1 921

Re: Росіяни почали наступ

На болотах створено цікаву економіку - мертвий носій орчих яєць приносить в сім'ю незрівнянно більше, ніж живий. Саме зараз не наведу з пам'яті цифр, однак з того що я читав, різниця між середнім заробітком в регіонах та виплатою за смерть орка відрізняється навіть не в десятки, а ще більше. Інша річ, що ці кошти сім'я ще повинна отримати - бо за "пропалого безвісті" виплату не дають, орки поранених евакуюють слабо, а вивозять мертвих ще слабше, ну й не забуваймо про мобільні крематорії в складі військової орчої техніки. Строковиків верховний орк обіцяв на фронт не посилати, не знаю як там з обіцянками, однак для спрощення задачі будемо вважати що в орко-монголо-татарському війську самі контрактники.

Зважаючи на наведене вище, дійсно - "життя примусило" підписати контракт аби їхати вбивати українців і за це в разі чого сім'я орка отримає багато грошенят. За дужками залишаються роздуми, чому натомість не поїхали працювати кудись в умовну Тюмень на нафтовидобування чи... на цьому роздуми завершуються.

1 922

Re: Росіяни почали наступ

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/b2a81180895770f7d4b5bebed0a68a81.jpeg

1 923

Re: Росіяни почали наступ

Yola написав:

Ну, не знаю з чого ви взяли, що там тисячі за день.

зі зведень ГШ

Yola написав:

переважна більшість із тих хто тут воює за Московію не хочуть цього робити, їх примусили

Та ні, це якраз майже всі контрактники. Ви вважаєте високі зарплати примусом? Вас примушують програмувати?

Yola написав:

Тому не бачу чому ви прирівнюєте цей випадок з нашими генералами, суддями і можновладцями.

Я й не прирівнюю, я вказую на винних.

Подякували: leofun011

1 924 Востаннє редагувалося Yola (06.09.2024 15:34:43)

Re: Росіяни почали наступ

Зведенням ГШ не можна вірити. І навіть так там не тисячі за день

А можуть ці контрактники сказати "більше не хочу" і повернутись додому? Тоді як не бачу чому б наша суддя не могла піти в почесну відставку. Тому ваше прирівняння (я продовжую думати, що це саме прирівняння, бо ви сказали, що та сама умова не діє для інших людей) недоречне.

Щодо вказання на винних, то звісно-звісно-звісно, що винні московити. Все ж маю питання. Можна виграти війну втративши 100 тис., а можна втративши 1 млн. Хто винен у втраті додаткових 900 тис.? А можна при тих самих умовах ще й програти - втратити майже всіх. Хто тоді винен? Тільки московити?

Чому ви не вказуєте винними генералів, суддів, урядовців, працівників ОП, президента, які, у змові з Росіянами чи без, свідомо шкодять Україні. Вони по вашому не винні?

1 925

Re: Росіяни почали наступ

Запоребриківські контрактники можуть здатися ЗСУ і пізніше потрапити на обмін військовополоненими, або ж перейти на бік України і потім потрапити додому у складі визвольного корпусу РДК.

1 926

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

Запоребриківські контрактники можуть здатися ЗСУ і пізніше потрапити на обмін військовополоненими, або ж перейти на бік України і потім потрапити додому у складі визвольного корпусу РДК.

Здатися не так просто, треба, щоб тебе не вбили і ті, і ті. Як це зробити? І щоб не було проблем після повернення. Згадайте відео з вагнерівцем вбитим кувалдою. В найкращому разі вони знов підуть в бій. Також треба вірити, що українці до тебе в полоні прийнятно ставитимуться, а там напевно пропаганда працює на всю, щоб навчити, що це не так.

Щодо повернення в лавах РДК, то в чім для них вигода проміняти одні ризики на інші? Ми ж тут говоримо не про моральність, а про те як покарання запобігає порушенню.

1 927

Re: Росіяни почали наступ

Бідні-нещасні окупанти, давайте їх усі разом дружно пошкодуємо, що підписали контракт аби їхати вбивати українців, а потім їм не так просто здатися в полон ЗСУ...

