61

Re: Ідеї для веб сайтів

funivan, а мені було б зручніше щоб весь js, img и css зберігав сам сервіс. Як скріншот але робить js и можно текст копіювати

62

Re: Ідеї для веб сайтів

funivan, а мені було б зручніше щоб весь js, img и css зберігав сам сервіс. Як скріншот але робить js и можно текст копіювати

ви хочете всю сторінку засейвати чи тільки якусь частину?

63

Re: Ідеї для веб сайтів

Всю)

64

Re: Ідеї для веб сайтів

взагалі збереження всього документу досить таки напряжна тєма. Я собі зробив таку фішку але використовується декілька технік і не все так просто =) Але скріншот зробити реально =)

65

Re: Ідеї для веб сайтів

Я щойно спробував і в мене вийшло!
wget -p -k http://replace.org.ua/topic/2212/page/4/
mv index.html replace.org.ua (хз чого так )
cd replace.org.ua
(вимикаем інтернет)
chromium-browser index.html

66

Re: Ідеї для веб сайтів

Я знаю цей варіант. Але ви не врахували 1ну фішку) Це простий форум у плані дизайну. Якщо у вас на сторінці буде ajax запитом грузитись зображення чи ще якась фігня тоді можете сказати бувай wget =)

67

Re: Ідеї для веб сайтів

Singularity написав:

Я щойно спробував і в мене вийшло!
wget -p -k http://replace.org.ua/topic/2212/page/4/
mv index.html replace.org.ua (хз чого так )
cd replace.org.ua
(вимикаем інтернет)
chromium-browser index.html

Чим ця техніка =) відрізняється від натискання Ctrl+S на певній веб-сторінці?

68

Re: Ідеї для веб сайтів

Чим ця техніка =) відрізняється від натискання Ctrl+S на певній веб-сторінці?

можна автоматизувати. Якщо терба зберегти 200 сторінок або наприклад сайт з вкладенням до 2х рівнів ;)

69

Re: Ідеї для веб сайтів

Мені от дужче цікаво як зробити такий пошук як на http://www.php.net (пошукайте якусь PHP функцію у правому вікні). Коли перший раз заходиш, то, наприклад, Opera пропонує зберегти 5 (чи 10) МБ контента. Якщо натиснути ОК, то якимось чином далі браузер спілкується із цим збереженим контеном і не робить запити в інтернет.
Оце реально класна штука. Поки що не добрався до неї щоб розібратись.

70

Re: Ідеї для веб сайтів

2ktretyak класна штука до того часу поки вам не треба буде шукати по 5 мовах всякі фішки) у вас буде 50мб непонятно для чого))

Хоча я  зараз шукаю як можна вна 1му сайті тримати документацію з різних мов хоча б якось уніфіковану.

71

Re: Ідеї для веб сайтів

ktretyak написав:

Мені от дужче цікаво як зробити такий пошук як на http://www.php.net (пошукайте якусь PHP функцію у правому вікні). Коли перший раз заходиш, то, наприклад, Opera пропонує зберегти 5 (чи 10) МБ контента. Якщо натиснути ОК, то якимось чином далі браузер спілкується із цим збереженим контеном і не робить запити в інтернет.
Оце реально класна штука. Поки що не добрався до неї щоб розібратись.

В мене нічого не питає і трафіку в логах не видно (
Я думаю це IndexedDB, lolcalstorage

72

Re: Ідеї для веб сайтів

Singularity написав:

В мене нічого не питає і трафіку в логах не видно (
Я думаю це IndexedDB, lolcalstorage

В мене питала тільки Opera (на Windows), Хром же нічого не спитав, зберіг собі на ничку, але коли я спробував переключитись між мовами, то він точно так само нічого не кажучи в слух - просто видає повідомлення в консоль, що перевищено допустимий максимум збреження інфи для одного сайта.

А що стосується lolcalstorage, то однозначно щось із цим пов'язане, але ж як саме це працює, залишається покищо загадкою.

73

Re: Ідеї для веб сайтів

А що стосується lolcalstorage, то однозначно щось із цим пов'язане, але ж як саме це працює, залишається покищо загадкою.

якщо локал сторедж то все просто =) арі в бравзера є джаваскріпт співпрацює з ним і записує до вас на локаль дані =) поітм їх читає

74

Re: Ідеї для веб сайтів

funivan написав:

якщо локал сторедж то все просто =) арі в бравзера є джаваскріпт співпрацює з ним і записує до вас на локаль дані =) поітм їх читає

та ясно що не PHP із баузером співпрацює, і ясно що вони не на жестах балакають =)

75 Востаннє редагувалося ktretyak (03.03.2014 18:16:31)

Re: Ідеї для веб сайтів

Майже завжди на форумах є люди, які не хочуть добре пошукати інформацію через пошукові машини, ну або ця інформація є важкодоступною через інтернет.
Із цього можна зробити вигідні умови і для тих, хто шукає, і для тих хто відповідає. Причому це вигідно також і для розвитку самого форума.
Якщо дуже коротко - ця ідея подібна до фріланса, але її суть - платні відповіді на запитання. Думаю, що основна проблема для реалізації цієї ідеї полягає в механізмі оплати. Зрозуміло, що це повинні бути мікроплатежі, наприклад, від 50 копійок до 10 грн.

Можна навіть відповіді робити власністю того, хто заплатив гроші...

Як вам ідея?

Оновлено.
Виявляється це вже не нова ідея в інтернеті

76

Re: Ідеї для веб сайтів

В мене також є ідея, хоча це здається не моя але вона мені дуже сподобалась.
Сайт каталог майстрів (шпалери поклеїти плитку в ванні положити), де можна добаляти майстрів залишати коментарії про їх роботу, рейтинг, фотографїї з резльтатами роботи і все таке інше. Просто мені здається що зараз люди шукають майстрів або через знайомих або через ваш магазин. А якби був такий ресур їм би було простіше. Плюс майстрам ще одне місце де вони можуть написати. Петро Равшанович - плиточник, майже не пю, або щось подібне.

77 Востаннє редагувалося ktretyak (08.12.2014 23:11:52)

Re: Ідеї для веб сайтів

truesupport написав:

В мене також є ідея, хоча це здається не моя але вона мені дуже сподобалась.
Сайт каталог майстрів (шпалери поклеїти плитку в ванні положити), де можна добаляти майстрів залишати коментарії про їх роботу, рейтинг, фотографїї з резльтатами роботи і все таке інше. Просто мені здається що зараз люди шукають майстрів або через знайомих або через ваш магазин. А якби був такий ресур їм би було простіше. Плюс майстрам ще одне місце де вони можуть написати. Петро Равшанович - плиточник, майже не пю, або щось подібне.

В мене є досить легкозапам'ятовуюча назва домену http://dostupno.kiev.ua. Цей сайт планую використовувати для подібних цілей, які прозвучали у вашій ідеї.

Поки що розмістив лише табличку із цінами, бо ще не маю своїх фоток виконаних робіт (чужі фото, що вже опубліковані в інтернеті розміщувати якось не хочу).
Ну і плюс, я ще поганенько верстаю сайти (маю покищо невеликий досвід лише в програмуванні бекенда).

78

Re: Ідеї для веб сайтів

Петро Равшанович - плиточник, майже не пю

фразу "майже не пю" можна виділяти червоним кольором =)))
взагалі ідя класна я за ;) можна робити)