21

Re: GNU/Linux VS Windows

Ну добре, вимкнути можна. А як його з системи видалити? Тобто зробити те саме, що ви хотіли в лінуксі?

Не знаю. Скоріш за все ніяк.

22 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (07.07.2014 15:06:11)

Re: GNU/Linux VS Windows

Коли користувався захотілося видалити KDE. Ну видалив. Разом з усім GNOME.

Ви про щось мовчите, скоріш за все ви частину софту встановлювали не з менеджера пакунків, а компілювали з джерельних кодів, тому менеджер й не бачив залежності. А виправдання своєї криворукості знайшли в якомусь руССкому гівні ROSA Linux. Їжте свій кактус, смачного!

Подякували: HetmanNet1

23

Re: GNU/Linux VS Windows

truesupport написав:

А для мене віндовс краще лінукса, взяв поставив швиденько, поставив дрова на відеокарту (а деколи навіть і не потрібно) установив хром, і можна лазити по ютубу. Мені більше нічого не треба. Щоб таке саме зробити на лінуксі потрібно більше часу.

Брехня ! Мені достатньо 20 хв щоб встановити елементарі ос . І також . На рахунок драйверів і відео карти тут не посперечаєшся . але якщо вже перейшов на лінукс то явно не в ігри гратись , а так з головою вистачає стандартних .

24 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (07.07.2014 15:32:50)

Re: GNU/Linux VS Windows

З групи контакту http://сайт-злодій/rosalab

Почему есть Роса и Мандрива?
Роса-Для России
Мандрива-Для франции,и других стран.

У руССкіх людєй своя особлива логіка, для якої треба власне ПЗ.
http://www.psdeluxe.com/wp-content/uploads/2010/07/creative_pc/pc_design_voltammeter.jpg

25

Re: GNU/Linux VS Windows

truesupport написав:

А для мене віндовс краще лінукса, взяв поставив швиденько, поставив дрова на відеокарту (а деколи навіть і не потрібно) установив хром, і можна лазити по ютубу. Мені більше нічого не треба. Щоб таке саме зробити на лінуксі потрібно більше часу.

Брехня люта.

26

Re: GNU/Linux VS Windows

установив хром, і можна лазити

А поки встановив позадрочувався з інтернет експлорером і налаштуваннями локалки , якщо юзаєш іпв4 а не по мак адресі .

27

Re: GNU/Linux VS Windows

koala написав:
truesupport написав:

А для мене віндовс краще лінукса, взяв поставив швиденько, поставив дрова на відеокарту (а деколи навіть і не потрібно) установив хром, і можна лазити по ютубу. Мені більше нічого не треба. Щоб таке саме зробити на лінуксі потрібно більше часу.

Неправда - якщо, звісно, ви ставите щось розраховане на новачка. Та ж убунта ставиться дуже швидко, і йде одразу з фуріфоксом.


Ну навіть незнаю, коли я останній раз ставив убунту на ноут в мене виявилось що в ноуті 2 відяхи технологія називається nvidia optimus чи якось так, коли я сидів на вінді я про то не думав, я там навіть драйвердів до відяхи не ставив, а на убунті прийшлость ставити якогось джмеля (bumblebee) а це процедура явно не для новачків. І взагалі кожного разу коли я ставив лінукс  стикався з якимись проблемами. Щоб настроїти убунту мені було потрібно 1 - 2 дні. На вінді все працює з коробки. В убунту для мене є дві великі переваги, перша - убунту (і більшість інших лінуксів) бесплатна і друге що це лінукс а на ньому є або працюють краще деякі програми яких на вінді просто немає. А так особисто мені краще на вінді.

Panda написав:

А поки встановив позадрочувався з інтернет експлорером і налаштуваннями локалки , якщо юзаєш іпв4 а не по мак адресі .

Ну я зарзу лізу в іе і ставлю хром )) а з нетом не парюсь в мене dhcp

28

Re: GNU/Linux VS Windows

Хм...ну не знаю.Убунту настроювати 1-2 дні то для мене якось дико.Мені вистарчило 5 хв.

29 Востаннє редагувалося ping (07.07.2014 19:23:24)

Re: GNU/Linux VS Windows

панове, а де подівся http://distrowatch.com/ ?

Website Unavailable
This website is currently unavailable due to account issues. Please visit again later.

по темі .

truesupport написав:

А для мене віндовс краще лінукса, взяв поставив швиденько, поставив дрова на відеокарту (а деколи навіть і не потрібно) установив хром, і можна лазити по ютубу. Мені більше нічого не треба. Щоб таке саме зробити на лінуксі потрібно більше часу.

запустив unetbootin , закачав + записав lubuntu на флешку, перевантажився.

запустив без інсталяції.

хром стоїть по замовчуанню (chromium), можна лазити по ютюбу. на все (включаючи скачування) - 15 хв.


2 truesupport
а скільки часу триває установка віндовза?

30 Востаннє редагувалося Invader (07.07.2014 22:03:03)

Re: GNU/Linux VS Windows

ping, Windows 7 близько 11 хв з USB флешки по USB 2.0 на ПК з Intel Pentium Dual-Core E6800 і HDD на 7200 RPM.

31

Re: GNU/Linux VS Windows

Invader написав:

ping, Windows 7 близько 11 хв з USB флешки по USB 2.0 на ПК з Intel Pentium Dual-Core E6800 і HDD на 7200 RPM.

тоді це виликий прорив, бо коли я ще ставив ХР з сідюків, то це тривало годинами.

за  ці 11 хв також проходить розмітка та форматування жорсткого диску?

