21

Re: Моя перша гра на Android [Unity]

Не вийде з цього лайна нічього путнього. Ой, вибачаюсь, шляхетного. ой.

22

Re: Моя перша гра на Android [Unity]

ur_naz написав:

Не вийде з цього лайна нічього путнього. Ой, вибачаюсь, шляхетного. ой.

Що і треба було довести - одні понти для приїзжих, замість конструктивної критики.. Клоун..

Подякували: FakiNyan1

23

Re: Моя перша гра на Android [Unity]

Перші 4 сходинки піраміди Ґрема гарантують професійну премію дарвіна. Таких "блискучих пігмаліонів" бачив багато. Здебільшого москалів. Не важливо. Всі вони невдахи. Дуже простий тест, який не всі проходять. Нема що далі обговорювати. І не потрібно. Це лише реклама для просування контента. До того ж російськомовного. Нічим не краще реклами магазину кофрів для мобіл яку чи не миттево випиляли.

Пс Шкода тих 100 бідолах, що завантажили оце.

24

Re: Моя перша гра на Android [Unity]

ur_naz написав:

Перші 4 сходинки піраміди Ґрема гарантують професійну премію дарвіна. Таких "блискучих пігмаліонів" бачив багато. Здебільшого москалів. Не важливо. Всі вони невдахи. Дуже простий тест, який не всі проходять. Нема що далі обговорювати. І не потрібно. Це лише реклама для просування контента. До того ж російськомовного. Нічим не краще реклами магазину кофрів для мобіл яку чи не миттево випиляли.

Пс Шкода тих 100 бідолах, що завантажили оце.

Продовжуєш переконувати, що ти - справжнісінький клоун і ніхто більше? Це - твоє право, звичайно, але, гадаю всі і так вже зрозуміли що ти з себе представляєш.. Прочитав навіть цілу книжку про Дарвіна? Почитай якусь книжку ще одну, можливо поліпшиш свою ситуацію.. Ще й русню сюди приплів? Браво - одразу видно роботу спражнього експерду..

А загалом, по тобі ж неозброєним оком видно, який ти невдаха по життю - нічого не добився, нічого не маєш, нікому не потрібний.. Ти настільки жалюгідний, що ховаєшся по форумах, замість доносити свою думку (якщо вона така правильна, як ти вважаєш) людям в лице - бо боїшся, що тобі за неї добряче прилетить? Або просто хоча б писати по суті - але ні, ти здатний лише підливати гівнеця до інших, бо що в собі маєш - тим зазвичай і ділишся. Невже ти і справді настільки гівняний?

Я вже сотні пройшов таких клоунів і невдах як ти, із сотнями їх спроб зробити щось, щоб опустити мене до свого рівня жалюгідності, але якби я їх і справді слухав - можливо був би й справді там, і сидів відписував би так само як і ти гадості кожному, кому не сподобалась моя думка по всіх інтернетах, замість займатися чимось справді корисним.. Можливо хтось скаже, що а чи не цим я саме зараз і займаюся - та ні, бо я навідміну від тебе балаболу хоч щось роблю, а ти тільки "пукати в повітря" можеш, вважаючи, що робиш щось надзвичайне.. Клоун та й годі - більше й сказати нічого..

Пи си І дивлячись на те, що ти жалюгідний, можливо тебе потрібно б було пожаліти, але ні - ти цього явно не заслуговуєш, а чого справді шкода - так це те, що подібні гнилі люди живуть зі мною під одним небом в одній країні, де таким неадекватам геть не місце, але хай - в сім'ї не без виродку, як кажуть..

Пи пи си Друзі, всіх з прийдешнім Новим роком! Нехай ваші всі мріі збуваються (особливо одна, про яку зараз мріють найбільше людей) і нехай у вас в житті буде поменьше таких клоунів, як цей! Всім добра!