381

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

leofun01 написав:
frz написав:

Оті всі печива, pizza day етц змушували мене питати вголос - ми що, працюємо тут за їжу?

Нема чого дивуватися. Я працюю за їжу. Як би не їжа, ми би працювали тільки з тим що подобається.

Читав про одного дядька, котрий мав дохід від письменницької діяльності, а у вільний час їздив бричкою по місту і розвозив усіх охочих безкоштовно. Міська влада запропонувала йому компенсувати витрачений час грошима (про міський громадський транспорт в сучасному розумінні тоді ще не було відомо), на що той відповів відмовою: "тоді б це була робота і обов'язок бути в місті на бричці у визначені години, а це мене не приваблює".

382 Востаннє редагувалося Droid 77 (02.04.2023 21:42:43)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

leofun01 написав:
frz написав:

Оті всі печива, pizza day етц змушували мене питати вголос - ми що, працюємо тут за їжу?

Нема чого дивуватися. Я працюю за їжу. Як би не їжа, ми би працювали тільки з тим що подобається.

Та ще скажіть що коштів вистачає від зп до зп лише на їжу, і на комуналку вже не вистачає.
Підозрюю що в Вас доволі викривлене розуміння вислову: "Праця за їжу".

383

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Droid 77 написав:
leofun01 написав:
frz написав:

Оті всі печива, pizza day етц змушували мене питати вголос - ми що, працюємо тут за їжу?

Нема чого дивуватися. Я працюю за їжу. Як би не їжа, ми би працювали тільки з тим що подобається.

Та ще скажіть що коштів вистачає від зп до зп лише на їжу, і на комуналку вже не вистачає.
Підозрюю що в Вас доволі викривлене розуміння вислову: "Праця за їжу".

Поговоримо після виходу п'ятої версії ґпт...

384

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:
Droid 77 написав:
leofun01 написав:

Нема чого дивуватися. Я працюю за їжу. Як би не їжа, ми би працювали тільки з тим що подобається.

Та ще скажіть що коштів вистачає від зп до зп лише на їжу, і на комуналку вже не вистачає.
Підозрюю що в Вас доволі викривлене розуміння вислову: "Праця за їжу".

Поговоримо після виходу п'ятої версії ґпт...

Коли ҐПТ переросте людину, і ви прийдете з ним у кишені на співбесіду — ви ж не думаєте, що роботодавець не використовуватиме цей же інструмент, щоб ставити вам питання підвищеної складності?

385

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Важко змоделювати як воно буде насправді. Можна запитати в ґпт, але він теж всього не знає. Моя оптимістична думка - воно буде корисним інструментом для тих, хто вже має певний рівень навиків. І також це буде катастрофою для людей, котрі звикли протирати штани на робочому місці - таким буде необхідно терміново почати думати як покращити свої навички, або ж опинитися без роботи.

386

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

https://replace.org.ua/post/181615/#p181615

придбав преміум підписку chatGPT

Щойно "воно" мені допомогло пройти тест з двох завдань.

Я раніше ніколи не кодив класи в Python. Тут з моїх зусиль знадобилася лише уважність. Я мусив докладно натайпати умову, початково даний код і потім докладно перетайпати результат (копі-пейст нє бо різні комп'ютери аби не перемикати активне вікно браузера з тестом). Деталей задачі я навіть не запам'ятав, бо мій мозок не брав участі у виконанні суті завдання. Але оскільки я з першого разу навіть не спромігся вірно перетайпати готове, то коли тести повалилися, переглянув знову код і знайшов де я помилився, після чого тести пройшли.

Друге завдання про архітектуру аплікації з лоуд балансером було дещо складніше перетайпати, бо крім тексту містило ще й діаграму, котру я мусив переглянути, зрозуміти і передати словами. Після чого "воно" мені видало вірний результат (декілька вірних відповідей).

Звісно, коли на наступних кроках мені дадуть лайв кодинг, то буде не так весело. А от з архітектурою в мене вже був досвід успішного проходження інтерв'ю (не пройшов тоді через мої завищені вимоги зп).

387

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz, ну що, скажете вже, на відміну від 3.5 набагато файніше? Чи майже то саме, але трохи причесане?

Прихований текст

Купаться чи не купаться? Куплять чи не куплять?

388 Востаннє редагувалося frz (04.04.2023 09:39:47)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Chemist-i написав:

frz, ну що, скажете вже, на відміну від 3.5 набагато файніше? Чи майже то саме, але трохи причесане?

Прихований текст

Купаться чи не купаться? Куплять чи не куплять?

Ну я поки лише скажу що зручно спілкуватися без відмов через перевантаження. Ну й швидше думає. Якість коду не порівнював ще.

Прихований текст

Чудернацькі ці питання загойдують.

389

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Вчорашній тест вернувся з позитивним відгуком.

