741

Re: Пропозиції та зауваження

Треба виставити королю 204 вимоги, а якщо не захоче їх виконувати, то збираємо свою армію, відразу ж навчаємо всіх тих низькорівневиків і невеберів мистецтву війни, і йдемо на армію короля. Потім привселюдно відрубаємо йому голову і встановлюємо демократичні правила.
На форум відразу напливуть підприємці, котрі будуть писати цікаві та інформативні пости, а потім наші колонії будуть по всьому інтернету.

742

Re: Пропозиції та зауваження

FakiNyan написав:

Треба виставити королю 204 вимоги, а якщо не захоче їх виконувати, то збираємо свою армію, відразу ж навчаємо всіх тих низькорівневиків і невеберів мистецтву війни, і йдемо на армію короля. Потім привселюдно відрубаємо йому голову і встановлюємо демократичні правила.
На форум відразу напливуть підприємці, котрі будуть писати цікаві та інформативні пости, а потім наші колонії будуть по всьому інтернету.

ось тобі і дяка, Replace, за форум

743

Re: Пропозиції та зауваження

Користувачі одгодовують старороські інформаційні ресурси відносно унікальним контентом, а коли старороси до них приходять, то їдуть до нормальних людей зі своєю сранню.

Цього не зрозумів.

744

Re: Пропозиції та зауваження

Cyan написав:
FakiNyan написав:

Треба виставити королю 204 вимоги, а якщо не захоче їх виконувати, то збираємо свою армію, відразу ж навчаємо всіх тих низькорівневиків і невеберів мистецтву війни, і йдемо на армію короля. Потім привселюдно відрубаємо йому голову і встановлюємо демократичні правила.
На форум відразу напливуть підприємці, котрі будуть писати цікаві та інформативні пости, а потім наші колонії будуть по всьому інтернету.

ось тобі і дяка, Replace, за форум

як такий форум нічого не вартий, варті чогось лише користувачі, котрі наповнюють його усім, чим можуть

745

Re: Пропозиції та зауваження

FakiNyan написав:

Треба виставити королю 204 вимоги, а якщо не захоче їх виконувати, то збираємо свою армію, відразу ж навчаємо всіх тих низькорівневиків і невеберів мистецтву війни, і йдемо на армію короля. Потім привселюдно відрубаємо йому голову і встановлюємо демократичні правила.
На форум відразу напливуть підприємці, котрі будуть писати цікаві та інформативні пости, а потім наші колонії будуть по всьому інтернету.

Насправді незгодним з політикою короля простіше запустити власний форум. Інше питання, як зробити так, щоб на нього заходили люди (серед яких, можливо, будуть мегакруті підприємці, що замість заробляти собі гроші писатимуть нам мегакруті пости, якщо захочуть).

746

Re: Пропозиції та зауваження

Очевидно що треба створювати те, чого нам бракує.

Я працюю над цим

https://1933a544b9b651d3813e8de397efcd5a179e17e8.googledrive.com/host/0Bwk9euTxkxYUOFFUS29tSGJ4eXM/replace.org.ua/img/new-hub.png

747

Re: Пропозиції та зауваження

FakiNyan написав:

як такий форум нічого не вартий, варті чогось лише користувачі, котрі наповнюють його усім, чим можуть

не було б місця, не було б де збиратись

748

Re: Пропозиції та зауваження

Cyan написав:
FakiNyan написав:

як такий форум нічого не вартий, варті чогось лише користувачі, котрі наповнюють його усім, чим можуть

не було б місця, не було б де збиратись

і замість нікому непотрібної балаканини робили б щось корисне, або збирались би деінде

749

Re: Пропозиції та зауваження

FakiNyan написав:
Cyan написав:
FakiNyan написав:

як такий форум нічого не вартий, варті чогось лише користувачі, котрі наповнюють його усім, чим можуть

не було б місця, не було б де збиратись

і замість нікому непотрібної балаканини робили б щось корисне, або збирались би деінде

ніхто вас не змушує балакати нікому непотрібну балаканину :)

750

Re: Пропозиції та зауваження

Cyan написав:
FakiNyan написав:
Cyan написав:

не було б місця, не було б де збиратись

і замість нікому непотрібної балаканини робили б щось корисне, або збирались би деінде

ніхто вас не змушує балакати нікому непотрібну балаканину :)

Я звичайно вибачаюсь перед адміністратором Replace, але схоже що він на стільки ж давно вже займався розвитком цього сайта, на скільки свіжі записи в темі Log.

На елементарне не вистачає часу - записати хоча б той лог, що нещодавно обговорювався стосовно "ефектисності звернень в даній темі"...

751

Re: Пропозиції та зауваження

Cyan написав:
FakiNyan написав:
Cyan написав:

не було б місця, не було б де збиратись

і замість нікому непотрібної балаканини робили б щось корисне, або збирались би деінде

ніхто вас не змушує балакати нікому непотрібну балаканину :)

ви мене проганяєте?

752

Re: Пропозиції та зауваження

Пане Трусіку, охолоньте, не час ще встановлювати владу низькорівневої хунти. Тай сам Реплейс угодоспроможний, питання в якості користувачів. За моїми підрвхунками, через пів року запуститься розділ системного програмування - я зараз перекладаю деякі статті, 0х9111А пише мову програмування для моєї ВМ, Ярослав робе квадрокоптера. І ви теж старайтеся зробити унікальний контент/проект з відкритими джерельними кодами. В разі підступу старо-/новороських військ до жидівщини або в разі мобілізації, я відкрию джерельні коди цікавеньких проектів. Тож, найцікавіше починається зараз.

Користувачі одгодовують старороські інформаційні ресурси відносно унікальним контентом, а коли старороси до них приходять, то їдуть до нормальних людей зі своєю сранню.

