21

Re: Скарга на Github

Та там весь його акаунт на ґітхабі за московитським військовим кораблем пішов.

22 Востаннє редагувалося wander (24.03.2022 13:54:11)

Re: Скарга на Github

Я ще вчора вночі в один чат закинув цього пацієнта, хлопці писали, що ще покидали репортів за terrorism i violence.
А вже нині зранку знесли під 0, а комусь приходив якийсь фідбек за репорт з гітхабу? Бо в мене нічого. Могли б і написати, типу дякуємо за репорт, ми застосували до пацієнта такі-то покарання.

Прихований текст

Не здивуюсь, якщо знесли саме за образи та погрози насильства, аніж за пропаганду.

23

Re: Скарга на Github

мені приходило

Прихований текст

Thanks for contacting GitHub Trust & Safety.

We’re investigating your report and will get back to you if we need any additional information.

Our review of the account and content named in your report has concluded. We have determined that one or more violations of GitHub’s Terms of Service have occurred and have taken appropriate action in response.

24

Re: Скарга на Github

wander написав:

Я ще вчора вночі в один чат закинув цього пацієнта, хлопці писали, що ще покидали репортів за terrorism i violence.
А вже нині зранку знесли під 0, а комусь приходив якийсь фідбек за репорт з гітхабу? Бо в мене нічого. Могли б і написати, типу дякуємо за репорт, ми застосували до пацієнта такі-то покарання.

Прихований текст

Не здивуюсь, якщо знесли саме за образи та погрози насильства, аніж за пропаганду.

Але очевидно, що без первинного втручання туди ми б не досягли цього результату. Мабуть, є сенс як раз в спілкуванні з пацієнтами, аби вони проявили свою гнилу суть, а після цього вже можна й звертати увагу адміністрації на це.

Подякували: leofun011

25

Re: Скарга на Github

FakiNyan написав:

мені приходило

Мені лиш перша частина прийшла, а фінальна про violations — ні, дивно. Ну, але то таке вже.

FakiNyan написав:

Але очевидно, що без первинного втручання туди ми б не досягли цього результату. Мабуть, є сенс як раз в спілкуванні з пацієнтами, аби вони проявили свою гнилу суть, а після цього вже можна й звертати увагу адміністрації на це.

Так, це хороша стратегія, яка як показує практика дійсно ефективніше працює. Зазвичай за NSFW, violence чи spam банять набагато охочіше і швидше.

26

Re: Скарга на Github

wander написав:
FakiNyan написав:

мені приходило

Мені лиш перша частина прийшла, а фінальна про violations — ні, дивно. Ну, але то таке вже.

FakiNyan написав:

Але очевидно, що без первинного втручання туди ми б не досягли цього результату. Мабуть, є сенс як раз в спілкуванні з пацієнтами, аби вони проявили свою гнилу суть, а після цього вже можна й звертати увагу адміністрації на це.

Так, це хороша стратегія, яка як показує практика дійсно ефективніше працює. Зазвичай за NSFW, violence чи spam банять набагато охочіше і швидше.

А я два рази відправляв. Перший раз те, шо і пан koala, а другий конкретно на комент дегенерата з погрозами.

27

Re: Скарга на Github

FakiNyan написав:
wander написав:
FakiNyan написав:

мені приходило

Мені лиш перша частина прийшла, а фінальна про violations — ні, дивно. Ну, але то таке вже.

FakiNyan написав:

Але очевидно, що без первинного втручання туди ми б не досягли цього результату. Мабуть, є сенс як раз в спілкуванні з пацієнтами, аби вони проявили свою гнилу суть, а після цього вже можна й звертати увагу адміністрації на це.

Так, це хороша стратегія, яка як показує практика дійсно ефективніше працює. Зазвичай за NSFW, violence чи spam банять набагато охочіше і швидше.

А я два рази відправляв. Перший раз те, шо і пан koala, а другий конкретно на комент дегенерата з погрозами.

А, все, відставити зраду  :)
Це я туплю, я ж перший раз теж репортив за теж, що і пан koala, і я тоді сидів з маку, а в мене там робочий аккаунт гітхабу. А вчора вночі, я вже з ПК кинув другий репорт за погрози і забув, що на ПК у мене мій персональний акк на гітхабі. А я тут сиджу і дивлюсь робочу пошту, до якої прив'язаний власне і робочий гітхаб, сюди друга частина не прийшла. А на мою пошту, де вже мій персональний гітхаб все прийшло, вибачаюсь.