21

Re: Геймери

quez написав:
grin написав:
0xDADA11C7 написав:

Ігри це такі ж витвори мистецтва, як картини, література, музика, театр, кіно. Якщо відкинути мистецтво, то програмістом не станеш, а лише (PHP/делфі/і т.ін)-макакою.

це на рівні лукоморья. тобто на рівні макаки.
можна, звичайно, вважати phpістів кодерами, але макаками - то якось воно занадто, та більш каже за ваш рівень.
про мистецтво взагалі нокомент. тільки бгг.
upd: колись мені здавалось, що у програмістів повинно бути все в порядку з логікою. то було колись. )

Ану давайте.
Розкажіть люду, чому це створення ігр - не мистецтво.

А де я сказав, що не мистецтво? хоча то питання термінології, дещо неоднозначно.
Краще розкажіть, чому без ігр не стати програмістом.
Ану, починайте. )
бо саме це стверджувалось.

22

Re: Геймери

grin написав:
quez написав:
grin написав:

це на рівні лукоморья. тобто на рівні макаки.
можна, звичайно, вважати phpістів кодерами, але макаками - то якось воно занадто, та більш каже за ваш рівень.
про мистецтво взагалі нокомент. тільки бгг.
upd: колись мені здавалось, що у програмістів повинно бути все в порядку з логікою. то було колись. )

Ану давайте.
Розкажіть люду, чому це створення ігр - не мистецтво.

А де я сказав, що не мистецтво? хоча то питання термінології, дещо неоднозначно.
Краще розкажіть, чому без ігр не стати програмістом.
Ану, починайте. )
бо саме це стверджувалось.

Не це стверджувалось. Стверджувалось, що основна складова програмування - це творчість, без неї це просто кодинг, достойний лише пхп-, дельфі-, або хаскелемакак.

Подякували: 0xDADA11C71

23 Востаннє редагувалося grin (25.08.2014 11:16:41)

Re: Геймери

quez написав:
grin написав:
quez написав:

Ану давайте.
Розкажіть люду, чому це створення ігр - не мистецтво.

А де я сказав, що не мистецтво? хоча то питання термінології, дещо неоднозначно.
Краще розкажіть, чому без ігр не стати програмістом.
Ану, починайте. )
бо саме це стверджувалось.

Не це стверджувалось. Стверджувалось, що основна складова програмування - це творчість, без неї це просто кодинг, достойний лише пхп-, дельфі-, або хаскелемакак.

ну, то ви дещо підтасовуєте.
подруге *творче* - то питання не рівня складності, а питання відношеня.
бидлокодити можна на любій мові, так само як творити.
ви просто підміняєте поняття, незнаю, чи свідомо, чи ні.

24

Re: Геймери

бидлокодити можна на любій мові, так само як творити.

Я саме це й написав. Я вказав три різні мови з абсолютно різним контингентом, що явно натякає на незалежність наявності макак від мови. Але ви чомусь сприйняли це як напад на програмістів на PHP.

25

Re: Геймери

quez написав:

бидлокодити можна на любій мові, так само як творити.

Я саме це й написав. Я вказав три різні мови з абсолютно різним контингентом, що явно натякає на незалежність наявності макак від мови. Але ви чомусь сприйняли це як напад на програмістів на PHP.

я відреагував на пост 0xDADA11C7 , цитата:

Ігри це такі ж витвори мистецтва, як картини, література, музика, театр, кіно. Якщо відкинути мистецтво, то програмістом не станеш, а лише (PHP/делфі/і т.ін)-макакою.

відкинути ігри != відкинути мистецтво, бо ігри, то якщо і мистецтво, то делеко не все, та тема взагалі не про створеня, а про гру.
і мені здаєтся, ви почали просто тролити.

26

Re: Геймери

от скачав собі Metal Gear Rising Revengeance, сама гра наче нічо так, але це управління... воно мене просто вбиває, тому граю по пів години максимум

27

Re: Геймери

Betrayer, Resident evil 5, Praetorians, Devil may cry 3.

Прихований текст

от скачав собі Metal Gear Rising Revengeance, сама гра наче нічо так, але це управління... воно мене просто вбиває, тому граю по пів години максимум

Покупка приставки відомоякоїфірми додасть вам 20% японскості, так що…

28

Re: Геймери

Прихований текст

Її я не грав,…

Ви ж не злягалися з диском гри/грою?

Подякували: 0xDADA11C71

29

Re: Геймери

Invader написав:

Betrayer, Resident evil 5, Praetorians, Devil may cry 3.

Прихований текст

от скачав собі Metal Gear Rising Revengeance, сама гра наче нічо так, але це управління... воно мене просто вбиває, тому граю по пів години максимум

Покупка приставки відомоякоїфірми додасть вам 20% японскості, так що…

так вона ж зветься Sony playstation, а не そにぷれすてbしょn

30

Re: Геймери

ігри зло, знайомий в Києві в інтернет клубі працював, говрив, люди за персів і пройдення турів, квартири продають, я думав жарт, але я офігів, деякі і рідних убивають, бо на роботу відправляють.

сам іноді граю флеш ігри, або в емуляторі денді щось запущу поклацаю і забуду
компіляйте Gentoo, це дуже класна гра

31

Re: Геймери

reverse2500 написав:

ігри зло, знайомий в Києві в інтернет клубі працював, говрив, люди за персів і пройдення турів, квартири продають, я думав жарт, але я офігів, деякі і рідних убивають, бо на роботу відправляють.

сам іноді граю флеш ігри, або в емуляторі денді щось запущу поклацаю і забуду
компіляйте Gentoo, це дуже класна гра

таку маячню написав...

32

Re: Геймери

swh написав:
reverse2500 написав:

ігри зло, знайомий в Києві в інтернет клубі працював, говрив, люди за персів і пройдення турів, квартири продають, я думав жарт, але я офігів, деякі і рідних убивають, бо на роботу відправляють.

таку маячню написав...

Це справді не маячня.. тут про ігрозалежних людей..

33 Востаннє редагувалося swh (25.08.2014 16:57:31)

Re: Геймери

Q-bart написав:
swh написав:
reverse2500 написав:

ігри зло, знайомий в Києві в інтернет клубі працював, говрив, люди за персів і пройдення турів, квартири продають, я думав жарт, але я офігів, деякі і рідних убивають, бо на роботу відправляють.

таку маячню написав...

Це справді не маячня.. тут про ігрозалежних людей..

проблема не в іграх, а в психиці конкретних людей, те як ці люди сприймають ігри. Ігри тут не винні що людина неадекватна.
Вбити можна і без ігор. Не граючи в ігри ти себе не застраховуешь від вбивства чи чого іншого...
То спочатку написав що ігри зло то "сам іноді граю", загубився мабудь. Сподіваюсь обійшлось без вбивств та...
Конкертно те що він написав - я вважаю це маячня. Про ігрозалежність я знаю, лінки залиште для тих кому це потрібно.

34

Re: Геймери

Грав абсолютно в усі жанри.
Зараз не граю взагалі, сам не знаю чому.

35

Re: Геймери

Бо ти кіт?

36

Re: Геймери

Invader написав:

Бо ти кіт?

Як кіт, то вже й не грати в ігри? Коти, поки молоді, дуже люблять гратись.

37

Re: Геймери

http://не-дійсний-домен/b8nA5/a86248acbb.png