21

Re: Комп

Судячи з документації для того щоб встановити Lubuntu на комп з таким об’ємом RAM вам доведеться завантажити альтернативний ISO і використовувати всевдографічну програму інсталяції. Інсталяція з GUI вимагає 700-750(!) MB оперативної пам’яті.

22

Re: Комп

Як такі справи, то крще (принаймні в плані швидкодї ПК) буде встановити crunchbang.

23

Re: Комп

Я б на вашому місці доставив / поміняв оперативку, і якщо у вас уже давно віндовс то я б його перевстановив. Тут радять ставити лінукс, я думаю якщо у вас не має знайомого тижпрограміста який вам його поставить то цього робити не варто.

24

Re: Комп

Отже, що мені робити?
Встановлювати crunchbang?
Чи доставляти  / міняти оперативкуу (як це)

25 Востаннє редагувалося Invader (05.04.2014 21:17:41)

Re: Комп

Збільшіть об’єм оперативної пам’яті, перевстановіть Windows. Користуйтесь  програмами менш вимогливими до системних ресурсів.

Купіть планку оперативки такого самого стандарту як у вас зараз, але більшого об’єму і замініть ту що встановлена або, якщо є вільний слот, то встановіть в нього. Дуже бажано щоб всі характеристики, окрім об’єму звісно, співпадали з наявним чіпом.

26

Re: Комп

Встановлювати crunchbang?

Поганяйте ЛайвСД для початку - роздивіться чи зможете працювати в лінуксі. Звісно, що додаткові програми на лайв не встановиш, проте отримати певні навички роботи в лінуксі цілком можливо.

27 Востаннє редагувалося Invader (05.04.2014 21:26:48)

Re: Комп

Дайте посилання на Live CD який він зможе поганяти на компі з таким об’ємом RAM?

Хоча, можливо, я погарячкував і особливо шукати не доведеться.

28

Re: Комп

Invader написав:

Дайте посилання на Live CD який він зможе поганяти на компі з таким об’ємом RAM?

Н-ну я можу погонити на ноуті, але що це таке?

29

Re: Комп

Invader
Для таких характеристик навіть віндові лайвсіді існують (RusLive), а лінукси тим більше (той же SliTaz).

dmyutro
Раджу спочатку просто перевстановити вінду. Якщо глюки залишаться, значить проблема в залізі, і тут ви уже навряд чи впораєтесь самі.

30 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (05.04.2014 21:39:46)

Re: Комп

Invader написав:

Дайте посилання на Live CD який він зможе поганяти на компі з таким об’ємом RAM?
Хоча, можливо, я погарячкував і особливо шукати не доведеться.

Slax, SliTaz і навіть Lubuntu. Останній я ганяв щоправда на 512 RAM на віртуалці

31

Re: Комп

Вінда була перевстановлена ще в кінці осені 13 року. Але "глюки" були завжди - комп слабенький (як мені здається)

32

Re: Комп

рекомендую спробувати http://puppylinux.org/main/Overview%20a … tarted.htm =)
замутите флешку + загрузитесь і поцокаєте. Побачите швидкодію. Якщо вона вас влаштує тоді інші проблеми з програмами можна буде вирішити ;)

Подякували: 0xDADA11C71