А сьогодні проходив дві частини лайв кодингу із шаринг скрін, вдалося використати ҐПТ на сусідньому ноуті, тільки треба було вкрай швидко тайпати. Чекаю офіційних відгуків, але усно коментували що напрямок вірний.

390

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Chemist-i написав:

frz, ну що, скажете вже, на відміну від 3.5 набагато файніше? Чи майже то саме, але трохи причесане?

Прихований текст

Купаться чи не купаться? Куплять чи не куплять?

якщо маєте трохи грошей - користуйтесь gpt-3 (там $20 api запитів дають безкоштовно)
ціна 1 запита залежить від того які будуть вхідні дані та кількість "токенів" (букв) які ви хочете отримати

import openai

def requestGPT(prompt):
    try:
        message_log = [{"role": "user", "content": prompt}] //ось тут змінюємо на те що ви хочите запитати, не влізає? добавте ще елементів {"role": "user", "content": prompt}, також можна задати поведінку, (непам'ятаю яка роль потрібна)
        response = openai.ChatCompletion.create(
            model="gpt-3.5-turbo",
            messages=message_log,
            max_tokens=3800, stop=None, temperature=0.7)//задаємо температуру, (max_toke - довжина відповіді)

        for choice in response.choices:
            if "text" in choice:
                return choice.text
    except Exception as e:
        return str(e)

і отримуєте свою GPT-4 (Chat version)

якщо хочете отримати дійсно GPT-4 і готові потратитись, подавайте задавку для "небожителів" (wait list)
от API (GPT-4) взагалі крута штука, (була раніше, зараз може і обрізали)


так, я // використав як в python бо так захтів :D

391

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

З такими викрутасами чи не дійде все до того що простіше буде дати хабара щоб взяли на роботу або заплатити комусь грошиків щоб людина підказувала відповіді на отаких от співбесідах?

392

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Хабаря нема кому дати, якщо йдеться про фріланс-кодинг для гамерики. Хабар при прийомі на роботу - це більше про різні установи типу податкової, санстанції - там де бізнес модель передбачає подальший ланцюжок хабарів із можливістю компенсувати кошти вкладені аби потрапити на це місце. На фріланс з високим рейтом беруть за знання плюс вміння користуватися доступними інструментами, включаючи ҐПТ.

Порадник-суфлер може допомогти, але ж не у всіх можливих питаннях програмування і проектування. Якщо ж людина різнобічний геній, то нащо йому здався такий дрібний підробіток.

393

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:

Порадник-суфлер може допомогти, але ж не у всіх можливих питаннях програмування і проектування.

А у вас така робота що треба всі можливе з програмування і проектування? Ну, і чому дрібний заробіток? Навпаки, коли я це писав, то думав саме про те що це буде дорого коштувати і не факт що допоможе.

394

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:

Читав про одного дядька, котрий мав дохід від письменницької діяльності, а у вільний час їздив бричкою по місту і розвозив усіх охочих безкоштовно. Міська влада запропонувала йому компенсувати витрачений час грошима (про міський громадський транспорт в сучасному розумінні тоді ще не було відомо), на що той відповів відмовою: "тоді б це була робота і обов'язок бути в місті на бричці у визначені години, а це мене не приваблює".

Так, обовязок бути в заданому місці в заданий час сильно напрягає. Але саме це дозволяє іншим планувати їх дії.

395

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:

Вчорашній тест вернувся з позитивним відгуком.

... А сьогодні зробили наступний етап співбесіди з детальним розбором того коду і були такі деталі, яких я не міг пояснити, бо код не мій.

396

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Один офер вже на руках. Це парт-тайм із опціонами. Чесно кажучи, ще навіть детально не прочитав усі умови.

Мою увагу зайняв інший hr процес. Сьогодні це був вже п'ятий етап. Здається, це вже остання співбесіда, але потім ще буде бекґраунд чек і т.д. Але нині говорили про стрімінг даних у Flask, а також на практичному завданні розвертали бінарні дерева. І тут ще, як на зло, впродовж половини співбесіди не міг залогінитися в ґпт (преміум, преміум - одні слова, все одно "вибачте, напрямок перевантажений, зателефонуйте пізніше"). Після співбесіди серце билося, наче біг декілька кілометрів.

397

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Прийняв офер парт-тайм із опціонами.

398

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:
frz написав:

Вчорашній тест вернувся з позитивним відгуком.

... А сьогодні зробили наступний етап співбесіди з детальним розбором того коду і були такі деталі, яких я не міг пояснити, бо код не мій.

Чекаємо на нову версію GPT, яка на прохання «напиши за мене код» відповідатиме «Все погано» :)

Подякували: wander, leofun012

399

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Мабуть скоро гптшних наркоманів значно побільшає

400

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

так третю версію готовлять і більш потужнішу, але не портібно думати що AI це один ПК, там ціла система
З досвуду GPT приклади прості він коду пише, а от якісь конкретні і продвинутіші то не дуже і з помилками