32

Re: GNU/Linux VS Windows

Ніколи Windows XP не ставив годинами з CD. Хвилин 40 зазвичай з CD.

за  ці 11 хв також проходить розмітка та форматування жорсткого диску?

Швидке форматування роздіул десь на 40 Гб.

33

Re: GNU/Linux VS Windows

Ось бенчмарк. Зауважте, це ситуація 5-річної давнини, тоді інсталятор в убунти був загальмованим.

34

Re: GNU/Linux VS Windows

Invader написав:

Ну добре, вимкнути можна. А як його з системи видалити? Тобто зробити те саме, що ви хотіли в лінуксі?

Не знаю. Скоріш за все ніяк.

Ну тобто в дистрибутиві Linux, де розробниками не передбачена така можливість, це зробити можна (хоча й криво), а в Windows це зробити не можна. Гадаю, переможець визначився.

35

Re: GNU/Linux VS Windows

Тема занадто холіварна аби доносити якісь раціональні докази та аргументи . Кожен вибирає за себе.

36

Re: GNU/Linux VS Windows

Ну тобто в дистрибутиві Linux, де розробниками не передбачена така можливість, це зробити можна (хоча й криво), а в Windows це зробити не можна. Гадаю, переможець визначився.

В Windows, скоріш за все, за анімацію під час завантаження відповідає сам завантажувач. Це одна програма. В Linux завантажувач і програма для анімації це дві різні програми ніяк не пов_язані між собою. Взагалі то і у Windows можна змінити анімацію під час завантаження.

37

Re: GNU/Linux VS Windows

Взагалі то і у Windows можна змінити анімацію під час завантаження.

Взагалі у віндовс і буткіт леше встановити  *CRAZY*

38

Re: GNU/Linux VS Windows

Вкладу і я свої 5 копійок.
В першу чергу все залежить від 2 штук
1. Для чого вам потрібна ОС
2. Які у вас руки

Давайте розглянемо пункт 1н.
Я програміст і мені треба розробляти вебсайти, писати парсери і кодити різні штуки. Враховуючи все вищесказане я можу вам навести не один і не два приклади чому в даному питанні Лінукс круче ніж Віндовс. (За винятком якщо ви пишете на net або ще інших технологіях які привязані суто до платформи. ) Але у випадку оптимізації робочого процесу середньостатистичного програміста Linux +5 )

Пункт 2.
Налаштовувати лінукс простіше ніж віндовс. З прямими руками все дуже просто.
Для прикладу вам потрібно 20-30 програм + 5-10 різних конфігурацій для кожної з них.
А тепер скажіть як це зробити на Віндовсі. Те що я бачу: написати на аутоіт, тримати папку з усіма архівами програм і під кожну програму писати чимало коду як її встановлювати у тихому режимі, а якщо програма не підтримує тихий режим тоді треба ще 30-100 рядків коду і тоді можливо у вас буде автоматичне розгортання вашої системи. Налаштування автоматично мов , формат часу і інше. А якщо скажу що вам потрібно мати останню версію програми тоді взагалі тут повна лажа.
Лінукс налаштувати набагато простіше ніж віндовс. Враховуючи те що ви можете все автоматизувати +1 в сторону лінукса.

Тепер якщо ми поговоримо про юзера який користується бравзером сидить в контакті і дивиться відео на ютуб тоді тут фактично по барабану.
Що віндовсі що лінукс підходять для цих задач.
Встановили і пішли.
Хтось скаже - а у лінуксі є зразу фаєрфокс і не треба ставити дрова. Так, але з іншої сторони хз який у всіх комп тому якщо поставите лінукс а ваша відяха не підтримується це уже будуть більші проблеми ніж встановлення бравзера. В загальному я бачу картину що вінда у даній сфері  - подивитись відео і полатизи нетом цілком підходить - тому 1-1

Розкажу одну історію про вінду. Віндовс 7. Сидиш шпілиш контр страйк і вінда перегружає тобі комп. Тому що, увага, вона встановила оновлення. Народ, це що взагалі за діла?? Тупо ребутнулась, а вікно про перезавантаження я не побачив  бо це просто нотифікація з трею вистрибує, а коли шпілиш ігрушку, скоріш за все вікно гри більший має пріорітет ніж якісь там нотифікації. Вінда -5

Для себе зробив висновок. Я обрав лінукс. Можливо є баги, можливо є всякі заморочки. Але я переконався що якщо я візьму час який я пораюсь з багами потім візьму час який мені економить лінукс тоді вінда тут і рядом не стоїть.

Історія № ...
В офісі раніше всі менеджери сиділи на вінді. Налаштування комп'ютера для нового менеджера займала чимало часу + то віруси, то ще якісь глюки.
Поставив лінукси на всі машини. Менше звертаються, менше тупить, у всіх однакові конфігурації. Проблем стало набагато менше.

Після всього сказаного хай хтось попробує мене, програміста, пересадити на вінду наведу X+1 приклад чому ви неправі ;)

p.s. І ще чуток філософії. Всі кажуть лінукс гавно бо є глюки. А я знаю історію коли народ платить за вінду і у ній теж є глюки. Ви візьміть і порівняйте кошти які ви витрачаєте. Виходить охохо)

Подякували: Singularity, Felis silvestris catus, drWoZD3

39

Re: GNU/Linux VS Windows

ping написав:

панове, а де подівся http://distrowatch.com/ ?

Website Unavailable
This website is currently unavailable due to account issues. Please visit again later.

Ще п'ятого числа був, на днях теж хотів зайти.

40

Re: GNU/Linux VS Windows

http://www.zdnet.com/linuxs-distrowatch … 000031266/
Посварилися з реєстратором домену через гроші, зараз переїздять.