201

Re: 0xDADA11C7

Я так зрозумів, колись досить таки цікава тема скотилася до типових піхвостраждань.

202

Пане Трусіку, спеціяльно для вас я створю окрему цікаву тему, яка жодним чином не перетинається з піхвостражданнями, маю цікавезні питання до реплейсян(до вас в тому числі) про гідність та ватанів.

Подякували: 221VOLT, leofun012

203

0xDADA11C7 написав:

Я ледь на стільці всидити можу та серце калатає, вчора випив кави - вже не допомогло, явно до депрессії додається потроху виснаження центральної нервової системи, кава лише погіршує стан.

а як стосовно прогулянок на свіжому повітрі?
кисень, гіпервентиляція легень, ходьба спокійним кроком,
так, щоб мізки очищались, була спокійна пуста голова, без думок?
пройти дихати, йти, ні про що не думати, слухати власне дихання

Подякували: bvn1

204

FakiNyan написав:

Я так зрозумів, колись досить таки цікава тема скотилася до типових піхвостраждань.

Прихований текст

:D кожен бачить те, що йому самому болить?

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\2

205

От якого хорошого хлопа москалі занапастили. Чесне слово. Ти її любиш, що їй з тобою хорошого світить? Деприсняк і рукоприкладство. Як вона це має забути? Навіть якщо любить. Простити може, повернутись може з жалості, забути, я думаю, ні. Тут витягнути може хіба яквсь секта. Але я не думаю, що то кращий варіант. А нема варіанту все продати і переїхати в нове місце і почати все з нуля? Якщо ні, то тільки релігія, бо транквілізатори тільки відстрочують.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

206

Це ви розмірковуєте як біла людина, навіть якщо ви нею не є, то принаймні добре прикидаєтеся, ги-ги. Якщо коротко, то штатної ситуації не було ніколи, нема зараз, але якщо Бог дасть, то буде. Скінчу блядський цирк у себе в житті - зможу взяти відповідальність. Не було такого, що почав зустрічатися, дарувати квіти та давай її лупасити, бо мармизою не вийшла.

Ти її любиш, що їй з тобою хорошого світить?

От на це я справами відповідатиму, або язиком після справ.

Подякували: 221VOLT1

207

Того і кажу, кидайте тих москалів і ставайте білою людиною.

208

Спочатку я маю сам себе скинути, а потім вже умови ставити чи пропозиції роздавати (бо самому гидко, ліки підтримують - справи зцілюють). Я не просто так раніше казав, що всім реплейсянам потрібно лікуватися, на чолі з головним адміном. ДНР куди ближче, ніж ви думаєте.

209

Тут згоден.

Ви почуєте про війни та воєнні поголоски; глядіть же, не тривожтесь, бо треба, щоб це все сталося, але це не кінець ще. 7 Народ бо на народ повстане й царство на царство. Голод, чума та землетруси будуть по різних місцях, 8 та все це – початок страждання. 9 Тоді видадуть вас на муки й уб'ють вас; вас будуть ненавидіти всі народи імени мого ради.

Подякували: 0xDADA11C71

210 Востаннє редагувалося Vo_Vik (07.11.2019 16:04:56)

Чесно кажучи, у мене я не знаю що вам написати.  Кілька років тому отак переписувався з дуже близьким другом дитинства в скайпі. Його тоді капець шиза накривала. Потім він пропав. А через кілька місяців дізнався, що його тіло знайшли в лісі повішеним. Не знаю чи сам чи помогли. Не кажу, що у вас те саме, а кажу що ми можем понаписувати на цьому форумі такого, що стане ще гірше.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

211

Окрім правди, мені нема на що сподіватися, тому пишіть.

Не знаю чи сам чи помогли.

Я веду докладного щоденника, тому, в разі чого, ореолу загадковості не буде)

212

Зараз дивлюсь серіал russian doll. Neflix зняв. Не знаю чого вирішив в цій темі згадати, але, якщо буде час, то гляньте.

213

Vo_Vik написав:

А нема варіанту все продати і переїхати в нове місце і почати все з нуля? Якщо ні, то тільки релігія, бо транквілізатори тільки відстрочують.

переїхати, щоб на свіжому місці мозок себе почував свіжіше, незвичніше та менш сонно -- ідея ок
якщо релігія -- в смислі віра у себе, що у мене получиться витягнути, поправити все на краще -- це так
про чисто-хімічно-аптечні транки -- не знаю, я би радив пошукати підтримку рослинного світу, про що вище уже писав
перцева мята, меліса, ашвагандха...

порадив би:
1 -- поставити крапку на тому, що все, що сталося -- так сталося, ок
тобто, холодною логікою погодитись з тим, що минулого ніяк не змінити, і залишити минуле в минулому
тобто, перестати себе мучити, зупинити процес самобичування у власній голові

2 -- поставити перед собою, записати ряд цілей, від зовсім простих
(типу "кожен робити по 5 підходів по 10 віджимань", ну чи навпаки, по 35 підходів по 3 віджимання,
як говорив, і напевно, говорить, один учитель фізри -- "лучше 10 раз по разу, чем ни разу 10 раз")
і до набагато складніших (типу "зїздити на 2 тижневі канікули від роботи у Швейцарію, полазити по містах та в горах")

далі -- скласти чіткий план, до кожної з цілей, і дотримуватись плану!

