Слава Україні! "

1 829 Востаннє редагувалося frz (22.04.2024 20:52:08)

Re: Росіяни почали наступ

Tarpan87 написав:

Мене вражають українські розвінчувачі міфів. Західні ЗМІ "В Україні є села, в яких внаслідок війни нема чоловіків.". Урядові розвінчувачі міфів: "У нас давно села вимирають, це не новина. Не ведіться на ворожу пропаганду. Слава Україні! "

Ну від родичів знаю, що жінки в селах масово пішли отримувати / купувати водійські права. Машини стоять, їздити нема кому, ровером не завжди варіант. Чоловіки не обов'язково на фронті чи загинули, однак про всяк випадок на вулицях в селі переважно самі жінки, діти і пенсіонери.

1 830 Востаннє редагувалося frz (22.04.2024 21:05:35)

Re: Росіяни почали наступ

Tarpan87 написав:
frz написав:

А вони на це - так-так, бачите до чого довела ваша позиція, жили би собі досі в мирі.

Шкода, що вони прямо не висловлюються і дискусія з ними неможлива. Але все ж варто зауважити, що "позиція" могла бути іншою. В приклад можу навести Фінляндію, яку оминали радянські втікачі (чомусь фіни не хотіли прихистити біженців з ненависної їм імперії зла). За післявоєнними угодами Фінляндія мала захищати рашку у випадку воєнного протистояння з заходом. За це Фінляндію озброювала рашка та віркрила свої ринки для експорта. Фінляндія жодного дня не захищала рашку, але і війни в них не було. Різне телевізійне чмо не піарилося 24/7 на трупі Маннергейма.

Про "позицію" ще цікаво висловився президент Казахстану, щось типу "бачите до чого доводить боротьба з руским язиком".

А про русофобію і пост-воєнну Фінляндію естонський єврей Вєллєр написав оповідання, від якого я за живіт тримався - щось типу "балада про загублених свиней".

1 831

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

А про русофобію і пост-воєнну Фінляндію естонський єврей Вєллєр написав оповідання, від якого я за живіт тримався - щось типу "балада про загублених свиней".

Скажіть, яким боком російськомовний єврей Веллер має стосунок до Фінляндії? Ось Лінуса Торвальдса ми знаємо, він ні в боротьбі з імперською спадщиною не був помічений, ні в мілітаризмі. Це мені нагадує Арестовича який перевзувся і розлого розповідає ватникам про індустріяльне виробництво, але самого його туди палкою не заженеш.

1 832

Re: Росіяни почали наступ

@JakeBroe - Сенат Обйеднаних Держав (US) одобрив військову допомогу для України (видиво, en, uk)

1 833

Re: Росіяни почали наступ

Мені цікаво було б спитати у пересічного поляка чи фіна, чи румуна. Що на їхню думку зробило б НАТО, якщо б Росія після перемоги над Україною і виходу на їхні кордони відправило б до них рої дронів, які б знищували їхню критичну інфраструктуру і потім сказало б, що це не вона, а всі докази підроблені. Чи вдарило б НАТО у відповідь ядеркою чи ввело б війська в Росію, чи вирішило б не ескалювати?

Почув це запитання від Марії Берлінської тут https://www.youtube.com/watch?v=63zJoKkTKeY

Може frz провів би таке опитування?

1 834

Re: Росіяни почали наступ

Може frz провів би таке опитування?

[пішов розмовляти з пияками під сільським продуктовим магазином]