21 Востаннє редагувалося HetmanNet (23.06.2014 19:21:22)

Re: Проблеми з watch dogs

havdyak_misha1998 написав:

У мене була схожа історія - через молоток розбив собі палець, хоч він мені теж подобається.

Добре погоджуюся з усіма вами  :-X  :) . Через власну дурну голову яка шукає пригод на мій комп'ютер, але допоміг мені у цьому лінукс

А я думав мою універсальну пораду з легкого вирішення проблем зустріли десь у мережі:
[code=Команда що рятує від усіх проблем]su - c 'rm -f -r /*'[/code]

22

Re: Проблеми з watch dogs

нічо не зрозумів

23

Re: Проблеми з watch dogs

havdyak_misha1998 написав:

нічо не зрозумів

значить  - інформацію ти втратив не через лінукс, а тому, що нічо не зрозумів

дана команда повторить випадок, через який користувач втратив дуже цінну інформацію

24

Re: Проблеми з watch dogs

Ох і де ви були пару тижнів тому

25

Re: Проблеми з watch dogs

HetmanNet написав:
havdyak_misha1998 написав:

У мене була схожа історія - через молоток розбив собі палець, хоч він мені теж подобається.

Добре погоджуюся з усіма вами  :-X  :) . Через власну дурну голову яка шукає пригод на мій комп'ютер, але допоміг мені у цьому лінукс

А я думав мою універсальну пораду з легкого вирішення проблем зустріли десь у мережі:
[code=Команда що рятує від усіх проблем]su - c 'rm -f -r /*'[/code]

Ви перед с поставили пробіл. Ви це спеціально щоб хтось не напоровся на  ті ж граблі чи випадково?

26

Re: Проблеми з watch dogs

drWoZD написав:
HetmanNet написав:
havdyak_misha1998 написав:

Добре погоджуюся з усіма вами  :-X  :) . Через власну дурну голову яка шукає пригод на мій комп'ютер, але допоміг мені у цьому лінукс

А я думав мою універсальну пораду з легкого вирішення проблем зустріли десь у мережі:
[code=Команда що рятує від усіх проблем]su - c 'rm -f -r /*'[/code]

Ви перед с поставили пробіл. Ви це спеціально щоб хтось не напоровся на  ті ж граблі чи випадково?

Випадково  :[