301

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:

на фото не я, але також хочу мати таке робоче місце - в пересувному трейлері,

Так зара актуальні модульні будинки на дві - три особи.
Заплатив, привезли на ділянку, вигрузили, підключили. Насолоджуйся.
Тим більш ти маєш зовсім голу ділянку, пам'ятаю з часів як ти туди нет прокладав.. ))

302

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Droid 77 написав:
frz написав:

Помітив цікавий тренд - ряд компаній на своїх сторінках із вакансіями додають DIY-вакансію (do it yourself), в примітках до якої сказано що кандидат може самостійно описати що він може робити і навіщо це компанії, якщо потрібної вакансії нема в списку.

Як не складно. Де, на яких ресурсах такі вакансії?

Трохи складно, бо не записував собі навмисне.

303

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Droid 77 написав:
frz написав:

на фото не я, але також хочу мати таке робоче місце - в пересувному трейлері,

Так зара актуальні модульні будинки на дві - три особи.
Заплатив, привезли на ділянку, вигрузили, підключили. Насолоджуйся.
Тим більш ти маєш зовсім голу ділянку, пам'ятаю з часів як ти туди нет прокладав.. ))

Йдеться про причеп до машини, будиночок на колесах.
А на ділянці вже стоїть стаціонарний модульний дерев'яний будиночок, необроблений ще всередині. Знав би що в 2022 році не вдасться в ньому пожити й дня, то відклав би це на пізніше...

304

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

для наших умов не всі кемпінги підходять, особливо зимою, хочете мерзнути і викидати гроші на паливо, будьласка

305

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

reverse2500 написав:

для наших умов не всі кемпінги підходять, особливо зимою, хочете мерзнути і викидати гроші на паливо, будьласка

Та ясно що взимку там сидіти нема чого. Зате решта часу "офіс" можна встановити будь-де. Краса.

306

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Корпоративний дистрибутив - СУСЕ Лінукс. Ще з таким звіром досі не стикався. Але наче жити можна

Прихований текст

307

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:
Droid 77 написав:
frz написав:

Помітив цікавий тренд - ряд компаній на своїх сторінках із вакансіями додають DIY-вакансію (do it yourself), в примітках до якої сказано що кандидат може самостійно описати що він може робити і навіщо це компанії, якщо потрібної вакансії нема в списку.

Як не складно. Де, на яких ресурсах такі вакансії?

Трохи складно, бо не записував собі навмисне.

ґуґлити "diy vacancy"

308

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Під час грози на мобільному інтернеті зовсім нецікаво - коли навіть блимне електрика, то зв'язок із віддаленим десктопом рветься. Часом відновлюється автоматично, а часом треба проходити авторизацію включаючи [ключ]. Скоро переїжджаю в сусідній будинок, де наче повинен бути провідний інтернет (хоча може теж зникати під час сильної грози).

309

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

На відміну від завдань з міграції баз (яких поки що мені не призначено), інший тип завдань такий що важко виміряти - "перевіряти чи все ок".

310 Востаннє редагувалося frz (16.08.2022 22:09:50)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:

інший тип завдань такий що важко виміряти - "перевіряти чи все ок".

І тут сильно дається взнаки суто симовлічний онбоардинг.

Отримав в п'ятницю ввечері нарешті інструктаж щодо моніторингу, який тривав 40 хв. Добре що від початку до кінця записував екран. Гірше те, що якість дуже погана і тепер потрібно реально здогадуватися з тих розмитих пікселів, що саме було введено в лінукс-терміналі. Чи можна покрити всі нюанси за 40 хв - питання риторичне. Працівник що робив інструктаж, пішов у відпустку на тиждень. Іншого нікого для наступного інструктажу не призначили. З яким саме датацентром потрібно працювати цей тиждень - чітко не вказано (є два варіанти), акаунт в Джирі все ще чекаю, письмово ніхто нічого не написав. В груповому чаті команди відповідають на окремі конкретні технічні питання, але відповідно до популярного вислову, "щоб запитати конкретне питання, необхідно знати половину відповіді". Порадили читати книжку О'Рейлі по темі (в цілому здорова порада). Почуваюся дещо так ніби мене кинули напризволяще аби побачити чи вигребу. Є сильний стимул вигребти, саме сьогодні стимул трохи приглушений втомою після довгих вихідних і поверненням з відпочинку "скаженою платною автострадою".