1 928

Re: Росіяни почали наступ

frz написав:

Бідні-нещасні окупанти, давайте їх усі разом дружно пошкодуємо, що підписали контракт аби їхати вбивати українців, а потім їм не так просто здатися в полон ЗСУ...

Зауважте, що

frz написав:

Ми ж тут говоримо не про моральність, а про те як покарання запобігає порушенню.

1 929

Re: Росіяни почали наступ

Кожен заклик "почути", "зрозуміти" окупанта наводять мимоволі на роздуми - а чий ти взагалі єнот, або ж одразу навіть "це не наш єнот"...

1 930

Re: Росіяни почали наступ

Успішний криміналіст мусить мислити як злочинець. З чого випливає, що 1) людина, неспроможна мислити по-злочинному, не зможе й адекватно аналізувати поведінку злочинця, і 2) людина, що розуміє логіку дій злочинця, або й сама є злочинцем, або ризикує ним стати.

Говорите про москалів? Одне з двох: або ви говорите нісенітниці, або ви вже на шляху до того, щоб стати москалем.

1 931

Re: Росіяни почали наступ

Yola написав:
flatliner написав:
Yola написав:

Нащо ці співчуття? Треба було карати коли раніше подібні випадки були, то може цього й не було б.

В чому подібні? Наприклад?

Подібні в тому, що багато військових опиняються в одному незахищеному/незахованому місці.

Он як ви широко взяли. Я думав, ви натякаєте на дезінформацію про шикування, яку поширила одна безмозгла депутатка. То шикування там не було, люди спускались в бомбосховище, але не встигли - ракета летіла менше 3 хвилин, точніше з моменту її виявлення і ввімкнення сирени до вибуху пройшло 2 з чимось хвилини.

Щодо такого широкого охоплення ситуації, я не готовий з вами дискутувати, бо не знаю, яка є альтернатива навчанню курсантів в аудиторіях корпусів. Можливо, треба їх переміщувати далі на Захід, куди ракети не так швидко прилітають. От з чим можу погодитись, що для мене самого було дивним дізнатися, що в тому інституті досі проводять заняття, адже місце його знаходження відоме з радянських часів. Однак, в Полтаві є й інші військові навчальні заклади, впевнений, що в цей прилетіло саме тому, що ворог якимось чином дізнався, що зайняття там йдуть. Дуже сподіваюсь, що в інших, хоча б після цієї події, занять проводити не будуть.

1 932

Re: Росіяни почали наступ

1 933

Re: Росіяни почали наступ

Ось ще один аспект "пролюблений" в Полтаві, через приспану обачність оманливою безпекою міста.
https://www.pravda.com.ua/columns/2024/09/4/7473379/

PS: Я хоч і не медпрацівник, і не ДСНСник, але теж цю тему досі "пролюбив", планую вже записатися на один з тренінгів по зупинці кровотеч та придбати собі 2-3 турнікета.

1 934

Re: Росіяни почали наступ

flatliner написав:

Он як ви широко взяли.

Тобто широко? Непокарана злочинність зростає (ну, koala з цим незгоден, але це питання до нього, а не до цього правила).

За попередні зібрання не карали, за невиправдані втрати на фронті не карали. За хабарі не карають, або майже не карають.

От і наслідок.

А щодо того як це можна було робити, то у нас є повно вільних приміщень, де можна було проводити навчання невеликими групами. І навіть, краще. В усіх містах є бомбосховища. А також на підприємствах є підвальні приміщення. Згадайте в якій ми країні жили до 1991 року. Та й вже так багато часу минуло, що можна було нові збудувати. Було б бажання.

От у мене брат поки в Одесі служив, то вони побудували бетонне підземне приміщення. Гроші на це взяли із зарплат хлопців. Ну, це ще на найгірше з того на що взяли. При чому я так підозрюю, що взяли із зарплат хлопців і записали, що на це пішли державні кошти, які поділили між собою.

Я розумію, що на ЗСУ треба, але ж нам зумисно влаштовували постійний Бахмут, щоб ми тільки на ЗСУ і скидались, а на демократію, проукраїнські рухи, щоб грошей вже не було.

1 935

Re: Росіяни почали наступ

Yola написав:

Тобто широко? Непокарана злочинність зростає (ну, koala з цим незгоден, але це питання до нього, а не до цього правила).

