21

Re: Чи не поб'є мій монітор метилізотіазолінон і лосьйон якийсь?

miroslav.chandler написав:
TRYCUKI_V_KROVI написав:
HetmanNet написав:

До одного місця ці інструкції.. мак придбав, увімкнув і горя не знав.. лінукс поставив, налаштував і диск інсталяційний до смітника послав.. віндовс поставив, налаштував, всі можливі мануали перечитав і виконав, п'ять хвилин як людина попрацював, віндовс впав та знову інсталяційник достав і все заново почав..

то ви перебільшуєте, в мене з шіндоус проблеми були тільки тоді, коли я намагався встановити хакінтош, навіть несправжня Мак ОС поломала мені компутер, а ви кажете - дуже гарна вона :D  ну там просто завантажувальний розділ полетів і навіть відновити не вдалось. Ооот, а так я дуже часто перевстановлював шіндоус, але не пам'ятаю, щоб перевстановлював її з такої причини, джерелом котрої не був я. Постійно грався з компутером, перепробував купу лінупсів, купу хакінтошів, від того й перевстановлював шіндоус, кожного разу  щось не те затирав на диску, майбуть. А ще була така штука, що довго завантажувалось все, але це все через Касперського було, то він так довго запускався, а я через це теж перевстановлював вінду хД а ще я перевстановлював win 8, вона якась дивна. час від часу в мене проц завантажувався на всі 100%. при цьому, якщо я слухав свою божественну музику, то з'являлось рипіння, ну типу проц же завантажений, все притормажувало в цей час, і звуки теж. Чому це відбувалось - хз. два рази встановлював віндоус 8, і була та сама проблема. Ось чекаю win blue, може там такого не буде.

хакентош для того і хакентош - шоб тормозити.

так хакентош не тормозив, то win 8 тормозив. чи що я там писав. через хакінтош в мене просто вінда не завантажувалась і через те я її перевстановлював.

22

Re: Чи не поб'є мій монітор метилізотіазолінон і лосьйон якийсь?

Закриваю, знову оффтоп. Хочете похоліварити, створюйте окремо тему для цього.