311

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Сподіваюся, це таке затишшя на період відпусток.

312

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:

Є сильний стимул вигребти, саме сьогодні стимул трохи приглушений втомою після довгих вихідних і поверненням з відпочинку "скаженою платною автострадою".

Типу немає інстинкту гонщика? Тепер зрозуміло, навіщо Маск пиляє автопілот. До речі, в європі часто можна подорожувати поїздом чи літаком.

313 Востаннє редагувалося frz (17.08.2022 10:20:56)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Torbins написав:
frz написав:

Є сильний стимул вигребти, саме сьогодні стимул трохи приглушений втомою після довгих вихідних і поверненням з відпочинку "скаженою платною автострадою".

Типу немає інстинкту гонщика? Тепер зрозуміло, навіщо Маск пиляє автопілот. До речі, в європі часто можна подорожувати поїздом чи літаком.

вихідні і транспорт

Трохи додам - була насичена програма в тому місці де я перебував, відповідно вставати вранці потрібно було за графіком, вдень часу подрімати не було, ввечері трохи довше засинав через враження від насиченого дня. Потім врешті ще й декілька годин за кермом на швидкісній трасі в темну пору доби. Нарешті в вівторок відходив від цього весь день. Їхати на швидкості і маневрувати між іншими машинами для мене ок. Та й в моєму випадку надто сильно не розженешся, бо їжджу на газі LPG (пропан-бутан) і в цьому випадку радять не перевищувати 120 км/год, я й так їхав 123 - 126 км/год. Якщо вимкнути газ, то на бензині їздив 140, але тоді з'являється вібрація бо маю зверху багажник з речами. Більше ніж 140 не пробував. І на бензині дорого. Натомість повз обганяють часто на набагато більшій швидкості, за відчуттями десь 200 км/год (не впевнений яке тут максимальне обмеження на платній автостраді).

Трохи важко на автостраді в наступній ситуації: припустимо, я їду під 120 в правій смузі, а попереду в мене вантажівка їде під 100. Я хочу обганяти в лівій смузі, але там якраз їде ціла колона машин під 200. В такому випадку мені потрібно різко гальмувати, але тоді скаржаться пасажири; або ж потрібно весь час слідкувати за гонщиками в лівому ряді і якщо одночасно з'являються вони і попереду в мене є вантажівка, тоді потрібно плавно скидати швидкість завчасно.

Інший варіант - перемикатися на бензин і їхати 140 в лівій смузі, час від часу переходити на праву смугу коли їдуть гонщики під 200. Дорожче і незручно через вібрацію; крім того в правій смузі теж можуть їхати колоною і там не буде куди всунутися. Три полоси в цьому регіоні на платній автостраді бувають рідше.

Тим часом в мене на сьогодні план дій наступний:
- переглянути знову запис відео з інструктажем
- прочитати онбоардинг нотатки моєї команди
- підключитися до бази (їх багато, незрозуміло до якої саме і ніхто не каже)
- залогінитися в тулзу для моніторингу
- почати читати книжку О'Рейлі по темі
- питати конкретніші запитання сьогодні на мітингу з тімою.

314 Востаннє редагувалося frz (17.08.2022 12:52:51)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Зайшов в тулзу для моніторингу, побачив цікавий алерт і запитав в груповому чаті команди - чи потрібно на це реагувати, бо там тулза навіть показує рекомендації. Мені відповіли, що треба саме на цей алерт забити, а також питати такі питання в іншій групі - там більше людей. Отримав доступ до цього ширшого чату, поскролив і побачив що мені там призначили завдання слідкувати за двома конкретними датацентрами (іншими ніж я дивився досі з ціллю онбоардингу).

