21 Востаннє редагувалося grin (20.08.2014 22:43:39)

Re: Чат програмістів

Joker написав:

то ви пропонуєте форум одним махом перетворити на чат?
я проти.

Як на вашу думку повинен відрізнятися форум від простого чату?
Які повинні бути їхні відмінності?

Змістовністю повідомлень.
---------------------------
Коли ви сидите с другом, чи кількома у чаті, пишете сто повідомлень ні про що, так, ла ла ла, бла бла бла погода чудова, почухав ліворуч, може почухати праворуч ........  потім закрили і забули, чудово.
А тепер уявіть: ви не були на форумі тиждень. Тицаєте Нові повідомлення .... 
а там 100500 нових повідомлень. Вся ця маячня, яка актуальна короткий час та дплеко не для всіх. А оскільки вам не хочется прогавити щось цікаве - ви вимушені перечитувати гору того флуду.
Десь так.

22

Re: Чат програмістів

grin написав:
Joker написав:

то ви пропонуєте форум одним махом перетворити на чат?
я проти.

Як на вашу думку повинен відрізнятися форум від простого чату?
Які повинні бути їхні відмінності?

Змістовністю повідомлень.
---------------------------
Коли ви сидите с другом, чи кількома у чаті, пишете сто повідомлень ні про що, так, ла ла ла, бла бла бла погода чудова, почухав ліворуч, може почухати праворуч ........  потім закрили і забули, чудово.
А тепер уявіть: ви не були на форумі тиждень. Тицаєте Нові повідомлення .... 
а там 100500 нових повідомлень. Вся ця маячня, яка актуальна короткий час та дплеко не для всіх. А оскільки вам не хочется прогавити щось цікаве - ви вимушені перечитувати гору того флуду.
Десь так.

Все це так, але якщо я написав повідомлення, в якому питаюсь про якусь річ, лише через те що не побачив попереднього повідомлення, в якому мені вже відповіли..
Це теж незручно, погодьтесь

23 Востаннє редагувалося grin (20.08.2014 22:59:31)

Re: Чат програмістів

Q-bart написав:
grin написав:
Joker написав:

Як на вашу думку повинен відрізнятися форум від простого чату?
Які повинні бути їхні відмінності?

Змістовністю повідомлень.
---------------------------
Коли ви сидите с другом, чи кількома у чаті, пишете сто повідомлень ні про що, так, ла ла ла, бла бла бла погода чудова, почухав ліворуч, може почухати праворуч ........  потім закрили і забули, чудово.
А тепер уявіть: ви не були на форумі тиждень. Тицаєте Нові повідомлення .... 
а там 100500 нових повідомлень. Вся ця маячня, яка актуальна короткий час та дплеко не для всіх. А оскільки вам не хочется прогавити щось цікаве - ви вимушені перечитувати гору того флуду.
Десь так.

Все це так, але якщо я написав повідомлення, в якому питаюсь про якусь річ, лише через те що не побачив попереднього повідомлення, в якому мені вже відповіли..
Це теж незручно, погодьтесь

ні, не погоджусь. Бо є F5, оновити сторінку, і взагалі, наскілльки часто таке буває, якщо не строчити повідомленями як з кулемета?
Вичитувати тони флуду - ще більш незручно.

24

Re: Чат програмістів

Ну ми так і вічно сперечатися можемо... а сенс.. ніхто не змінить власної думки...

grin, як на мене ваші аргументи не надто переконливі. І я дуже сумніваюся, що тут буде така ситуація з повідомленнями про погоду у якісь важливій темі.

25

Re: Чат програмістів

Joker написав:

Ну ми так і вічно сперечатися можемо... а сенс.. ніхто не змінить власної думки...

grin, як на мене ваші аргументи не надто переконливі. І я дуже сумніваюся, що тут буде така ситуація з повідомленнями про погоду у якісь важливій темі.

я і не сперечаюсь, ви запитали: яка різниця? я відповів.
Все вирішують адміни. На шастя, чи на жаль. Сподіваюсь в них вистачить здорового глузду.
Або чат окремо, або окремий розділ для потриндеть, інакше кирдик форуму.
ps: Їх стільки вже накрилось, тіх форумів, саме флудом.

26

Re: Чат програмістів

Або чат окремо

А тоді відбудеться саме це, про що ви говорили вище як про повідомлення у реально часі для форуму.

27

Re: Чат програмістів

та блін
форум - це форум. і лише. не треба пічкати його всім підряд лише тому, що ви розбалувались всілякими соц мережами та іншим хламом.
від натискання F5 ще ніхто не помер - не драматизуйте
хочеться початитись? є купа інших сервісів, які прекрасно сприяють цьому. можете там навіть організувати спільноту хейтерів тих, хто проти чату - особисто мені тупо пофіг
а первинне залишається первинним
з добрими намірами, Ціан

Подякували: Replace, grin, Vo_Vik, yooll, mike, leofun01, 221VOLT7

28

Re: Чат програмістів

Повністю підтримую. Залишти нам форум, хто хоче фенічек йдіть в соцмережі. Там усе гарно блимає і скаче.

Подякували: Replace, grin, leofun01, 221VOLT4