21

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

Отже що я бачу.
В першу чергу як програмісту, мені цікаво відслідковувати закони зв’язані з ІТ. Тобто висловити своє незадоволення/задоволення або ж внести невеликі правки в закон мені цікаво. Тобто є платформа на ній народ обговорює і підказує що куди.

Але насправді це не так просто. Бо якщо 2к користувачів почнуть правити закон буде гепа. Треба мабуть розбивати користувачів на групи і головні редактори пропонують зміни.

22

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

funivan написав:

Але насправді це не так просто. Бо якщо 2к користувачів почнуть правити закон буде гепа. Треба мабуть розбивати користувачів на групи і головні редактори пропонують зміни.

2к користувачів правлять лінукс. І нічого, бо ними всіма править Лінус. :)

Звісно пул-реквести повинна голосувати верховна рада. А пул-реквести до голосування обирати її комітети. :)

23

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

koala написав:

А про безпосередню демократію і анархію - дві загальновідомі речі:
1. Всюди, де існує виробництво (тобто виробляють більше, ніж споживають), існує і централізована держава. Якщо не своя - то чужа. Це доконаний факт.
2. Спеціалізація і розподіл праці останні 500 років (якщо не 5000) визначають напрямок розвитку людства. Суспільство, де кожна людина на себе вирощує їжу, шиє одяг, будує домівку, захищає себе від ворогів та виховує дітей, програє суспільству, де кожною справою займається певний відсоток фахівців. Це також доконаний факт.
Так що централізована держава, що складається з фахівців з державної діяльності, неуникна, якщо ми хочемо існувати і розвиватися. Звісно, це не визначає конкретних законів і механізмів роботи держави, і їх треба обговорювати; але відмова від своєї держави призводить або до нульового виробництва, або до загарбання чужою; а відмова від фаховості в державі призводить до відставання від решти (з чого не випливає, що наявність централізованої фахової держави щось гарантує).
Любителям казати "а давайте ми спробуємо бути першими" я б порадив або поїхати з однодумцями кудись в Науру і там будувати, що заманеться (населення там невелике, легко здобудете більшість) або знайти для експериментів якийсь народ, якого не шкода. Українців мені шкода.

24

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

koala написав:

А про безпосередню демократію і анархію - дві загальновідомі речі:
1. Всюди, де існує виробництво (тобто виробляють більше, ніж споживають), існує і централізована держава. Якщо не своя - то чужа. Це доконаний факт.
2. Спеціалізація і розподіл праці останні 500 років (якщо не 5000) визначають напрямок розвитку людства. Суспільство, де кожна людина на себе вирощує їжу, шиє одяг, будує домівку, захищає себе від ворогів та виховує дітей, програє суспільству, де кожною справою займається певний відсоток фахівців. Це також доконаний факт.
Так що централізована держава, що складається з фахівців з державної діяльності, неуникна, якщо ми хочемо існувати і розвиватися. Звісно, це не визначає конкретних законів і механізмів роботи держави, і їх треба обговорювати; але відмова від своєї держави призводить або до нульового виробництва, або до загарбання чужою; а відмова від фаховості в державі призводить до відставання від решти (з чого не випливає, що наявність централізованої фахової держави щось гарантує).
Любителям казати "а давайте ми спробуємо бути першими" я б порадив або поїхати з однодумцями кудись в Науру і там будувати, що заманеться (населення там невелике, легко здобудете більшість) або знайти для експериментів якийсь народ, якого не шкода. Українців мені шкода.

Я обговорюю тему впровадження в Україні Безпосередню Демократію вже більше пів року і проти неї лише ті, що що нині при владі, або ті, які користуються виключними послугами влади. Тож шановний те що ви сказали мені, що ви працюєте в державних органах це підтверджується вашими зусиллями дискредитувати цю ідею. Я народився в Україні й жив в ній і надалі маю бажання на рідній землі жити і до Науру їхати не збираюсь, также само як не збираюсь підтримувати цю систему управління, що панує в Україні, я не хочу щоб хтось чи декілька людей керували мною та країною! І тому сьогоднішня ваша антипропагандиська діяльність для мене нічого не варта, але для тих хто навіть не знає, що таке Безпосередня Демократія і чим вона відрізняється від представницької, ваші слова є істинною і мені печально за те, що ви мене перебалакаєте, адже цим ви собі на своїй державній посаді заробляєте на хліб з маслом.

25

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

koala написав:

А про безпосередню демократію і анархію - дві загальновідомі речі:
1. Всюди, де існує виробництво (тобто виробляють більше, ніж споживають), існує і централізована держава. Якщо не своя - то чужа. Це доконаний факт.
2. Спеціалізація і розподіл праці останні 500 років (якщо не 5000) визначають напрямок розвитку людства. Суспільство, де кожна людина на себе вирощує їжу, шиє одяг, будує домівку, захищає себе від ворогів та виховує дітей, програє суспільству, де кожною справою займається певний відсоток фахівців. Це також доконаний факт.
Так що централізована держава, що складається з фахівців з державної діяльності, неуникна, якщо ми хочемо існувати і розвиватися. Звісно, це не визначає конкретних законів і механізмів роботи держави, і їх треба обговорювати; але відмова від своєї держави призводить або до нульового виробництва, або до загарбання чужою; а відмова від фаховості в державі призводить до відставання від решти (з чого не випливає, що наявність централізованої фахової держави щось гарантує).
Любителям казати "а давайте ми спробуємо бути першими" я б порадив або поїхати з однодумцями кудись в Науру і там будувати, що заманеться (населення там невелике, легко здобудете більшість) або знайти для експериментів якийсь народ, якого не шкода. Українців мені шкода.

