21

Re: Універ!

Тут дивлячись, що розуміти під словом "вища математика". Булева алгебра це також вища математика, а без неї програмувати взагалі неможливо. Хоча більша частина того, що у мене називалось вищою математикою, мені зараз дійсно не потрібно.
Вища освіта це взагалі така штука, яка тобі абсолютно не потрібна в 95% випадків. Але коли ти стикаєшся з отими останніми п'ятьма, ти одразу ж розумієш, що роки навчання були витрачені не дарма.

Подякували: Чайник, miroslav.chandler2

22

Re: Універ!

Ой! хлопці дякую, просто думав по інкашому поки ви не сказали, бо не раз гляну на ті коди то зрачки збільшуються...

23

Re: Універ!

Torbins написав:

Тут дивлячись, що розуміти під словом "вища математика". Булева алгебра це також вища математика, а без неї програмувати взагалі неможливо. Хоча більша частина того, що у мене називалось вищою математикою, мені зараз дійсно не потрібно.
Вища освіта це взагалі така штука, яка тобі абсолютно не потрібна в 95% випадків. Але коли ти стикаєшся з отими останніми п'ятьма, ти одразу ж розумієш, що роки навчання були витрачені не дарма.

про булеву алгебру, на парі, я почув крізь сон, коли вже знав, шо такий булевий тип :D

Подякували: Чайник1

24 Востаннє редагувалося Чайник (21.09.2012 14:38:56)

Re: Універ!

А хтось може сказати, які теми там чи розділи математики ввикоистовуються в програмуванні взагалом так.)