21

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Остання версія. (походу виправляв дрібні помилки... не пам'ятаю)
Simple Cutter Scanned Images v0.1.1 Beta

Post's attachments

SimpleCutterScannedImages.7z 2.59 mb, 367 downloads since 2014-05-05 

Подякували: Chemist-i1

22

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Вношу пропозицію про перейменування Simple Cutter Scanned на чекатило, що приверне увагу до цього проекту а значить і до форуму. чЕкати по-східняцьки значить різати, тож запропонована назва чітко вказує на призначення програми.

Подякували: ADR, 0x9111A2

23

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

0xDADA11C7 написав:

Вношу пропозицію про перейменування Simple Cutter Scanned на чекатило, що приверне увагу до цього проекту а значить і до форуму. чЕкати по-східняцьки значить різати, тож запропонована назва чітко вказує на призначення програми.

перед створенням нової вітки (напр 0.2) ще вернемось до цієї теми і вибиремо кращий варіант)

А як транслітувати на англ? Chekatylo?

Подякували: 0xDADA11C71

24

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Chekatylo?

так

25

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

ADR написав:

а ти в якій студії робив? може в XE6 це вже виправили?

Робив у XE5. Що там у шостій іще не дивився, думаю стандартний клієнт як був без підтримки git-у так і лишився. VersionInsight Plus оновився лише два дні назад. Схоже останнім часом у них рекомендованою є компіляція експертів у вигляді єдиної dll. А проекти для компіляції у вигляді окремих експертів, якими я користувався, вони давно не оновлювали, звідси й проблеми.

ADR написав:

Остання версія. (походу виправляв дрібні помилки... не пам'ятаю)

Варто викласти на SourceForge.

26

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Я гадаю що варто відділити власне нарізач зображень від графічного інтерфейсу, щоб можна було надавати стороннім розробникам API, як просто DLL функції, так і СОМ+ об’єкт, а тоді понаписувати біндінги до популярних мов програмування. Вангую, що деякі користувачі AutoHotkey і AutoIt мріють про подібну бібліотеку для своїх мов програмування. Це дуже зручно - кльоцьнути на клавішу, обрати теку і отримати купу сканованих зображень в потрібному місці. Про командний рядок теж не варто забувати.

Подякували: Chemist-i1

27

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

0xDADA11C7 написав:

Я гадаю що варто відділити власне нарізач зображень від графічного інтерфейсу, щоб можна було надавати стороннім розробникам API, як просто DLL функції, так і СОМ+ об’єкт, а тоді понаписувати біндінги до популярних мов програмування. Вангую, що деякі користувачі AutoHotkey і AutoIt мріють про подібну бібліотеку для своїх мов програмування. Це дуже зручно - кльоцьнути на клавішу, обрати теку і отримати купу сканованих зображень в потрібному місці. Про командний рядок теж не варто забувати.

Код і є розділеним... Хіба треба оформити у вигляд DLL.

Ніяк не знайду час на проект...

28

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

мда... ще трохи раніше поставив Delphi XE6 (думав там вже нова версія svn/git)...

ну ладно що з Canvas`ом тепер треба трохи по іншому працювати (BeginScena/EndScena чи якось так, тепер треба писати)

так ще й чи то FileStream чи то кодек, поламали...
короче тепер через раз, читає і записує зображення (часто тупо чорне робить)


ПС я, походу, якось дивно це написав) йду спати))

29

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

0xDADA11C7 написав:

Вношу пропозицію про перейменування Simple Cutter Scanned на чекатило, що приверне увагу до цього проекту а значить і до форуму. чЕкати по-східняцьки значить різати, тож запропонована назва чітко вказує на призначення програми.

За те по західняцькому - перевіряти якщо не помиляюсь .

30

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Blast написав:
0xDADA11C7 написав:

Вношу пропозицію про перейменування Simple Cutter Scanned на чекатило, що приверне увагу до цього проекту а значить і до форуму. чЕкати по-східняцьки значить різати, тож запропонована назва чітко вказує на призначення програми.

За те по західняцькому - перевіряти якщо не помиляюсь .

"перевіряти" це зовсім не "різати"))

31

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

ADR написав:

мда... ще трохи раніше поставив Delphi XE6 (думав там вже нова версія svn/git)...

ну ладно що з Canvas`ом тепер треба трохи по іншому працювати (BeginScena/EndScena чи якось так, тепер треба писати)

так ще й чи то FileStream чи то кодек, поламали...
короче тепер через раз, читає і записує зображення (часто тупо чорне робить)


ПС я, походу, якось дивно це написав) йду спати))

Кодек запросто могли переробити. Спробуйте сторонній: Vampyre Imaging Library. Щоправда я не в курсі, чи працюватиме він під FM.

32 Востаннє редагувалося ADR (18.08.2014 00:16:10)

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Torbins написав:
ADR написав:

мда... ще трохи раніше поставив Delphi XE6 (думав там вже нова версія svn/git)...