Шановний ви такий яросний противник Безпосередньої Демократії тому що ви ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ!

26

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

Володимир
Мені здається, що Науру стосувалося скоріше мене, але я б задовольнився для експерименту кубанською станицею.

Я обговорюю тему впровадження в Україні Безпосередню Демократію вже більше пів року і проти неї лише ті, що що нині при владі, або ті, які користуються виключними послугами влади.

Нажаль ні, багато бідних росіян готові захищати статки Дерипаски і Абрамовича, а українці - Ахметова і Фірташа. ДонбаСС взагалі має такі дивні уподобання, що на голову не налазить.

27

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

funivan написав:

Отже що я бачу.
В першу чергу як програмісту, мені цікаво відслідковувати закони зв’язані з ІТ. Тобто висловити своє незадоволення/задоволення або ж внести невеликі правки в закон мені цікаво. Тобто є платформа на ній народ обговорює і підказує що куди.

Але насправді це не так просто. Бо якщо 2к користувачів почнуть правити закон буде гепа. Треба мабуть розбивати користувачів на групи і головні редактори пропонують зміни.

Як варіант:
Розбити можно так як і в них там у ВР розбито по комітетах, і щоб балагану не було, якщо та людина яка бажає внести свої потправки, то скачує той варіант законопроекту, що має найвищий рейтинг й після внесення своєї поправки з запискою до нього, що саме він поправив, викладає знову на сайт на сторінці з подібними правками даного законопроекту, і якщо ця остання редакція набрала найвищий рейтинг то на нього і орієнтуються наступні, таким чином остаточний варіант прийматиметься за найвищим рейтингом під час всього процесу його написання та доповнення!
Щоб розширити по групах можна дійсно зробити групи по міністерствах та навіть розбити ці групи на відділи по галузях сфер компетентності людей що допускатимуться до розробки законів та окремо їх прийняття. Також розбити територіально, щоб не було плутанини в рейтингах, адже не всі закони чи постанови стосуються усіх. Отже розбиття на: 1. Територіальна принадлежність; 2. Сфера компетентності; 3. Допущенність до розробки чи просто до голосування того чи іншого законопроекту. А допущення до тої чи іншої сфери тільки після здачі тестів екзаменів по даній сфері (спеціальності, спеціалізації) на відмінно, складені навчальними вузами на базі випускних тестів повної вищої освіти.

28

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

Володимир: Я правильно зрозумів, що жодного заперечення по суті до сказаного ви не маєте, тільки аргументи ad hominem?
Зрозумійте нарешті, що держава і країна - різні речі. Керівництво держави керує державою; країною не керує ніхто, вона сама розвивається. Ви створили собі легенду, що вами хтось керує, і тепер боретеся з химерою.

29

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

2к користувачів правлять лінукс. І нічого, бо ними всіма править Лінус. :)
Звісно пул-реквести повинна голосувати верховна рада. А пул-реквести до голосування обирати її комітети. :)

Про лінукс згідний але для того що б зробти пул реквест, з якимись правками треба мати трохи мозгів (це невеличкий собі міні тест, чи здатний ти допомогти в розробці, якщо шариш у програмуванні тоді здатний)
Відповідно таке треба з законами. Тобто всім підряд давати можливість вносити правки це можна тільки на початку. Бо якщо 2к користувачів з різних галузей з різними переконаннями внесуть правку у закон про державну службу, може бути біда.

2Володимир:
На рахунок того що варто робити тести я проти. Я вважаю що необхідно зробити рейтинг користувачів. Якщо ви внесли 5 правок і їх підтримали 100 чоловік ваш рейтинг наприклад 20 тоді вас більш активніше допускати до правок аніж тих у кого 100 правок і ніхто за них не голосує бо вони туфта.
Обговорення дозволити всім + модерація

Завантажувати на компютер а потім ще раз на сервер це проблема. Краще онлайн правити, і зразу пропонувати правку і тд.

Одним словом можна складати мінімальний опис завдання і пробувати, що з цього вийде)

30

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

Перемістив в "Інше": нафлудили ви тут - тільки от про "пропонування роботи" мовчок...

31

Re: Створення с.п. Мережі для реалізації Безпосередньої Бемократії - ЕУ.

Bartash написав:

Перемістив в "Інше": нафлудили ви тут - тільки от про "пропонування роботи" мовчок...

пропозиція була на громадських засадах, якщо не зрозуміли.