Подякували: 0xDADA11C7, ostap34PHP2

214

То вбивством погрожують, то до самогубсва доводять (не мене), то на могилки серуть власними діями, а я поїду до Швайцарії любоватися альпійськими луками, ги-ги-ги. Не знаю щодо чужого життя, а в своєму я це лайно припиню за будь-яку ціну.

тобто, холодною логікою погодитись з тим, що минулого ніяк не змінити, і залишити минуле в минулому

Таке самобичування я може й припиню, як виправлю в короткотерміновій перспективі якусь частину свого життя, я саме цим і займаюся зараз. Те, що ви пропонуєте -- це не зовсім холодна логіка, це Будда, а не Сократ.

215 Востаннє редагувалося 221VOLT (07.11.2019 21:30:53)

0xDADA11C7 написав:

То вбивством погрожують, то до самогубсва доводять (не мене), то на могилки серуть власними діями, а я поїду до Швайцарії любоватися альпійськими луками, ги-ги-ги. Не знаю щодо чужого життя, а в своєму я це лайно припиню за будь-яку ціну.

Таке самобичування я може й припиню, як виправлю в короткотерміновій перспективі якусь частину свого життя, я саме цим і займаюся зараз. Те, що ви пропонуєте -- це не зовсім холодна логіка, це Будда, а не Сократ.

загалом я людина, наче, арелігійна -- не вважаю себе релігійною людиною, читаю все підряд та роздумую над різним

та, мабуть, буддизм мені ближче, ніж всі інші --
буддисти стверджують "ось є певна інфа, не треба вірити на слово, візьми та перевір самостійно"
а християни -- "всі інші (релігії, вітки etc) брешуть, ти мені вір! вір мені на слово!"

це Будда, а не Сократ

якщо можете коротко пояснити відмінність -- прошу, бо я не догнав

стосовно "припинити щось будь-якою ціною" -- це не зовсім холодна логіка, це емоції
якщо ви можете пояснити самі собі, логічно, без емоцій, по-пунктах, чому ви собі такий шлях вибрали --
ок, це ваше право, і ваш зважений вибір, це чудово!

Прихований текст

моя ж думка, як говорять -- "можливо, краще садити квіти, аніж кидати какахами в того, хто кидає какахи"
тобто, не ввязуватись у ті процеси, які не можеш назвати корисними та приємними

з іншої сторони, це питання цінностей
і ніколи не пізно, і не буде зайвим зробити перегляд власних цінностей --
чи справді є практичний смисл тягнутись до певних бажань,
жити, як живемо, та помирати за те, за що дехто хоче помирати

і чи справді є істиною те, що нам вбили в голову рідні, навколишні, культура і так далі
раптом, вони у чомусь помилялись
чи їх вірування, догми, трішки відстали від плину часу
може ж бути різне :)

і до кризису, який настає в N років,
у вигляді "все, що я вірив -- брехня та ілюзії! як та для чого далі жити??" --
імхо краще приготуватись заздалегідь

власне, я це пережив в повній мірі в 24, всі стіни впали та розсипались,
тепер легко дихати і радіти :)
життя прекрасне!
а до того також було купа негативного -- страхи, комплекси, самобичування, і так далі, повний набір)

Подякували: 0xDADA11C7, ostap34PHP2

216

Так цікаво, скільки людей в західному світі називають себе буддистами без елементарного поняття що це таке. І навпаки кажуть, що вони не християни і називають причини які притаманні саме християнству.

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\, ostap34PHP3

217

Дзвонив другу, який хворий на СНІД. Він намагався накласти на себе руки, після батькової вичитки скільки грошей довелося витратити на лікування. Але батько його і врятував, через що сам підхопив СНІД. Через батька заразилася й мати. Так от батько помер, не розкаявся ні в яких знущаннях над сином. Батько сидів на зоні ще до повноліття, потім став бізнесменом. Зараз син працює в морзі. Брутал! До речі, ця людина допоможе мені дописати мемуари про мої 10-11 класи.

Фотка друга (горішня, ліл)

218

0xDADA11C7, я думаю тобі потрібно змінити оточення. А також подумати над тим чим займатися в подальшому, щоб була постійна робота без стресу.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT, /KIT\, bvn, ostap34PHP5

219

Я добив просте завдання вчора, та вищезгадана новина чомусь придала мені сил, тому дописав код, щей пояснив як ним користуватися менеджеру. Хоча сьогодні почуваю себе як вичавлений лимон, мізки поступово відновлюються, проєкт-менеджер не лютує, за що йому красно дякую. Навіть якусь психологічну розрядку получив після написання коду, ліл, тому можу відпочити.

Подякували: 221VOLT, /KIT\2

220

Напишіть вже ті претензії, що маєте до реплейсян і до мене