41

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

FakiNyan написав:

Я хочу, і зроблю найкращу онлайн-гру в світі. Коли я зароблю перший мільйон, то візьму в свою компанію коалу, як старшого програміста, ціан, як старшого дизайнера, та фунівана, як одного з модераторів, котрий буде цілодобово перевіряти користувацькі ніки та повідомлення на наявність в них заборонених слів та помилок. Якщо ще хтось хоче в мою майбутню компанію, то забивайте місця заздалегідь.

Скажіть будь-ласка, а яка тематика ігри?

42

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Faraon написав:
FakiNyan написав:

Я хочу, і зроблю найкращу онлайн-гру в світі. Коли я зароблю перший мільйон, то візьму в свою компанію коалу, як старшого програміста, ціан, як старшого дизайнера, та фунівана, як одного з модераторів, котрий буде цілодобово перевіряти користувацькі ніки та повідомлення на наявність в них заборонених слів та помилок. Якщо ще хтось хоче в мою майбутню компанію, то забивайте місця заздалегідь.

Скажіть будь-ласка, а яка тематика ігри?

то буде мікс із усіх вдалих тематик.

43

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

- Що покладемо у страву?
- Це буде мікс із усіх вдалих страв: морозиво, сусі, хрін, кетчуп, і зверху - чоколяда :)

Подякували: Cyan, FakiNyan, Felis silvestris catus3

44

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

funivan написав:

давайте в цій темі кожен напиши декілька фраз типу: я хочу створити .... і дальше хай доповнить =)

Для пропозицій ліпше створити окрему тему (а потім - і розділ, якщо буде попит), бо тут уже срач почався. Власне, якщо не піде постів по темі (" Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти? ") -- її слід закрити: для флуду є "Тема для розмов".

45

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

koala написав:

- Що покладемо у страву?
- Це буде мікс із усіх вдалих страв: морозиво, сусі, хрін, кетчуп, і зверху - чоколяда :)

немовби щось погане...
згадався епізод з серіалу "Друзі", коли Моніка готувала торт, але в книзі рецептів була вирвана сторінка, і торт вийшов з цибулею та шинкою, а зверху все покрилось вершками, так от Джоі те блюдо дуже сподобалось.

46

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Faraon написав:
FakiNyan написав:

Я хочу, і зроблю найкращу онлайн-гру в світі. Коли я зароблю перший мільйон, то візьму в свою компанію коалу, як старшого програміста, ціан, як старшого дизайнера, та фунівана, як одного з модераторів, котрий буде цілодобово перевіряти користувацькі ніки та повідомлення на наявність в них заборонених слів та помилок. Якщо ще хтось хоче в мою майбутню компанію, то забивайте місця заздалегідь.

Скажіть будь-ласка, а яка тематика ігри?

взагалі, буде фентезі, але я хочу запихнути туди як найбільше всяких гарних ідей. Щоб була як маг атаки, так і фіз, так і комбо фіз і маг, так і комбо декількох людей. Наприклад, одна людина кастує якусь вітряну магію, і в бік недруга летить вітерець, а інша людина кастує фаєрбол, і якщо вітерець та фаєрбол зтикаються, то створюється нова атака - такий собі фаєр шторм, котрий наносить більше дамага та взагалі, має свої властивості. Якщо при цьому люди були в групі, то очевидно, що їм шкода не наносится, а якщо це дві людини, то шкода наноситься обом, ну згадайте якісь фільми, де два мага стріляють один в одного сильними штуками, а ті штуки зтикаються та отримана маг. штука лупить обох. Також хочу туда понапихати комбо удари, примішати різні єдиноборства, багато чого кароч має бути.

47

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Чому мільйонери які володіють багатствами не створюють дитячі притулки?

48

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Singularity написав:

Чому мільйонери які володіють багатствами не створюють дитячі притулки?

тому що вони егоїстичні мудаки?

49

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

http://replace.org.ua/topic/714/

50

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Cyan написав:
FakiNyan написав:
Cyan написав:

лолват?

гаразд, генеральний дизайнер.

треба лиш зробити заміну
генеральний -> дебільний
і я згодна

вибачте, але такої посади не існує.

51

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

FakiNyan написав:

згадався епізод з серіалу "Друзі", коли Моніка готувала торт, але в книзі рецептів була вирвана сторінка, і торт вийшов з цибулею та шинкою, а зверху все покрилось вершками, так от Джоі те блюдо дуже сподобалось.

то була Рейчел -_-
і то був британський бісквіт
і Джоуі пишеться не так

FakiNyan написав:
Cyan написав:
FakiNyan написав:

гаразд, генеральний дизайнер.

