21

Re: Планшет.

рідери

Не беріть рідери престіджіо - повна фігня, у мене такий. Сторінка рік перегортається, погані маштаби і з часом взагалі пропадають букви ))) . Мою тепер напевно навіть на смітник не візьмуть

22

Re: Планшет.

У читалці лінух всередині, так що підтримування форматів то не є великою проблемою (якщо Ви, звичайно не Столман)

23 Востаннє редагувалося tim (18.08.2014 16:55:32)

Re: Планшет.

Replace написав:

З планшетів Nexus 7 рулить. Для читання краще електронну книгу брати.

За рік не з'явилось достойних конкурентів?
В мене інше питання брати планшет з GSM чи CDMA? Звичайно в Україні можуть запустити LTE через півроку-рік, тому може є смисл почекати.
Альтернатива Ramos I9, PiPo M7 Pro, Impression ImPad 8901.

24

Re: Планшет.

Звичайно в Україні можуть запустити LTE через півроку-рік, тому може є смисл почекати.

Скоріше меш мережі прийдуть, ніж стабільне LTE з’явиться

25

Re: Планшет.

Joker написав:

Nexus 7

Мені не вистачило 4 бали на обласній олімпіаді до 1 місця. За нього дають Nexus за 7 000 грн
обідно троха

А що то за nexus за такі гроші?

26 Востаннє редагувалося Joker (18.08.2014 19:49:35)

Re: Планшет.

Не пам'ятаю, десь 2 роки тому було.
Але це так просто сказали перед олімпіадою, інформація не достовірна. Дістався він  їм від якогось спонсора.

27

Re: Планшет.

Joker написав:

Не пам'ятаю, десь 2 роки тому було

Та за 2 роки ціни дуже різко міняються, і техніка за такий час стає морально старою. Такщо ваші сім штук тут ні до чого.

як властик nexus 7, раджу його брати(і поставити cyanogenmod). Хоча на рахунок підказати що брати, тут треба дивитись на бюджет, і на якість.

28

Re: Планшет.

Та за 2 роки ціни дуже різко міняються, і техніка за такий час стає морально старою. Такщо ваші сім штук тут ні до чого.
як властик nexus 7, раджу його брати(і поставити cyanogenmod). Хоча на рахунок підказати що брати, тут треба дивитись на бюджет, і на якість.

Та на даний момент немає сенсу щось купувати. Мені вистачає потужного ноутбука http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabook … /overview/ (але потужний він тому що раз у місяць його використовує батько, для архівації баз 1с. І якщо на його компі це робилося цілу ніч, то у мене 1,5 год). А черезд екілька років коли буде потрібен планшет, наука піде знову ж вперед

29

Re: Планшет.

Blast написав:

Ось надумався купити планше,  освновна мета використання - читання  .  Зупинився на 8* IPS , можливо хтось зтикався з вибором і поможе щось порадити ?

і головне щоб екран був з gorilla glass, бо то відчуттся пластмасовості екрану, деколи лякає, і дуже блікує на сонці.


для читання треба куляти книжки, адже відчуття паперу на руках скоро піде в історію. та й в тих девайсів, батарейки люблять скоро сідати(ті що без e-ink екрану).