341

Re: 0xDADA11C7

Взагалі я знаю що Верховина то райцентр. Хоча може є й село в косівськім районі.

342

P.Y. написав:

Ну аби не gifки.

Взагалі ґівки це не дуже хороше звернення ліпше казати 'ґівчєта'

343 Востаннє редагувалося Q-bart (19.02.2020 16:19:26)

P.Y. написав:

Верховина — вона ж на горі? На висоті зв'язок краще ловиться в будь-якому разі (звичайно, якщо інша гора ту вишку не затуляє).

там вишки стоять

344

pluszz написав:

ліпше казати 'ґівчєта'

..котра із вас почєта?

Там не ловить нормально звязок в тих горах, хоча без iнтернету ше й краще вiдпочити можна. Не буде нiчо вiдволiкати
а писати код пан iндус так точно зможе. вiн не з тих людей, хто за кожним питанням бiжить на стаковерфлов. в 90тi того не було тай писали люди ОС i драйвера i квейк з думом.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

345

Не обов'язково саме село Верховина, он село Дземброня поруч хоча би, я як залип в ютубі то аж з'явилося бажання там жити постійно. Потім згадав що все ж звик до онлайн замовлення доставки продуктів з Ашану та подібних сервісів. Ну на місяць для прочищення мозґів поїхав би без вагань, замість того щоб записуватися в дурку.

Подякували: 0xDADA11C7, pluszz, 221VOLT3

346

Ні ну без сперечань в горах класно. А ще можна літом махнути десь на Дністер дикарем з палаткою. Останній раз як їздив то бачив що організовують сплави на каноях. А ще вздовж берегів Дністра є купа крутих місць від старих дзотів і розвалиних костелів та фортець до сіл привидів закинутих в кінці 90х на початку 2000х.

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\, 221VOLT3

347

Ви не зрозумiли сутi, бо нiколи не були в дурках чи тюрмах.
Суть в тому, що сильний стресс вiд тотального дискомфорту забирає бiльш слабий стресс / депресiю, i людинi стає легше потiм.
А на вiдпочинок в гори поiхати - то iнше! Не той ефект.

348

В дурках не був. В тюрмах був.

Подякували: 0xDADA11C71

349

ExPy написав:

Ви не зрозумiли сутi, бо нiколи не були в дурках чи тюрмах.
Суть в тому, що сильний стресс вiд тотального дискомфорту забирає бiльш слабий стресс / депресiю, i людинi стає легше потiм.

Питання в тому, що далі робити з тим сильним стресом та його наслідками. Спробувати створити ще сильніший стрес?..

Подякували: 221VOLT1

350 Востаннє редагувалося pluszz (19.02.2020 23:24:36)

А вже була порада "Заведіть собі собачку" ? Якщо ні то моя  порада заведіть собі собаку,  або кота, або ще когось. Можливо чотири лапий друг допоможе справитись з депресією? Я ніколи не був в такім стані і не можу бути хорошим порадником, однак мені здається що йти в наші психіатричні заклади треба лише в тому випадку коли відчуваєте що можете нашкодити собі, або оточуючим.

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C72

351

може краще двох рабів завести, або пару клоунів-сексруїтів. Кажуть що вони так академічно виконують пісні Кобзона, розмахуючи зайвими хромосомами?

352

frz написав:

В дурках не був. В тюрмах був.

Ну тодi думаю знайомi вiдчуття, коли виходиш - банально в магазин зайти, по вулицi пройтись, спокiйно посидiти в тишинi. Якщо, ясна рiч, сидiв не тиждень, а хоча би мiсяцi два.

ur_naz,ти довго тримався, але таки не витримав i знову взявся за старе? Знову насрав полiтикою? Але вже прогресс якийсь є.

353

frz написав:

Не обов'язково саме село Верховина, он село Дземброня поруч хоча би, я як залип в ютубі то аж з'явилося бажання там жити постійно. Потім згадав що все ж звик до онлайн замовлення доставки продуктів з Ашану та подібних сервісів. Ну на місяць для прочищення мозґів поїхав би без вагань, замість того щоб записуватися в дурку.

Це з міста там так круто виглядає жити. Спробуйте

Подякували: /KIT\, leofun01, 221VOLT3

354 Востаннє редагувалося frz (20.02.2020 16:23:37)

Q-bart
Та я пробував. В мене там недалечко родичі є. Колись в голодні дев'яності, коли більш грошовиті влітку їхали на моря, то мене відправляли туди на місяць типу на відпочинок багато разів. Витягував воду з колодязя вручну, нагрівав щоб помитися. Дрова рубав, хоча не те щоб дуже, а більше для загального розвитку. На козі катався )) Пив молоко з-під вимені. Їв афини. Купався в "шумі" - це коли гірський потік падає на спину. Тому рекомендую з власного досвіду.

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\2

355

>>100063
>впродовж місяця буде великий інсайд по одному з найбільших розважальних жидівських підприємств Дніпрожидівська (пробачте за тафтологію), навіть маю кул сторі з міським головою.
Розкажіть кул сторі з міським головою

Подякували: 221VOLT, Chemist-i, cheappi3863

356

дадашенко то один нормальний мужик тут.
хоч його шиза i пiдкосила.

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C72

357

рос. мова + невелика "образа"

Прихований текст

а первый сурс криптора на пелодыре насколько помнью выложыл в сеть индус какой то 0XDADA или что то подобное на хахлофоруме каком то, мне кажется эти сурсы и легли в основу текущих "пелоадеров"