Це феєрично, бо якщо сидіти на дупі рівно то ніколи не дізнаєшся навіть, яке саме в тебе завдання.

----

Тулза для моніторингу для деяких показників дозволяє вивести на дашборд до десяти серверів (а їх в моєму завдання суттєво більше). А для деяких інших показників взагалі можна вивести лише один сервер. Тобто для ефективного моніторингу потрібно або зробити купу вкладок браузера з кожним сервером окремо, або постійно перемикатися в тулзі на різні сервери. Ну ще правда приходять повідомлення на email, яких нереально багато і за якими потрібно постійно слідкувати також (розділив в різні папки ворнінґи і помилки, так стало дещо легше).

315

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

блін, я манав би в такій конторі працювати... хіба що платня дуже велика...

316 Востаннє редагувалося frz (17.08.2022 23:47:16)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Платня велика. Назва фірми в резюме звучить гучно. Але знали б що там за лаштунками...

Сьогодні ввечері мобільний інтернет до дупи. Відповідно віддалений десктоп вилітає. На робочому ноуті цитрікс під вінду перепідключається автоматично. А от на особистому цитрікс під лінукс чомусь так не хоче, або я щось ще не налаштував як слід; відповідно доводиться проходити переавторизацію у декілька рівнів.

Використовую два компа, бо потрібен конект до двох віддалених десктопів одночасно. Це вже коли буде місце для "кабінету", тоді десь виміняю на пампухи придбаю на OLX додатковий монітор.

317

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

На фото не я, та й довго так не попрацюєш, однак в мене зараз теж надихаючий краєвид і можна за бажанням сісти ззовні будинку аби було не так сильно нудно
https://replace.org.ua/uploads/images/9801/a3835bec8f8278497ed0822fa5a7287a.jpeg

Тим часом в мене далі основне завдання - "слідкувати чи все ок" на двох датацентрах котрі відносяться не до проду.

318 Востаннє редагувалося frz (19.08.2022 12:42:08)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Зацініть вигляд з робочого місця (а також кабель-менеджмент)
https://replace.org.ua/uploads/images/9801/854c745dead069aff60c86b8e525c5c0.jpg

Тим часом, поки місцеві адміни не реагують на мій тікет щодо недоступного репозиторію, в спільноті дистрибутиву принаймні почали перепитувати, яка саме в мене версія дистру (хоча я це написав ще на початку теми, але відображає як є лише перші стрічки допису, а щоб побачити решту треба натиснути "show more" - мабуть це складно і легше перепитати) і який менеджер пакетів. Ну й читаю сьогодні доку тіми й книжку по темі.

319 Востаннє редагувалося frz (23.08.2022 10:53:01)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

На проекті використовується своя термінологія.

Наприклад, "вор рум кол" - наскільки чув, так називають зал де збирається вище керівництво держави безпосередньо залучене до наради щодо ведення війни; але йдеться про якесь іш'ю яке призводить до непрацездатності ресурсів що активно використовуються великими клієнтами.

"Флоутінь айпі" - поки що до кінця не розібрався, можливо йдеться просто про динамічну айпі.

----

Далі читаю доки, моніторю декілька дц що не відносяться до проду, збираю предметні запитання аби питати щось толкове на наступному інструктажі.

320 Востаннє редагувалося frz (27.08.2022 11:01:00)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Почав переїжджати і перше що зробив - протестував інтернет напряму до ноута:

314.65 Mbit/s / 55.49 Mbit/s

Ще ніколи не мав такої швидкості завантаження, а тут до того ж село без сільради серед глухих лісів. А от швидкість відвантаження у власній квартирі вища.

Через мій віфі-роутер менше...
Наступним кроком спробую ethernet через роутер, маю необхідний кабель з собою.

При вимиканні виділенки роутер перемикається на 4g, але йому це займає десь секунд 30. Для цитрікса під вінду некритично (в лінуксі доведеться поколупатися).