61

Re: Харчування

І взагалі, припиніть їсти їжу моєї їжі :D

62 Востаннє редагувалося CyberNatural (27.07.2018 20:33:25)

/KIT\ написав:
CyberNatural написав:
Torbins написав:

Vo_Vik
Як ви можете! Там же цілий відділ підбирав лінки, які нам сподобаються :)

оце так зарозумілість чи паранойа. Я може довести вам, що я людина чесна і мені нічого ховати, щоб у вас не було прогресії страху.
Наркоманам ніколи не подобається, коли їм розказують про те, що м'ясо - це трупи невинних тварин, яке зовсім необов'язково жерти.

Причому тут наркомани? Чи ти вважаєш, що м'ясо викликає залежність?  :|

Безумовно, нам з дитинства нав'язуються харочові звички. Я в ранньому дитинству не любив м'ясо, рибу, хліб але мене привили мої батьки до цієї їжі, а їх іхні батьки, які пережили голод і мали віликий страх недостачі їжі.
Цукор теж є дуже небезпечним, тому, що асоціюється у дітей зі святом, похвалою.

Vo_Vik написав:

А кетчуп це кров мертвих помідорів.

Найчудовіщий, на мою думку, аргумент у тому, що плоди рослини з любов'ю вирощують спеціально для нас такими гарними, духмяними, тому що вони дуже вдячні за те, що ми перенесемо іх сім'я подалі, та ще здобрюємо калом.
Плоди - це єдина! їжа, яку ми залюбки їмо без посивлювачів смаків типу соль та цукор у такому вігляді, як їх приготувала природа.
До того ж не рекомендую термічно обробляти плоди та овочі, вітаміни, ензими, мінерали нейтралізуються, а органічні кислоти стають неорганічними, якщо я не помиляюсь. Орагнізму тяжко це виводити. Подивіться навкруги, багато серед вас є людей без жирного пальто? А хвороб скільки, які фармалікарі тільки маскують, а не лікують? Усе це від неправильного, але традиційного харчування та психосоматики.

63 Востаннє редагувалося CyberNatural (27.07.2018 20:48:54)

Alexv написав:

І взагалі, припиніть їсти їжу моєї їжі :D

у тому і справа, що на те, щоб вигодувати тварин для їжі треба дуже багато води, та рослин, які так потрбіні нам всім і тим, хто голодую. А м'ясо, як до недавнього часу важалося у Західному світі - необов'язковий продукт для щасливого життя, а навіть навпаки.
Перехід, звісно, треба робити поступово, тому що організм наш з дитинства будувався на традицйному джанкфуді і йому потрібен час для перебудування. А головне - бажання, інформаційна база, свідомість. Я не жалкую, шашлик тепер для мене пахне горілою шкірою, якщо він без цибулі. Такого енергетичного під'йому я ніколи не відчував. Ще я став більш урівноважений і терплячий до інших, хоча спочатку навпаки була ломка і нервовість. Особливо від усвідомлення того, що коється навкруги.
Теля - це дитина корови. Яка може бути психика у наших дітей, коли ми їх годуємо телятиною у світі, який все ж таки еволюціоную і стаю більш свідомим, а людина із варвара-раба поступово еволюціоную у співчуваючого творця.

64

А що ви п'єте? Я вже відмовився від сигарет, кави та обмежив споживання цукру.
П'ю какао без цукру. Потужний антиоксидант. Ще корисніше їсти сирі какао боби.

Їм яблука. Бажано вживати більше часнику та цибулі для здоров'я. Але не завжди виходить. То запах з рота потім може заважати, то ще щось.

65

по різному в основному, але м'ясні страви люблю найбільше

66

Кислі яблука, фрукти, ягоди майже неможливо їсти. Не з'їси багато.
Зате з них можна зварити узвар. Узвар при бажанні можна перетворити на квас.

Натуральні квас та узвар

- Покращують настрій, лікують від депресії
- Покращують апетит, обмін речовин, нормалізують вагу (залежить від рецептури та технології, не треба багато цукру)
- Підвищують імунітет, лікують від багато чого, в тому числі застуди, грипу

67 Востаннє редагувалося comport (18.12.2019 16:24:53)

https://replace.org.ua/post/133314/#p133314

221VOLT написав:
comport написав:

Одне з головних місць в профілактиці депресії - їжа та напої.
Виключити або обмежити споживання цукру

певною мірою це забобон --
глюкоза має велике значення для мозку та ЦНС,
і має безпосереднє відношення до настрою та так званої "сили волі"

(та погоджусь = цукор-глюкоза -> дофамін -> наркотик )) )

ви праві у тому, що важлива не кількість (рівень в крові),
а тенденція -- рівень йде на зниження, чи на підвищення
йде рівень на зниження = додаткова дратівливість, настрій та терпимість в мінус,
"сила волі" в мінус і так далі

раджу познайомитись з книгою Келлі Макгонігал "сила волі"

цікава книга, розказує про цікаві баги в голові, та інше

Цукор - це не забобон. Руйнує зуби та й все решта.
https://style.nv.ua/ukr/blogs/jak-tsuko … 20438.html

68 Востаннє редагувалося reverse2500 (18.12.2019 22:11:07)

То шо ми купуємо то не цукор, то "технічний цукор", вона повинна йти на переробку ще, справжній цукор продають для діабетиків, а так скрізь сахарозаміник. Дожились, в ковбасі навіть вже не тощо м'яса немає, так вже і сою не добавляють

69

reverse2500 написав:

То шо ми купуємо то не цукор, то "технічний цукор", Сахарова, вона повинна йти на переробку ще, справжній цукор продають для діабетиків, а так скрізь сахарозаміник. Дожились, в ковбасі навіть вже не тощо м'яса немає, так вже і сою не добавляють

ти сам зрозумів, яку нісенітницю написав?

