501 Востаннє редагувалося comport (07.02.2024 12:26:47)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

У місті Львів газета ВАш магазин, різні послуги та попит по рубриках та розділах.

502

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Якесь суттєве пожвавлення з боку рекрутерів, навіть у тому числі з українських галеро-шлюпок.

503

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Онлайн тести стали хитрішими. Вимагають увімкненої веб-камери. Типу що це саме я виконую тест.

504 Востаннє редагувалося koala (21.02.2024 16:26:31)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:

Онлайн тести стали хитрішими. Вимагають увімкненої веб-камери. Типу що це саме я виконую тест.

Чекаю на новину "індус створив підставну фірму, де 5 реальних індусів працювали за зарплату одного сіньора, а замовникам показували згенероване ШІ відео з чехом, що живе в Копенгагені, на тестах і на мітингах".

Подякували: flatliner, ReAl2

505

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Поки що самі відмови, реагую флегматично "ок". Займає кожен процес доволі багато часу через велику кількість етапів. Тож надалі планую фільтрувати пропозиції ретельніше, аби брати участь виключно в тих, які з максимально реалістичним скілсетом.

Ото зараз чекаю фінальну відповідь на одному з процесів, де вважаю що я 100% підходжу. Вже й позитивні фідбеки отримав з кожного етапу, однак вони ще чекають на перевірку інших кандидатів.

Поки що тримаюся з додатнім балансом...

506

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:

Якесь суттєве пожвавлення з боку рекрутерів, навіть у тому числі з українських галеро-шлюпок.

Так, десь місяців зо два так точно.
І до мене багато звертань на рівень близький до 0 (BSP), 0 (активна взаємодія з хардварщиками на етапі розробки електроніки — «отут зробіть отак, і буде набагато красивіший і швидший BSP, а отут можете ось так спростити собі життя, а я це елементарно у софті підтягну, там абсолютно все одно) і навіть з переходом через 0 на інший бік (самому вирішувати як має бути зроблена хардваря).
З них половина українські, під іншим кутом зору половина безпосередньо продуктові. Частина незрозуміло чи аутстафна фірма чи аутсорсна. (Зараз я всім кажу «вибачте, найближчим часом не до цього». І на основній роботі ок, і мене розкрутили на підробіток на пів року десь на 30% зайнятості, то не до співбесід навіть «із цікавості дізнатися реальніші деталі, ніж від рекрутера»).

507 Востаннє редагувалося frz (02.03.2024 01:28:27)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

ReAl написав:

Зараз я всім кажу «вибачте, найближчим часом не до цього»

Це класно. Чекаю коли і в мене буде така заготовлена відповідь для всіх рекрутерів. Поки що в мене щось таке що можна назвати "скрін-інтоксикація". Постійно мушу комусь відповідати однотипними відповідями, перевіряти календар, заповнювати "busy" коли я йду гуляти з дітьми, інакше хтось може вліпити співбесіду через мій calendly. Якби повернутися назад, коли я змінював проект просто "бо ліва п'ятка зачухалася", то добряче би постукав себе по голові. Часом бажання все вимкнути і навіть не дивитися в напрямку будь-яких девайсів.

Upd: Починаю розуміти тих хто зайнявся вирощуванням свиней чи подібною інтелектуальною працею після років програмування.

Прихований текст

Походу редакція малоросійського доу читає цю тему.

508

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Здається, буду мати на руках офер. Після процесів з шаленою кількістю етапів, лайв-кодингу і психологічних тестів - тут обійшлося лише єдиною співбесідою з клієнтом (расові гамериканці). Наче сон. Чекаю підтвердження на пошті, щоб нарешті зрозуміти що це дійсно відбувається насправді.

509 Востаннє редагувалося frz (27.03.2024 18:40:22)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Прийняв офер (расові гамериканці через укр галеру).

Заблокував тимчасово лінкедін (hibernate account), потребую період для детоксу після неймовірного потоку повідомлень.

510

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:

расові гамериканці

А тепер поясни, що це означає ?

511

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

leofun01 написав:
frz написав:

расові гамериканці

А тепер поясни, що це означає ?

Для мене в контексті мого нещодавнього епічного облому це означає не "рускі що виїхали в Штати", а справжні гамериканці.

https://replace.org.ua/post/189477/#p189477
https://replace.org.ua/post/189478/#p189478

А там побачимо... Галера підкреслено про-українська, дуже прискіпливо дивиться наприклад щоб кандидат часом не в'їжджав до Європи через запоребрик, спілкування на всіх етапах було виключно українською + англійською. Тож є всі шанси, що далі буде ок.

512 Востаннє редагувалося Droid 77 (29.03.2024 18:05:26)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

frz написав:
leofun01 написав:
frz написав:

расові гамериканці

А тепер поясни, що це означає ?

Для мене в контексті мого нещодавнього епічного облому це означає не "рускі що виїхали в Штати", а справжні гамериканці.

https://replace.org.ua/post/189477/#p189477
https://replace.org.ua/post/189478/#p189478

А там побачимо... Галера підкреслено про-українська, дуже прискіпливо дивиться наприклад щоб кандидат часом не в'їжджав до Європи через запоребрик, спілкування на всіх етапах було виключно українською + англійською. Тож є всі шанси, що далі буде ок.

Ще раз перечитай офер без поспіху. Щось воно якось підозріло.
Раз було що після підписання не маєш права розглядати інші пропозиції доки працюєш в компанії, і ще багато чого рабського ...