треба лиш зробити заміну
генеральний -> дебільний
і я згодна

вибачте, але такої посади не існує.

робіть висновки

52

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Cyan написав:
FakiNyan написав:

згадався епізод з серіалу "Друзі", коли Моніка готувала торт, але в книзі рецептів була вирвана сторінка, і торт вийшов з цибулею та шинкою, а зверху все покрилось вершками, так от Джоі те блюдо дуже сподобалось.

то була Рейчел -_-
і то був британський бісквіт
і Джоуі пишеться не так

FakiNyan написав:
Cyan написав:

треба лиш зробити заміну
генеральний -> дебільний
і я згодна

вибачте, але такої посади не існує.

робіть висновки

ну вони там всі його робили, я загуглив і побачив слово Моніка. Як чується так і пишеться. Джоііііі. Які висновки?

53

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

взагалі, буде фентезі, але я хочу запихнути туди як найбільше всяких гарних ідей. Щоб була як маг атаки, так і фіз, так і комбо фіз і маг, так і комбо декількох людей. Наприклад, одна людина кастує якусь вітряну магію, і в бік недруга летить вітерець, а інша людина кастує фаєрбол, і якщо вітерець та фаєрбол зтикаються, то створюється нова атака - такий собі фаєр шторм, котрий наносить більше дамага та взагалі, має свої властивості. Якщо при цьому люди були в групі, то очевидно, що їм шкода не наносится, а якщо це дві людини, то шкода наноситься обом, ну згадайте якісь фільми, де два мага стріляють один в одного сильними штуками, а ті штуки зтикаються та отримана маг. штука лупить обох. Також хочу туда понапихати комбо удари, примішати різні єдиноборства, багато чого кароч має бути.

Нажаль ваш проект приречений, бо українські програмісти добре вміють писати лише два різновиди ігор - якийсь казуальний дибілізм типу різнокольорових кульок (хоча ні, до дибілів я добре ставлюся, а це гірше) або про пекло на землі - сталкери, метро. І найгірше те, що якщо ви випустите гру навіть з найкращою графікою і величезними локаціями - мало хто в неї буде граться, бо діди не воювали. Для більшості українців культурною цінністю є лише те, що викликає емоції в москалів і самостійний культурний продукт нікому не потрібний.

54

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Діди воювали:
http://imageshack.us/a/img694/4867/099fn.jpg

55

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Нажаль козацька тематика також цікава українцям через цікавість москалям. Бо шляхту майже не памятають, латиномовних авторів не памятають, а з літописів - лише сумнозвісний новодєл (19 ст.) про Святую Русь111. Якби один кацап-видавець не переробив би відомий твір Гоголя "Тарас Бульба", то ніхто б його не читав. Зараз є можливість прочитати оригінал, та кому воно потрібно?

56

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Прихований текст

Є ще "Завоювання Америки". Для  "Козаків" є українська локалізація?

57 Востаннє редагувалося funivan (18.12.2013 14:40:41)

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

КриптомМасон - ви вживаєте слово москаль дуже часто.
Не ображайте український геймдев

58

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Не ображайте український геймплей.

Ґеймдев (розробка ігор).

59

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

КриптоМасон написав:

взагалі, буде фентезі, але я хочу запихнути туди як найбільше всяких гарних ідей. Щоб була як маг атаки, так і фіз, так і комбо фіз і маг, так і комбо декількох людей. Наприклад, одна людина кастує якусь вітряну магію, і в бік недруга летить вітерець, а інша людина кастує фаєрбол, і якщо вітерець та фаєрбол зтикаються, то створюється нова атака - такий собі фаєр шторм, котрий наносить більше дамага та взагалі, має свої властивості. Якщо при цьому люди були в групі, то очевидно, що їм шкода не наносится, а якщо це дві людини, то шкода наноситься обом, ну згадайте якісь фільми, де два мага стріляють один в одного сильними штуками, а ті штуки зтикаються та отримана маг. штука лупить обох. Також хочу туда понапихати комбо удари, примішати різні єдиноборства, багато чого кароч має бути.

Нажаль ваш проект приречений, бо українські програмісти добре вміють писати лише два різновиди ігор - якийсь казуальний дибілізм типу різнокольорових кульок (хоча ні, до дибілів я добре ставлюся, а це гірше) або про пекло на землі - сталкери, метро. І найгірше те, що якщо ви випустите гру навіть з найкращою графікою і величезними локаціями - мало хто в неї буде граться, бо діди не воювали. Для більшості українців культурною цінністю є лише те, що викликає емоції в москалів і самостійний культурний продукт нікому не потрібний.

ви живете в минулому столітті, чесно.

60

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Ґеймдев (розробка ігор).

саме так )