Подякували: bvn1

70

ur_naz написав:
reverse2500 написав:

То шо ми купуємо то не цукор, то "технічний цукор", Сахарова, вона повинна йти на переробку ще, справжній цукор продають для діабетиків, а так скрізь сахарозаміник. Дожились, в ковбасі навіть вже не тощо м'яса немає, так вже і сою не добавляють

ти сам зрозумів, яку нісенітницю написав?

То не неменітниця, то що продають в магазині, сахароза, а ми повинні споживати глюкози, саме тому кондитери добавляють пару крапель лимонної кислоти, щоб розкрити сахарозу на глюкози. Саме за сахарлзи в людей болить голова, якщо вони п'ють багато солодкого чаю

71

Не соромтесь і не пишіть дурниці. Голова болить через проблеми з судинами і нестачі кисню, який потрібен для розщеплення сахару і отримання енергії. Якщо кисню не вистачає, хімічна реакція змінюється на таку, що потребує більш сахару. Тому і виникає так званий конхветний синдром. здебільшого в офісних робітників і держслужбовців

72

Я вище написав, організм потребує не сахарлзи. А глюкози

73

оооо то вже край... просто додай води...

74

Ви вкурсі, що діабетикам прописують також цукрозамінники?)
Якби скрізь як ви кажете були цукрозамінники, а не цукор, наш світ можливо став би трошки чистішим.
Схоже ви передивилися «дуже розумних» фільмів про цукор)

Подякували: leofun01, bvn2

75 Востаннє редагувалося comport (19.12.2019 10:38:09)

Погляди з віком змінюються. В середньому через 10 років, а може й частіше.
Якби кожен тут написав свій вік, то було б ясно, чому різні погляди на цукор.

Більшість цукрозамінників - хімічні речовини, в природі їх немає. Вплив на здоров'я ще більш негативний ніж в цукру.

Є натуральні цукрозамінники. Наприклад кероб з ріжкового дерева. Є шматочками, є в порошку. Росте в Італії, Іспанії та на Кіпрі. Тому вартість в Україні трохи негуманна.
Але може використовуватись для виробництва цукерок та інших кондитерських виробів, особливо для дітей.
Або продається як готовий десерт (шматочки).

76 Востаннє редагувалося wander (19.12.2019 13:11:05)

comport написав:

Більшість цукрозамінників - хімічні речовини, в природі їх немає. Вплив на здоров'я ще більш негативний ніж в цукру.

Ахах, Біллі, а пруфи будуть?
Перш ніж такі заяви писати, прошу підкріплювати їх науковими дослідженнями, а не власними думками чи жовтими статтями з лайносайтів.

comport написав:

Є натуральні цукрозамінники. Наприклад кероб з ріжкового дерева. Є шматочками, є в порошку. Росте в Італії, Іспанії та на Кіпрі. Тому вартість в Україні трохи негуманна.

І яка в них різниця? А є дослідження, що натуральні цукрозамінники кращі? Ба більше, я хочу побачити дослідження, які б хоча б довели, що натуральні цукрозамінники хоча б безпечні, не те, що кращі за штучні. Що це за натуральність головного мозку? Може ще скажете, що ГМО це погано?) Чомусь як хворієте, то не гидуєте антибіотиками.
Ви б ще стевію згадали..

compor написав:

Або продається як готовий десерт (шматочки).

Я б не ризикнув це їсти.

Подякували: leofun011

77

Вчені провели тести і виявили залежність більшу схильність до хвороб від меншого споживання м'яса. Все ж таки деякі компоненти м'са нічим не заміниш. Так вегетаріанці хворіють більш за м'соїдів, а вегани хворіють більш за вегетарінців. І нічого ви з цим не поробите. Всеїдність є природній стан для людини як вида.

78

П’ять причин зайвої ваги американців
https://ukrainian.voanews.com/a/five-re … 69566.html

79

https://media.giphy.com/media/l3q2K5jinAlChoCLS/giphy.gif

80

Я вам скажу ото, що смачненьке можна приготувати без білого отого вашого цукру.
Записуйте рецепт.
64 грами фініків берете, виймаєте кісточку, і чавите або вилкою, або в блендері до більш-менш однорідної консинстенції
34 грами кокосової стружки, без цукру
півбанана
1 грам какао
35 грам горіхового масла

перемішуєте то все, і катаєте кульки, і отримуєте готові офігенські цукерки