1

Тема: Просування сайтів (повна база укр. ресурсів)

Послуги:
Рекомендаційні розміщення (крауд-посилання) на форумах та тематичних сайтах з подальшою підтримкою гілки обговорення (затравка та впроваджена відповідь, або шукаються вже розпочаті теми та дається відповідь на запитання). Також працюємо з відгуками та сервісами типу «Питання-Відповідь», соціальними мережами.

Також займаємося збором тематичних майданчиків та публікацією рекламних тем з подальшою підтримкою (якщо потрібно). Алгоритм наступний: реєструється пошта (може використовуватись ваша) і на неї заводяться облікові записи на тематичних майданчиках. У кожному випадку вивчаються правила майданчика, якщо потрібно - прокачується обліковий запис і заводиться тема із заздалегідь затвердженим змістом. Це чудовий спосіб заявити про свої послуги та на постійній основі мати живі переходи на свій сайт (що покращить поведінкові фактори та збільшить кількість замовлень). Вартість одного розміщення від 2 $ (залежить від тематики). Після публікації-список логінів, паролів та посилань на теми передається замовнику і він уже сам спілкується з клієнтами та розвиває тему. За домовленістю можемо займатися цим і ми, з певною частотою оживляючи теми та опрацьовуючи запити.

Даємо SEO - рекомендації, якщо потрібна попередня оптимізація сторінки, що просувається. (Правильне заповнення meta-тегів і текстової онучі) Це робимо безкоштовно, у разі замовлення на 20 і більше розміщень, або якщо клієнт працює з нами на постійній основі.

Ціни:
Від 0,97 $ (59руб/36 грн) за публікацію. Вартість залежить від кількості публікацій і мови. Докладніше про ціноутворення можете дізнатися у нас на сайті або написавши нам у телеграмі або пошті.

Переваги:
- підтримка топіка після публікації;
- гарантія від видалення;
- Доступна ціна;
- якісний сервіс та обслуговування;
- постійний зв'язок із клієнтом;
- можливість відкладеної публікації;
- велика база активних майданчиків;
- Працюємо з RU, BY, KZ, UA та ENG сегментами;
- Даємо консультації щодо оптимізації сторінки, що просувається (якщо потрібно);
- Максимально гнучкі та спритні.

Що отримуєте після публікації:
- просування сторінки, що просувається в пошуку;
- зростання показників якості та авторитетності у сайту в цілому;
- відвідувачів;
- Зростання впізнаваності;
- зростання маси посилань або її розбавку;

Контакти:
сайт: https://toplinks.one (форма зворотного зв'язку)
пошта: toplinks.one@gmail.com
телеграм: https://t.me/alekseikshenski