41

Re: Шукаю потужний UPS

HetmanNet написав:
comport написав:

Я активно користуюсь пошуком гугл для своїх потреб.

А гугл тим хто споживає російську відповідне характерне для росіян підсовує.

До речі так. Через таких любителів москальської мови вкрай важко щось знайти українською

42

Re: Шукаю потужний UPS

comport написав:
karmeljuk написав:

Всім привіт
Шукаю потужний UPS. Потрібно впродовж доби заряджати два ноутбуки та два телефони. Тестував APC Easy UPS 650VA Schuko але усвідомив, що для моїх потреб він не підходить

Можливо навіть краще шукати powerbank для ноутбука, але такі не бачив

Бюджет 3000грн

Дякую

Цей упс ще в вас є? Зазвичай купляють потужний або додатковий акумулятор. Автомобільний або лужний. Або літієвий. Декілька однотипних акумуляторів вмикають в паралель. Щоб упс не вимикався самостійно є додаткові заходи. Один з варіантів в тому відео.

Я купив зарядну станцію FlashFish, UPS віддав назад в Розетку

43 Востаннє редагувалося HetmanNet (06.01.2023 13:35:00)

Re: Шукаю потужний UPS

karmeljuk написав:
HetmanNet написав:
karmeljuk написав:

Потім виявилося, що просто звичайного кабелі type-c може бути не достатньо, і рекомендували замовляти на 65 чи навіть 100Вт.

Не просто з написом на коробці 100Вт., а зазвичай з E-mark, а це кабелі не за три копійки (типу такого), бо з простими (без E-mark, часом підписують як usb 2.0 хоча type-c в усі кінці) кабелями може не вмикатися велика потужність (у нормальних виробників це захист щоб не підключали через кабелі для смартфонів і т.д. які не розраховані на велику потужність).


Я брав на Алі за 10-20 гривень зі знижкою. Бренд надійний

Байдуже який бренд, головне якість і чи він немає E-mark то контролер може обмежувати потужність зарядки. Можете взяти і цього виробника, якщо у нього є кабель з E-mark.

44

Re: Шукаю потужний UPS

HetmanNet написав:
karmeljuk написав:
HetmanNet написав:

Не просто з написом на коробці 100Вт., а зазвичай з E-mark, а це кабелі не за три копійки (типу такого), бо з простими (без E-mark, часом підписують як usb 2.0 хоча type-c в усі кінці) кабелями може не вмикатися велика потужність (у нормальних виробників це захист щоб не підключали через кабелі для смартфонів і т.д. які не розраховані на велику потужність).


Я брав на Алі за 10-20 гривень зі знижкою. Бренд надійний

Байдуже який бренд, головне якість і чи він немає E-mark то контролер може обмежувати потужність зарядки. Можете взяти і цього виробника, якщо у нього є кабель з E-mark.


Брав ось такі https://www.aliexpress.com/item/1005004856699370.html
ХЗ чи там є той E-mark. Ніде не знайшов

45

Re: Шукаю потужний UPS

Якщо кому цікаво, то купив ще одну зарядну станцію, потужністю 1200Вт. Може заряджати ноутбук через type-c, монітор через DC. Роутер та модем відповідно через USB and DC. Як виявилося, дарма я робив акцент на зарядку ноута через type-c, DC значно простіше і дешевше, головне знайти переідник

46

Re: Шукаю потужний UPS

karmeljuk написав:

Якщо кому цікаво, то купив ще одну зарядну станцію, потужністю 1200Вт. Може заряджати ноутбук через type-c, монітор через DC. Роутер та модем відповідно через USB and DC. Як виявилося, дарма я робив акцент на зарядку ноута через type-c, DC значно простіше і дешевше, головне знайти переідник

Ім'яМодель, сестро, брате, ім'ямодель...

47

Re: Шукаю потужний UPS

І бюджет також цікаво. Бо така зарядна станція коштує явно дорожче ваших початкових 3К грн.