513

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Droid 77 написав:
frz написав:
leofun01 написав:

А тепер поясни, що це означає ?

Для мене в контексті мого нещодавнього епічного облому це означає не "рускі що виїхали в Штати", а справжні гамериканці.

https://replace.org.ua/post/189477/#p189477
https://replace.org.ua/post/189478/#p189478

А там побачимо... Галера підкреслено про-українська, дуже прискіпливо дивиться наприклад щоб кандидат часом не в'їжджав до Європи через запоребрик, спілкування на всіх етапах було виключно українською + англійською. Тож є всі шанси, що далі буде ок.

Ще раз перечитай офер без поспіху. Щось воно якось підозріло.
Раз було що після підписання не маєш права розглядати інші пропозиції доки працюєш в компанії, і ще багато чого рабського ...

Вже рефлекс читати кожну букву. З рабського - я повинен повідомити про звільнення за два місяці, а галера мене - лише за тиждень. Ринок зараз такий, що й так дуже добре.

514

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Прислали ноут бізнес моделі, безпровідну мишку і безпровідні навушники. Ноут на вінді. Залогінитися можна за допомогою робочої пошти, її ще не видали, онбординг почнеться через декілька днів. Стіл тепер повністю забитий ґаджетами.

515 Востаннє редагувалося frz (04.04.2024 00:44:00)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

У щадному режимі, так би мовити, спробував сьогодні працювати на два фронти. Ну бо дали реквізити для доступу з робочого ноута на новій фірмі, ось зайшов і поналаштовував собі різноманітні сервіси, а також почав проходити курс on-demand по роботі. А на старому проекті поки як було - три години оплачуваного часу.

Завів собі два різні файлики - що треба зробити тут і що там, потім відмічаю декількома дефісами те що зроблено. Ноути для двох проектів теж різні. Календарі синхронізував - для чужого акаунту показує лише "busy". Ну наче є шанс успішно розпаралелитись. Але непроста задача насправді - це якщо дійсно хочеться бути успішним і там, і там. Ну відповідно дійсно справжня віддача буде там, де платять за повний день. А решта за залишковим принципом.

516 Востаннє редагувалося frz (08.04.2024 17:41:27)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Поки що якось виходить трохи знаходити час на другорядну роботу.

На основній роботі покликали на декілька мітингів одночасно, сумарна тривалість - весь день (зі зсувом в таймзоні). Уточнюю в гамериканського тімліда, а він такий - "спробуй якось перемикатися, розумію що непросто, потім розрулимо".

Ну ок. Коли ж хоча би поїсти? Пише дружина - йди поїж дерунів зі сметаною. Ну в мене блютуз навушники окремі в кожне вухо, приходжу їсти слухаючи мітинг - падає навушник в сметану! *BRAVO* Повитирав від сметани, поки шо працює далі.

Ну й ще цікаво що сигнал блютуз до навушників доходить якраз щоб мати змогу під час мітингу підійти до унітазу, однак за умови що корпус і голову нахилю в бік мого "кабінету" *JOKINGLY* [:}

517 Востаннє редагувалося frz (19.04.2024 18:26:07)

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Актуальний вайб ("I've got bills" - у вільному перекладі: "Мені треба за щось сплачувати рахунки")

В мене є рахунки (видиво, en)
lyrics

I got bills I gotta pay
So I'ma gon' work, work, work every day
I got mouths I gotta feed
So I'ma gon' make sure everybody eats
I got bills
All these bills pile up my desk
They looking like a mount
All the little kids run around
I can hear their stomach growl
There's a full moon out
And my girl just keep on howlin'
Said she gonna leave me if I don't home with fifty thousand
Fifty thousand? Ah damn, ah damn, ah damn, ah damn
Oh man, oh man, oh man, oh man
Ah damn, oh man, ah damn, oh man
I got bills I gotta pay
So I'm gon' work, work, work every day
I got mouths I gotta feed
So I'm gon' make sure everybody eats
I got bills
Woke up and I bumped my head
Stumped my toe on the edge of the bed
Opened the fridge and the food all gone
Neighbor's damn dog done crapped on my lawn
Hopped in the car and the car won't start
It's too damn hot but I still gotta walk
Behind an old lady in the grocery line
Praying that my card won't get declined
Ah damn, ah damn, ah damn, ah damn
Oh man, oh man, oh man, oh man
Ah damn, oh man, ah damn, oh man
I got bills I gotta pay
So I'm gon' work, work, work every day
I got mouths I gotta feed
So I'm gon' make sure everybody eats
I got
And my shoes, my shoes
I said my shoes
Ain't got no soul
I got bills I gotta pay
So I'm gon' work, work, work every day
I got mouths I gotta feed
So I'm gon' make sure everybody eats
I got bills I gotta pay
So I'm gon' work, work, work every day
I got mouths I gotta feed
So I'm gon' make sure everybody eats
I got bills
Yo momma got bills, yo daddy got bills
Yo sister got bills, Yo auntie got bills (I got bills)
Yo uncle got bills
Everybody got bills, everybody got bills, uh

518

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Плюси і мінуси роботи праці на декількох роботах (англійською)
https://4dayweek.io/career-advice/pros- … -time-jobs

519

Re: Ділимось досвідом і даємо поради щодо пошуку роботи

Поєднувати кілька проектів це крейзі. Чим я тільки думав коли вважав що це можливо. Тут би з одним проектом давати раду. Ну хіба що пізніше стане може легше.