41 Востаннє редагувалося Droid 77 (05.01.2024 23:50:41)

Re: переробка "упса" під інші потреби

monoxrom написав:

Народ є така проблемка.
Не секрет що майбутня зима буде суровою для нашої країни( Хто зна як воно буде але треба готувати сани літом.

У мене в будинку який ще будується стоїть котел на дровах, газу ніякого нема. І все ніби чудово але слабке місце електричний насос котла. Не буде світла, насос не буде качати воду, не буде опалення(

Можна поставити звичайний компютерний "упс" але діло в тому що він видає імпульсну напругу а для насоса треба плавну синусоїду. Насос то працює але починає дико гудіти і своїм звуком каже що ліпше його так не мучити.
Є спеціальні упси для котлів але вони по-перше дорогі, а по-друге у мене є два компютерні упса, стоять без діла.
Я от подумав може їх якось можна переробити під це діло?
Може навіть не сам упс паяти а на його вихід причіпити якусь доробку яка би вирівнювала напругу.

Хто щось таке знає? Або місце де можна спитати, або якісь готові речі в продажі?

До-речі звичайний трансформаторний стабілізатор тут не помагає, якщо його підчіпити після упса то всеодно насос гудить, стабілізатор напругу стабілізує але не вирівнює(

У Вас два варіянти:
1) робити опалення з інженерним підходом ( урахування: площи, діаметрів, кутів нахилу т. т. і.). Насос лише для поліпшення кровообігу.
2) робити опалення аби як і не економити на потрібному упс-і.