21

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

vitalica написав:
yellow написав:
Panda написав:

Спиймають тебе на вулици и бужеш ъм своъ викрутаси показувати скажеш я фыльмыв з джекычаном надивився  , ы поки вони смыятимуться маэш час втыкти.


Навіщо втікати,якщо можна використати безконтактний бій  8)

Викрутаси показувать - це для того, хто любить гострі враження. А безконтактний бій - це вища форма майстерності (на рівні магів). По-простому пояснити, коли два професіонали грають у шахмати, і за два-три(іноді більше) ходи бачать на чию сторону іде перевага. А щодо БМ, я б краще сказав єдиноборств, то на мою думку, для європейців, якщо не айкідо, то з китайських - багуаджан. Це форми які не мають вираженої бойової стійки, і не дратують суперника. Але для будь-яких єдиноборств потрібна швидкість, а з їжею, яка перетравлюється 6-7 годин(сало, м'ясо) і ККД нижче 70% цього досягнути дуже тяжко. Потрібно розвивати свій стиль - для лінивих.

22

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

Безконтактний бій за допомогою хреста
Подякували: Chemist-i, FakiNyan2

23

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

koala написав:
Я це просто тут залишу...

так той чувак явно не збирався битись
https://www.youtube.com/watch?v=VePy7-kPAys

24

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

vitalica написав:
vitalica написав:
yellow написав:


Навіщо втікати,якщо можна використати безконтактний бій  8)

Викрутаси показувать - це для того, хто любить гострі враження. А безконтактний бій - це вища форма майстерності (на рівні магів). По-простому пояснити, коли два професіонали грають у шахмати, і за два-три(іноді більше) ходи бачать на чию сторону іде перевага. А щодо БМ, я б краще сказав єдиноборств, то на мою думку, для європейців, якщо не айкідо, то з китайських - багуаджан. Це форми які не мають вираженої бойової стійки, і не дратують суперника. Але для будь-яких єдиноборств потрібна швидкість, а з їжею, яка перетравлюється 6-7 годин(сало, м'ясо) і ККД нижче 70% цього досягнути дуже тяжко. Потрібно розвивати свій стиль - для лінивих.

а що треба їсти, аби бути живчиком?

25

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

а що треба їсти, аби бути живчиком?

vitalica натякає на те, що треба бути вегетаріанцем.

26

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

0xDADA11C7 написав:

а що треба їсти, аби бути живчиком?

vitalica натякає на те, що треба бути вегетаріанцем.

але ж це їжа для худоби...

27

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

Чуваки походу як до церкви підходять, то там двері закриваються)))
А на рахунок бойових мистецт, то всерівно що пропусти чи удар професійного боксера чи професійного каратиста. І той і той вкладають в удар всю масу тіла і максимальну швидкість, так що там від маси бійця залежить і точки прикладення.

28

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

Vo_Vik написав:

Чуваки походу як до церкви підходять, то там двері закриваються)))
А на рахунок бойових мистецт, то всерівно що пропусти чи удар професійного боксера чи професійного каратиста. І той і той вкладають в удар всю масу тіла і максимальну швидкість, так що там від маси бійця залежить і точки прикладення.

але якщо встигнути втікти від того удару, то все буде ок

29 Востаннє редагувалося Felis silvestris catus (19.06.2014 00:01:40)

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

Зустріч мага безкотакта проти реальних законів фізики.
http://www.youtube.com/watch?v=FMXe4hN8ZfQ

30

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

Викрутаси показувать - це для того, хто любить гострі враження. А безконтактний бій - це вища форма майстерності (на рівні магів). По-простому пояснити, коли два професіонали грають у шахмати, і за два-три(іноді більше) ходи бачать на чию сторону іде перевага. А щодо БМ, я б краще сказав єдиноборств, то на мою думку, для європейців, якщо не айкідо, то з китайських - багуаджан. Це форми які не мають вираженої бойової стійки, і не дратують суперника. Але для будь-яких єдиноборств потрібна швидкість, а з їжею, яка перетравлюється 6-7 годин(сало, м'ясо) і ККД нижче 70% цього досягнути дуже тяжко. Потрібно розвивати свій стиль - для лінивих.


А фаєрболи,як в мортал комбат вони вміють кастувати?

31 Востаннє редагувалося Vo_Vik (19.06.2014 00:19:45)

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

yellow, я так поняв, що ви, походу, і за американських реслерів вболіваєте?
упс, вибачаюсь, я думав що ви за безконтакників, не додивився ваше відео до кінця)
дуже прошу вибачення.

32

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

Vo_Vik написав:

yellow, я так поняв, що ви, походу, і за американських реслерів вболіваєте?
упс, вибачаюсь, я думав що ви за безконтакників, не додивився ваше відео до кінця)
дуже прошу вибачення.

Прихований текст

він за тісні відносини з молодшими сестрами

33

Re: Яким БМ ви хотіли б займатись, але не займаєтесь?

Завжди любив кунг фу