61

Re: Харчування

І взагалі, припиніть їсти їжу моєї їжі :D

62 Востаннє редагувалося CyberNatural (27.07.2018 20:33:25)

/KIT\ написав:
CyberNatural написав:
Torbins написав:

Vo_Vik
Як ви можете! Там же цілий відділ підбирав лінки, які нам сподобаються :)

оце так зарозумілість чи паранойа. Я може довести вам, що я людина чесна і мені нічого ховати, щоб у вас не було прогресії страху.
Наркоманам ніколи не подобається, коли їм розказують про те, що м'ясо - це трупи невинних тварин, яке зовсім необов'язково жерти.

Причому тут наркомани? Чи ти вважаєш, що м'ясо викликає залежність?  :|

Безумовно, нам з дитинства нав'язуються харочові звички. Я в ранньому дитинству не любив м'ясо, рибу, хліб але мене привили мої батьки до цієї їжі, а їх іхні батьки, які пережили голод і мали віликий страх недостачі їжі.
Цукор теж є дуже небезпечним, тому, що асоціюється у дітей зі святом, похвалою.

Vo_Vik написав:

А кетчуп це кров мертвих помідорів.

Найчудовіщий, на мою думку, аргумент у тому, що плоди рослини з любов'ю вирощують спеціально для нас такими гарними, духмяними, тому що вони дуже вдячні за те, що ми перенесемо іх сім'я подалі, та ще здобрюємо калом.
Плоди - це єдина! їжа, яку ми залюбки їмо без посивлювачів смаків типу соль та цукор у такому вігляді, як їх приготувала природа.
До того ж не рекомендую термічно обробляти плоди та овочі, вітаміни, ензими, мінерали нейтралізуються, а органічні кислоти стають неорганічними, якщо я не помиляюсь. Орагнізму тяжко це виводити. Подивіться навкруги, багато серед вас є людей без жирного пальто? А хвороб скільки, які фармалікарі тільки маскують, а не лікують? Усе це від неправильного, але традиційного харчування та психосоматики.

Не машини ж

63 Востаннє редагувалося CyberNatural (27.07.2018 20:48:54)

Alexv написав:

І взагалі, припиніть їсти їжу моєї їжі :D

у тому і справа, що на те, щоб вигодувати тварин для їжі треба дуже багато води, та рослин, які так потрбіні нам всім і тим, хто голодую. А м'ясо, як до недавнього часу важалося у Західному світі - необов'язковий продукт для щасливого життя, а навіть навпаки.
Перехід, звісно, треба робити поступово, тому що організм наш з дитинства будувався на традицйному джанкфуді і йому потрібен час для перебудування. А головне - бажання, інформаційна база, свідомість. Я не жалкую, шашлик тепер для мене пахне горілою шкірою, якщо він без цибулі. Такого енергетичного під'йому я ніколи не відчував. Ще я став більш урівноважений і терплячий до інших, хоча спочатку навпаки була ломка і нервовість. Особливо від усвідомлення того, що коється навкруги.
Теля - це дитина корови. Яка може бути психика у наших дітей, коли ми їх годуємо телятиною у світі, який все ж таки еволюціоную і стаю більш свідомим, а людина із варвара-раба поступово еволюціоную у співчуваючого творця.

Не машини ж