401

Re: Пропозиції та зауваження

1-е...
Так вийшло, що в мене повністю пропав вільний час із-за кінця семестру, тому не встиг довести до розуму. Ближче до нового року займусь цим розділом.

402

Re: Пропозиції та зауваження

Replace написав:

1-е...
Так вийшло, що в мене повністю пропав вільний час із-за кінця семестру, тому не встиг довести до розуму. Ближче до нового року займусь цим розділом.

Можна й не одному - бажаючі допомогти завжди знайдуться. :)

Re: Пропозиції та зауваження

wstaw.org/m/2013/12/21/plasma-desktopiG1453.png

Пропоную змінити надпис "Зачинено" на "Закрито".

404

Re: Пропозиції та зауваження

Hanter написав:

wstaw.org/m/2013/12/21/plasma-desktopiG1453.png

Пропоную змінити надпис "Зачинено" на "Закрито".

+

405

Re: Пропозиції та зауваження

Replace написав:

1-е...
Так вийшло, що в мене повністю пропав вільний час із-за кінця семестру, тому не встиг довести до розуму. Ближче до нового року займусь цим розділом.

Гадаю, у нагоді можуть стати такі замітки:

У мене не виходить запостити картинку так, щоб вона одразу показувалася
  1. Використайте підходящий хостинг.

  2. Завантажте туди фотографію.

  3. Після завантаження не копіюйте адресу, згенеровану хостинг-сайтом. Натомість клікніть на картинці та виберіть "Copy image URL".

Мені кажуть про тег code, а я не знаю, як це
  1. На панелі інструментів над текстовим полем, де ви вводите повідомлення, знайдіть значок "< >".

  2. По можливості зробіть це самостійно - не витрачайте час форумчан та терпіння модерів. :)

Як збільшити шанси на отримання потрібної допомоги?
  1. Читати та виконувати Правила.

  2. Вирішувати проблему не спробами "нагинання" інших, а активним співробітництвом. Іншими словами - не халявити.

  3. Дякувати іншим за допомогу, якщо отримали її.

  4. У питаннях вказувати на конкретні проблеми, а не "треба дописати, щоб програма чистила бараболю".

406

Re: Пропозиції та зауваження

Треба розширити поле "Примітка адміністратора". Вона ж наче не для одного попередження створена, нє?

407

Re: Пропозиції та зауваження

Bartash, ну ти сам можеш створити відповідні теми :)
Закрито та примітку пізніше трохи зроблю.

408

Re: Пропозиції та зауваження

Replace написав:

Bartash, ну ти сам можеш створити відповідні теми :)
Закрито та примітку пізніше трохи зроблю.

Закрию сесію - і створю. :)

409

Re: Пропозиції та зауваження

Bartash написав:

Треба розширити поле "Примітка адміністратора". Вона ж наче не для одного попередження створена, нє?

може, у профілі на форумі виводити лише число отриманих попереджень, але для опису цих попереджень зробити окрему графу уже в глибинах профілю? і ця графа буде видною або усім, або лише модерам на розсуд того, хто це робитиме
якщо хтось, звичайно, зрозумів що я тут написала *FACEPALM*

Подякували: Replace, leofun012

410

Re: Пропозиції та зауваження

Cyan написав:
Bartash написав:

Треба розширити поле "Примітка адміністратора". Вона ж наче не для одного попередження створена, нє?

може, у профілі на форумі виводити лише число отриманих попереджень, але для опису цих попереджень зробити окрему графу уже в глибинах профілю? і ця графа буде видною або усім, або лише модерам на розсуд того, хто це робитиме
якщо хтось, звичайно, зрозумів що я тут написала *FACEPALM*

Імго, графа має бути видна всім, для оперативнішого реагування на халявщиків.

411

Re: Пропозиції та зауваження

Пропоную додати ув описі профілю юзера (описі, що навпроти посту) значки статі:

Наприклад, такі, тільки маленькі

naturalworld.ru/img/imgpg/1297/okkultnaya-simvolika-planet06.jpg
naturalworld.ru/img/imgpg/1297/okkultnaya-simvolika-planet05.jpg

Власне, для попередження неоднозначностей такого характеру на форумі: дівчат останнім часом побільшало у нас. :)

412

Re: Пропозиції та зауваження

@Replace, знеси, будь-ласка, оцю тему куди-небудь: у мене бракує прав на модерування розділу FAQ.

