21

Re: Хто скільки заробляє?

havdyak_misha1998
Пиши код, а не базікай.

22

Re: Хто скільки заробляє?

Пиши код, а не базікай.

Одне іншому не мішає.

Подякували: Felis silvestris catus1

23

Re: Хто скільки заробляє?

Мабуть це одне з моїх останніх повідомлень у даній темі бо трохи набридає)

І якщо вірити легендам і притчам, то людей не часто беруть на нормальну роботу з пустою трудовою книжкою. А якщо і беруть то зарплата не сильно більша ніж плата за гімназію (25 грн) (це я тут трошка перебільшив)

Це легенди. Якщо у вас немає запису у трудовій книжці але є крутий опенсорний проект тоді нормальні люди навіть заглядати у вашу книжку не будуть)

Успіху

Подякували: Joker1

24

Re: Хто скільки заробляє?

Це легенди. Якщо у вас немає запису у трудовій книжці але є крутий опенсорний проект тоді нормальні люди навіть заглядати у вашу книжку не будуть)
Успіху

Залишається найважче - стати нормальним профі з скілом мага. Але я думаю я зможу. Знаю багато прикладів таких людей які ставали профі за 2 роки. Мені 15, час заки є, хоча не так вже і багато (прогрес летить зі швидкістю світла, тільки подумайте мої батьки вчилися у час коли не то що компа не було, навіть скочу не було)
Але дякую

25

Re: Хто скільки заробляє?

havdyak_misha1998 написав:

Пиши код, а не базікай.

Одне іншому не мішає.

Мішає.

26

Re: Хто скільки заробляє?

На багатьох роботах у вас здогадаються спитати про трудову коли вже звільняти будуть.

27

Re: Хто скільки заробляє?

На багатьох роботах у вас здогадаються спитати про трудову коли вже звільняти будуть.

З цієї ситуації є дуже простий вихід. Так пахати щоб стати босом, і тоді вас уже не звільнть :D

28

Re: Хто скільки заробляє?

Mrchex в своєму блозі що 3 15 років заробляє використовуючи свої знання

Программированием я стал увлекаться с 15 лет, тогда же и пошел на свою первую работу с окладом в 50$ в месяц верстальщиком html в одну из студий, которые тогда были очень популярны.

Так що книжки в зуби і учиться, учиться, учиться, учиться, учиться, учиться, учиться, учиться, учиться, учиться і учи… Правда весело?
Він ще на цьому форумі зареєстрований.

29

Re: Хто скільки заробляє?

З цієї ситуації є дуже простий вихід. Так пахати щоб стати босом, і тоді вас уже не звільнть

Особисто в мене склалося таке враження що часто пахати щоб стати босом це для лохів це не туди.

30 Востаннє редагувалося Joker (02.07.2014 22:08:08)

Re: Хто скільки заробляє?

Особисто в мене склалося таке враження що часто пахати щоб стати босом це для лохів це не туди.

Я це написав просто як вихід з ситуації

31

Re: Хто скільки заробляє?

Доречі інколи вчитися насправді цікаво

32

Re: Хто скільки заробляє?

havdyak_misha1998 написав:

На багатьох роботах у вас здогадаються спитати про трудову коли вже звільняти будуть.

З цієї ситуації є дуже простий вихід. Так пахати щоб стати босом, і тоді вас уже не звільнть :D

Коли ви пишете заяву на звільненя в зв’язку з переходом на кращу роботу/переїздом в інше місто/країну, то це процес також називається звільненням.

33

Re: Хто скільки заробляє?

Таак посилання на доу юа вже давали . Там доволі цікаві графіки , є також на хабрі декілька тредів про заробіток програмістів .