ну ладно що з Canvas`ом тепер треба трохи по іншому працювати (BeginScena/EndScena чи якось так, тепер треба писати)

так ще й чи то FileStream чи то кодек, поламали...
короче тепер через раз, читає і записує зображення (часто тупо чорне робить)


ПС я, походу, якось дивно це написав) йду спати))

Кодек запросто могли переробити. Спробуйте сторонній: Vampyre Imaging Library. Щоправда я не в курсі, чи працюватиме він під FM.

а в іншій, тестовій, програмі воно працює...

десь за межі вилажу чи що... чи в компонентах десь таке робиться...

включив перевірку виходу масивів за межі — не допомогло.

33

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Ну так ловіть виняток і дивіться на стек.

34 Востаннє редагувалося ADR (18.08.2014 01:50:27)

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

0xDADA11C7 написав:

Ну так ловіть виняток і дивіться на стек.

1. Вийнятки є рідко (але часто зберігається чорна картинка, правильного розміру)
2. Кожен раз інша картинка є чорною
3. Навіть у випадку вийнятку у стеку нічого цікавого.
3.1 А щоб відслідкувати чому саме передувало підняття виключення, потрібно 100 разів цокати пару критичних рядків. (100 разів тому що вийнято буває рідко)

Роздуми: (дальше можна не читати... це я сам себе питаю))))
1. Раз проблеми кожен раз в інших місцях, значить якщо причини і в перезаписі пам'яті, то хіба що в потоці...
2. Але там нічого підозрілого не бачу...
3. Та і працювало ж на Delphi XE5.
4. Значить якась зміна роботи компонету
5. Я використовую сторонній компонент для багато-поточності. Зібрав той самий пакунок що і для XE5... Зміни в TThread поламали цей компонент?

Що зроблю:
1. Випхаю тест із цього компоненту щоб перевірити чи проблема дійсно в ньому.
2. Якщо так, то подивлюсь що там поміняти і попробую його відремонтувати...




Додано:
Справа таки в компоненті: проблеми виникає тільки у потоках створених цим компонентом... проблему можна легко обійти, створивши в потоці ще один потік... але краще б вирішити її...

35

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Оце відео перегляньте: http://blogs.embarcadero.com/medington/ … decentral/ Скоріше за все SafeMM вам допоможе, тільки треба буде скачати свіжішу версію: http://cc.embarcadero.com/Item/28681.

Подякували: ADR1

36

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Справа таки в компоненті: проблеми виникає тільки у потоках створених цим компонентом... проблему можна легко обійти, створивши в потоці ще один потік... але краще б вирішити її...

Значить проблема у спотрворенні даних в локальних змінних, якесь переповнення бухверу чи щось подібне.

37 Востаннє редагувалося ADR (19.08.2014 04:13:03)

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Torbins написав:

Оце відео перегляньте: http://blogs.embarcadero.com/medington/ … decentral/ Скоріше за все SafeMM вам допоможе, тільки треба буде скачати свіжішу версію: http://cc.embarcadero.com/Item/28681.

хіба по замочуванню стоїть не FastMM? нафіга він ще підключає FastMM.pas? в опціях проекту ж можна вибрати тестування на переповнення і на вихід за межі масиву...


SafeMM нічого не показав... та напевно поки поставлю костиль, а потім розробники оновлять компонент)

38

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

ADR написав:

хіба по замочуванню стоїть не FastMM? нафіга він ще підключає FastMM.pas? в опціях проекту ж можна вибрати тестування на переповнення і на вихід за межі масиву...

У повній версії FastMM можна включити багато додаткових перевірок.

А у SafeMM можна перевіряти межі блоків або зверху або знизу. Тому зазвичай доводиться робити по два запуски.

39 Востаннє редагувалося ADR (21.08.2014 02:37:25)

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

Torbins написав:
ADR написав:

хіба по замочуванню стоїть не FastMM? нафіга він ще підключає FastMM.pas? в опціях проекту ж можна вибрати тестування на переповнення і на вихід за межі масиву...

У повній версії FastMM можна включити багато додаткових перевірок.

А у SafeMM можна перевіряти межі блоків або зверху або знизу. Тому зазвичай доводиться робити по два запуски.

Та версія що була за посиланням такого не вміє?
Не знаєте як воно переключається? директивою?



І проблема не в потоці... просто тоді було співпало... 5 разів підряд... тепер не співпадає)))
блін... в дебегері ту той самий рядок дає різні значення ( TBitmap.CreateFromFile(File) )...
мені здається що щось із канвою — вона тепер не зовсім синхронна чи що) (там Direct2D використовується походу)

40

Re: Спрощений Нарізач Сканованих Зображеня by ADR

ADR написав:

Та версія що була за посиланням такого не вміє?
Не знаєте як воно переключається? директивою?

Та директива десь на початку модуля SafeMM має бути.

ADR написав:

І проблема не в потоці... просто тоді було співпало... 5 разів підряд... тепер не співпадає)))
блін... в дебегері ту той самий рядок дає різні значення ( TBitmap.CreateFromFile(File) )...
мені здається що щось із канвою — вона тепер не зовсім синхронна чи що) (там Direct2D використовується походу)

Так, на віндах починаючи з вісти, по дефолту використовується Direct2D рендер. Хоча за бажання можна й на GDI+ переключитися.