21

Re: Мій надійний веб-браузер

P.Y. написав:

уявімо, що він не кине проект через два тижні, а розвиватиме його далі

Уявімо, що тоді він перетне цю межу

22

Re: Мій надійний веб-браузер

koala написав:
P.Y. написав:

уявімо, що він не кине проект через два тижні, а розвиватиме його далі

Уявімо, що тоді він перетне цю межу

Гаразд, як тоді слід подавати такий проект на розгляд публіки початково — щоб критика на його адресу була, принаймні, конструктивною, корисною для подальшого розвитку проекту? Узагалі, як має виглядати «цивілізоване» започаткування проекту-збірки, цікавої не власним кодом, а набором компонентів?

23

Re: Мій надійний веб-браузер

P.Y. написав:

Узагалі, як має виглядати «цивілізоване» започаткування проекту-збірки, цікавої не власним кодом, а набором компонентів?

%projectName% browser by %developerName%.
Принаймні я так називав всі свої збірки, і не тільки.

Подякували: leofun011

24 Востаннє редагувалося koala (22.08.2022 13:01:41)

Re: Мій надійний веб-браузер

P.Y. написав:
koala написав:
P.Y. написав:

уявімо, що він не кине проект через два тижні, а розвиватиме його далі

Уявімо, що тоді він перетне цю межу

Гаразд, як тоді слід подавати такий проект на розгляд публіки початково — щоб критика на його адресу була, принаймні, конструктивною, корисною для подальшого розвитку проекту? Узагалі, як має виглядати «цивілізоване» започаткування проекту-збірки, цікавої не власним кодом, а набором компонентів?

От саме так і казати. Не "мій надійний (невідомо чому) веб-браузер", а "моя збірка Chromium" з переліком переваг конкретно цієї збірки.

Подякували: leofun01, Chemist-i2

25 Востаннє редагувалося koala (22.08.2022 13:03:38)

Re: Мій надійний веб-браузер

Зрештою, як усі дистрибутиви Лінукса починаються?
"Ми користувалися дистрибутивом XXX, але вважаємо, що він не має YYY. Ми спробували обговорити це з мейнтейнерами, але вони не погодилися, тому ми створили дистрибутив ZZZ, ґрунтований на XXX, але він має YYY з коробки".

Подякували: Chemist-i, wander, leofun01, P.Y.4

26

Re: Мій надійний веб-браузер

Нова версія!!!
Зміни:
Новий значок, новий движок
Увага!!!
Це тестова версія вона буде доповнюватися
Ідеї писати сюди
Завантажити:
https://drive.google.com/file/d/1lH-pse … p=drivesdk

27

Re: Мій надійний веб-браузер

Новий двигун - це який, перепрошую, і чим він відрізняється від попереднього?

777lozkina777 написав:

Ідеї писати сюди

Ідея: припинити страждати фігнею і зробити щось корисне.

Подякували: leofun01, Pernat1y2

28

Re: Мій надійний веб-браузер

Що саме?

29

Re: Мій надійний веб-браузер

Не знаю. А що ви вмієте? Чи що хочете зробити в житті? От вибачте, не повірю, що мрія вашого життя - створити браузер, який 1:1 схожий на Chromium, тільки з іншим значком.

30

Re: Мій надійний веб-браузер

Я хочу розробляти ПЗ (програмне забезпечення) потрібне людям.
Наприклад:
Браузери, vpn, перекладачі і тд...

Подякували: Tarpan871

31 Востаннє редагувалося Pernat1y (12.10.2022 10:45:55)

Re: Мій надійний веб-браузер

777lozkina777 написав:

Я хочу розробляти ПЗ (програмне забезпечення) потрібне людям.
Наприклад:
Браузери, vpn, перекладачі і тд...

Чим ваш браузер краще за Chrome/Chromium/Firefox/Brave і купу інших? Те саме питання і про OpenVPN, WireGuard і їх обгортки, типу Outline VPN.
Якщо цікавить розробка і хочеться зробити щось корисне (що дуже добре), то знайдіть на тому ж GitHub цікавий для вас продукт і вдосконалюйте його - подивились Issue, виправили-дописали, зробили pull request.
Хочете створити власний софт - знайдіть незайняту нішу.