Користувачі, що пишуть на цьому форумі, одночасно пишуть і на старороських інформаційних ресурсах, а коли до них приходять старороси асвабаждать їх, то вони евакуюються до нормальних людей, що триколром не махали і не вважали махання триколором ознакою демократії, читайте - до хвашистів. Оскільки така поведінка є жалюгідною, то я вважаю що таким чином вони несуь срань нормальним людям.

Подякували: leofun011

753

Re: Пропозиції та зауваження

Cyan написав:
FakiNyan написав:
Cyan написав:

не було б місця, не було б де збиратись

і замість нікому непотрібної балаканини робили б щось корисне, або збирались би деінде

ніхто вас не змушує балакати нікому непотрібну балаканину :)

Якщо виробилась така модель поведінки, зовсім необов'язково, щоб до цього потім змушував хтось.

754

Re: Пропозиції та зауваження

FakiNyan написав:

ви мене проганяєте?

ні
просто нагадую, що тут все робиться з доброї волі

755

Re: Пропозиції та зауваження

1. FakiNyan'а забанив назавжди.
2. Так, у мене дійсно немає часу. В мене є більш важливіши проекти, у мене також як і у всіх інших є особисте життя.
3. Ніхто нікому нічого не винен.
4. А що ви зробили для розвидку українського інтернету?
5. Форум відвідує в день десь 500 людей, і то більше 300 нетематичні. Тобто десь 200 в день.
6. Можете створювати аналоги, ніхто вам не забороняє.
7. Що можна зробити з тією базою? Тут є якісь персональні дані? Все у відкритому доступі, окрім приватних повідомлень. Паролі захешовані. І про це якраз ніхто не писав. Буду вдячний якщо хтось допоможе.
8. media, перевірив, лише 1 раз користувались в приватних повіломленнях, інші на тести схожі. Ви дійсно хочете витратити мінімум пів години мого часу на те щоб я це виправляв?
9. +/-, із-за цього зазвичай починається велика кількість офтопу (досвід з інших форумів, де є такий функціонал), і з психологічно точки зору це не дуже добре.
10. ktretyak, ні це не так. Як там ваш docs.org.ua поживає? Як ентузіазм?
11. http://replace.org.ua/post/48375/#p48375 - без образ, але це абстрактна фігня, яка нікому не потрібна.

Деяким людям в Україні зараз немає чого їсти, деяким людям немає де жити, тому що їх будинок зруйнували снаряди, багато людей тікає закордон, Україна втрачає території, а список далі великий. Подумайте про ці проблеми, а тепер подумайте про цей форум.

Основна його функція - допомогти новачкам, які дійсно хочуть стати програмістами. Додаткові: поділитись чимось цікавим, що може бути корисним іншим. Поділитись досвідом. Це не соціальна мережа, не треба тут писати про те як який ти красавчик, чи те що життя лайно і в тебе ніколи не буде дівчини/дружини.

Дякую за зіпсований настрій.

756

Re: Пропозиції та зауваження

P.Y. написав:

...
Якщо виробилась така модель поведінки, зовсім необов'язково, щоб до цього потім змушував хтось.

Так, зокрема вплив на поведінку просиджування сутками за компом дає про себе знати. Я інколи ловлю себе на думці, що коли щось шукаю, в мене виникає бажання натиснути Ctrl+F; коли беру в руки певний предмет з дрібним нерозбірливим шрифтом то один раз чуть не навів пальця на етикетку, мабуть щоб показалась спливаюча підказка. А коли доводиться говорити з "живими людьми", то відчуваю що вони мене погано розуміють, бо після чергової безсонної ночі я можу з ними говорити ключовими словами як з Гуглом

Подякували: leofun011

757

Re: Пропозиції та зауваження

Replace написав:

1. FakiNyan'а забанив назавжди.

Good night, sweet prince.

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\2

758

Re: Пропозиції та зауваження

Replace написав:

...
10. ktretyak, ні це не так. Як там ваш docs.org.ua поживає? Як ентузіазм?
11. http://replace.org.ua/post/48375/#p48375 - без образ, але це абстрактна фігня, яка нікому не потрібна.
...
Дякую за зіпсований настрій.

Мій форум поживає нормально, хоча йому 3 місяці і я його зовсім не розвиваю, бо взявся писати справді цікавий проект.

Стосовно вашої оцінки, то я розумію, що чую її від людини, яка ображається за об'єктивну критику... а це означає що вона не базується на якісь об'єктивності.

Справді, що ніхто нікому не винен і адміністратор не зобов'язаний відчитуватись перед користувачами, справді, що все на добровільній основі. Але також і нічого страшного не буде, якщо користувачі в темі "Пропозиції та зауваження" констатують факт, що адміністратор, можна сказати, що закинув розвиток свого форума...

759

Re: Пропозиції та зауваження

ktretyak написав:

Але також і нічого страшного не буде, якщо користувачі в темі "Пропозиції та зауваження" констатують факт, що адміністратор, можна сказати, що закинув розвиток свого форума...

По-моєму, це констатує лише одна людина, якій не подобається, що по її велінню не прикручують чергову свистілку.

Подякували: P.Y.1

760

Re: Пропозиції та зауваження

7. Що можна зробити з тією базою? Тут є якісь персональні дані? Все у відкритому доступі, окрім приватних повідомлень. Паролі захешовані. І про це якраз ніхто не писав. Буду вдячний якщо хтось допоможе.

Питання не в базі, а в можливості дефейсу. Як приклад задефейсеного форуму я наведу це. Непоганий форум був, до речі. Оті падлюки вихвалятися один перед одним потім будуть.