Ну, це не зовсім так, але в цілому злочин має діставати кару. Мої заперечення стосуються не цього твердження, а визначення, чи був злочин. На війні недостатньо наявності жертв, щоб стверджувати, що стався злочин; і навіть не на війні визначення злочину потребує певної кваліфікації за законом, а не негативних емоцій. Тут, я так розумію, має йтися про службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки; але для того, щоб це стверджувати, треба переконатися, що в службові обов'язки винного входило уникати скупчень. І, боюся, цього ніде не прописано (хоча не певен, треба дивитися документи). Не покарати навмання призначеного "винного" (у тому, чого немає в законах), а, наприклад, натомість прописати відповідний обов'язок у решти офіцерів буде значно краще.

1 936

Re: Росіяни почали наступ

Якщо все робити з дотриманням букви закону, з усіма юридичними реверансами та накладеннями арештів на повітря на час проведення процедури, то відповідальність за скоєне або не нестиме ніхто, або нестиме стрілочник, що забув поставити галочку в якійсь довідці. І якщо в службових інструкціях, написаних ще в мирний час, прописано збирати купу людей в одному місці, то ми так і будемо збирати купу людей в одному місці, поки в нас люди не закінчаться, бо той, хто відхилиться від інструкції, якраз і нестиме відповідальність.

1 937 Востаннє редагувалося koala (12.09.2024 08:34:16)

Re: Росіяни почали наступ

P.Y. написав:

Якщо все робити з дотриманням букви закону, з усіма юридичними реверансами та накладеннями арештів на повітря на час проведення процедури, то відповідальність за скоєне або не нестиме ніхто, або нестиме стрілочник, що забув поставити галочку в якійсь довідці.

А оце вже маячня. Якщо свідомо не дотримуватися букви закону, то покарання застосовуватимуться не до винних, а до тих, до кого захоче той, хто призначає покарання. Причому це точно не ви. Вас реально таке влаштовує?

P.Y. написав:

І якщо в службових інструкціях, написаних ще в мирний час, прописано збирати купу людей в одному місці, то ми так і будемо збирати купу людей в одному місці, поки в нас люди не закінчаться, бо той, хто відхилиться від інструкції, якраз і нестиме відповідальність.

Ні, це означає, що ми маємо змінити інструкції, а не довільно карати людей за їхнє дотримання.

1 938

Re: Росіяни почали наступ

Будь ласка, поясніть ще: на вашу думку те, що ми бачимо тут - це патріотичний захід, необхідний для підтримання бойового духу війська, чи злочин?

(вертикальне видиво)

1 939

Re: Росіяни почали наступ

koala написав:

для того, щоб це стверджувати, треба переконатися, що в службові обов'язки винного входило уникати скупчень.

Прописування таких конкретних дій це хибний шлях. Основним обов'язком має бути досягти успіху в поставлених завданнях, зокрема збережені життя і здоров'я особового складу. Ми маємо покладатись на розум і власну ініціативу підлеглих. Ми маємо слідувати духу закону. Жодна правова система не витримає, якщо покладатиметься лише на буква закону.

koala написав:

прописати відповідний обов'язок у решти офіцерів буде значно краще.

Ще раз, конкретні дії можна прописати, але має бути застереження, що в усьому треба знати міру, і якщо ти формально правильно виконав правило, але це призвело до жахливих наслідків, то тебе судитимуть, і якщо суд з'ясує, що ці події були очікувані, а наслідки були уникненні, то ти сядеш надовго. Власне, саме так воно і відбувається, наприклад в розслідуванні дорожніх пригод.

----

Крім вищесказаного, ще є й політична відповідальність. Можна вигнати з армії, зірвати погони, позбавити нагород і т.д.

1 940

Re: Росіяни почали наступ

koala написав:

Будь ласка, поясніть ще: на вашу думку те, що ми бачимо тут - це патріотичний захід, необхідний для підтримання бойового духу війська, чи злочин?
https://www.youtube.com/watch/_YrVHuPVv3M

На це питання неможливо дати відповідь без купи додаткових знань. Ми не знаємо наскільки активно били ракетами тоді, наскільки часто літали безпілотники, наскільки раптовим, коротким і таємним був цей збір.