32

Re: Мій надійний веб-браузер

Це все вже існує. Це в матеріальному світі ви можете робити те, що вже хтось колись зробив, і це буде корисно. А інформацію значно простіше скопіювати. Зробити автомобіль - це тижні праці багатьох людей. Скопіювати браузер - це долі секунди в дешевому пристрої. Ви хочете, щоб ефект від вашої діяльності був такий самий, як від копіювання?

А якщо ви хочете навчитися розробляти щось нове, то вам треба вивчити хоча б одну мову програмування.

33

Re: Мій надійний веб-браузер

Я вивчив мову програмування python, саме на ній я розрозробляю простіпрограми для Windows

34

Re: Мій надійний веб-браузер

Я вивчив мову програмування python, саме на ній я розрозробляю прості програми для Windows

35 Востаннє редагувалося P.Y. (13.10.2022 21:27:54)

Re: Мій надійний веб-браузер

Підказка: незаповнених ніш не існує (ну, майже). Якщо ви розробляєте браузер (повністю свій з нуля, чи переважно з готових компонентів — неважливо), то майте на увазі, що вже існує дуже багато таких браузерів від різних розробників, що мають такі самі чи кращі параметри і при цьому набагато краще розрекламовані. Можливо, якщо ви розроблятимете браузер з додатковим функціоналом під якусь вузьку задачу, то ця ніша виявиться ще незаповненою, але не факт.

Якби користувачем браузера був я, то мене б зацікавив якийсь дуже легковаговий браузер, що споживає мінімум оперативної пам'яті та дискового простору, але при цьому підтримує всі сучасні стандарти html та інтернет-протоколів. Маючи старий комп, теоретично, я міг би користуватися якимось старим браузером, але тоді більшість сайтів для мене стануть недоступними: десь не працюватимуть сайти з сучасним https, десь проблемою буде сучасний JavaScript, і т.д. Нехай у мене відкрита пара сотень вкладок, але браузер споживає якусь сотню-другу МБ пам'яті, і при цьому нічого не гальмує, ютюб літає. Маєте ідеї, як такий браузер зробити? ))

І так, це має бути вільно розповсюджуваний прогрограмний продукт  з відкритим кодом, опублікованим на GitHub чи іншому подібному ресурсі.

Подякували: leofun011

36

Re: Мій надійний веб-браузер

Пане P.Y., ви хочете виговорится? Які ніші, які протоколи, які ліцензії? До вас приходить людина недалекого розуму, що навіть розмовляти не вміє, а ви якісь єрогліфи тут пишете. Ставтесь до таких людей як до розумово відстадих сиріт. Воно нездатне сприйняти одне довге речення, ваші слова воно чує як - првйуіцспв...

37

Re: Мій надійний веб-браузер

Звісно, я ідеї маю, програма оновлюється, дякую за ідеї та інформацію
Оновлення:
-Додано нове оформлення.
-Змінені положення та розмір елементів управління.
-При старті програми відкривається Google.
-При натисканні кнопки "назад", відбувається перехід до попередньої сторінки.
Про розробку: Програма підтримується та оновлюється
Завантажити:
https://drive.google.com/file/d/1nPV7A- … p=drivesdk

38

Re: Мій надійний веб-браузер

777lozkina777 написав:

-При натисканні кнопки "назад", відбувається перехід до попередньої сторінки.

Вау! Просто унікальна фіча! Я вже боюся спитати - а сторінки воно відображає? Бо ніде це не написано.

39

Re: Мій надійний веб-браузер

Воно відображає ВСІ сторінки

40

Re: Мій надійний веб-браузер

Tarpan87 написав:

До вас приходить людина недалекого розуму, що навіть розмовляти не вміє, а ви якісь єрогліфи тут пишете.

Усі ми колись були немовлятами ;)

Ну а справді, мені не вистачає легковагового сучасного браузера — чим це не навчальний проект для початківця, який хоче навчитися робити браузери? Не факт, що це можливо зробити з готових компонентів (які або жертимуть забагато ресурсів, або будуть застарілими), але, можливо, у процесі він пізнає дзен...

Подякували: leofun01, 777lozkina7772