413

Re: Пропозиції та зауваження

Bartash написав:

@Replace, знеси, будь-ласка, оцю тему куди-небудь: у мене бракує прав на модерування розділу FAQ.

Зробив...

Hanter написав:

http://wstaw.org/m/2013/12/21/plasma-desktopiG1453.png

Пропоную змінити надпис "Зачинено" на "Закрито".

Виправив...

414 Востаннє редагувалося Invader (04.01.2014 22:38:02)

Re: Пропозиції та зауваження

Пропоную все що не має прямого відношення до теми совати в теґ spoiler або створити спеціальний теґ для позначення offtopic (напис  "прихований текст" не вносить достатньої конкретики).

415

Re: Пропозиції та зауваження

Invader написав:

Пропоную все що не має прямого відношення до теми совати в теґ spoiler або створити спеціальний теґ для позначення offtopic (напис  "прихований текст" не вносить достатньої конкретики).

Invader написав:

Вважаю що варто ввести теґ offtopic який би приховував текст допису і відрізнявся б від того як виглядає теґ spoiler або якісь позначки для дописів які можна було б ставити у тому випадку, коли написане не має прямого відношення до початкової теми і які б змінювали допис таким чином щоб його було менш помітно (ще було б добре якби дописи з такими відмітками не збільшували б к-ть сторінок у темі, а то хочеш дізнатися чим windows 7 краща за windows 8 і читаєш всю тему повністю а останні декілька сторінок взагалі не в тему).

А хто сидітиме і пильнуватиме "оффтопність" постів? :)

А спойлер має багато сфер застосування:

  • сховати картинку при цитуванні посту

  • додати посту іронічності/"проміжіншим"-ності

  • приховати деталі (скажімо, як у місцевих інструкціях)

416 Востаннє редагувалося Invader (04.01.2014 23:00:18)

Re: Пропозиції та зауваження

А хто сидітиме і пильнуватиме "оффтопність" постів? :)

Той хто пише повідомлення.

А спойлер має багато сфер застосування:

    сховати картинку при цитуванні посту

    додати посту іронічності/"проміжіншим"-ності

    приховати деталі (скажімо, як у місцевих інструкціях)

От для того щоб і уникнути такої неоднозначності і потрібно теґ offtopic (зразу стає видно якесь повідомлення можна і не читати якщо тебе цікавить тільки те що безпосередньо стосується  початкової теми).

417

Re: Пропозиції та зауваження

Invader написав:

Той хто пише повідомлення.

А ви - оптиміст, бачу, якщо очікуєте такий ефект у рентабельному обсязі. :)

От для того щоб і уникнути такої неоднозначності і потрібно теґ offtopic (зразу стає видно якесь повідомлення можна і не читати якщо тебе цікавить тільки те що безпосередньо стосується  початкової теми).

Можливо, тег і не завадив би. Але, гадаю, втілити його буде не легше, ніж згадувані раніше "перехресні посилання" та хмарки тегів.

418

Re: Пропозиції та зауваження

У розділі "С/С++" потрошку зростає кількість тем, яким місце у шапці розділу.
Є пропозиція створити там підрозділ для корисних теоретичних та практичних заміток ("Теорія та практика", наприклад).

Кандидати туди - наступні:
Нащо потрібен protected?
FAQ: Кодування і C++
Як складати блок-схеми
Як налаштувати MinGW (GCC) + eclipse (компілятор)" зі скріншотами

419

Re: Пропозиції та зауваження

Bartash, поки що нехай будуть прикріпленими. Якщо створити підрозділ, то не всі будуть бачити що там є. Зараз їх ще не так багато.
Invader, не тег потрібен, а просто менше оффтопу. Якщо ввести тег, то кількість оффтопу лише збільшиться.
Cyan, хороша ідея. Реалізую. Тимчасово просто розширив текстове поле.

Подякували: leofun012

420 Востаннє редагувалося miroslav.chandler (07.01.2014 17:38:44)

Re: Пропозиції та зауваження

Треба лейбли в профілі, як на хабрі, і видавати їх за особливі досягнення перед отєчєством самим Реплейсом.
Шоб було ясно - ху іс ху.