101

Re: вибір Ubuntu

Як переключатись між кількома робочими областями?

є така бесплатна утиліта Desktops від М. Руссіновича, переключає на віртуальні робочі столи навіть по гарячим клавішам.

А тепер скажіть як в вінді швидко встановити ssh з’єднання, як моніторити використання ресурсів процесора, памяті, мережі.

Sysinternals є велика група допоміжних програм які діляться на групи:

File and Disk Utilities
Networking Utilities
Process Utilities
Security Utilities
System Information Utilites
Miscellaneous Utilities

та інші.

OpenSSH як кліэнт так і сервер є і для віндовса, а проблеми з пробросами портів, то вже кожен сам повинен рішати, проблем в ОС та між ОС не бачу

102

Re: вибір Ubuntu

то вже кожен сам повинен рішати, проблем в ОС та між ОС не бачу

Ну я власне про це і говорю. Кожен вирішує сам що йому більше підходить і більше подобається. Підфорум про нікс подібні системи, тема вибір Убунти. І тут ви влізли з Віндою.

103

Re: вибір Ubuntu

Vo_Vik написав:

як моніторити використання ресурсів процесора, памяті, мережі

А от не треба. У Лінухах нічого навіть близько немає до титанічної потуги Process Explorer-а. Навіть за гроші.

104

Re: вибір Ubuntu

Гм, це іронія? а де тоді смайл?

105

Re: вибір Ubuntu

Ні, це не іронія. Мені так і не вдалося знайти для лінуха прогу, яка б могла зібрати, систематизувати та подати у зручному вигляді стільки низькорівневої інформації та системної статистики. Тільки HTop трішки подібний, якщо статую Зевса можна назвати подібною на самого Зевса.

106

Re: вибір Ubuntu

Щось у цьому житті я сприймаю, видно, інакше ніж ви. Ладно, я навіть не бачу тут предмету суперечки.