21

Re: Форма зворотнього звязку

Нащо вам інтернет, якщо ви збираєтеся одержати доступ до локального сервера?

22 Востаннє редагувалося koala (01.09.2014 05:27:02)

Re: Форма зворотнього звязку

З вами дуже приємно спілкуватися. 90% ваших питань мають відповідь "так" або "майже так". Так, сервер має працювати постійно, коли вам треба, щоб працював сайт. Якщо не можете забезпечити такого вдома - купіть хостинг або скористайтеся безкоштовним, там нав'язана реклама, менше можливостей і можуть будь-коли прикрити. Скажімо, hostinger та ho.ua надають таку послугу.

Подякували: Q-bart1

23

Re: Форма зворотнього звязку

В мене є один сайт розміщений на безкоштовному хостингу Хостінгеру... Сам сайт написаний тільки за допомогою HTML CSS..  І я жодного сервера не встановлював... Він на хостингу був встановлений автоматично???

24

Re: Форма зворотнього звязку

Не автоматично, звісно, а власниками хостингу.

Подякували: Q-bart1

25

Re: Форма зворотнього звязку

<form  action="example.php" method="post"">
<div class="row half">
<div class="6u"><input type="text" name="name" placeholder="Name" /></div>
<div class="6u"><input type="text" name="email" placeholder="Email" /></div>
</div>
<div class="row half">
<div class="12u">
<textarea name="message" placeholder="Message"></textarea>
</div>
</div>
<div class="row">
<div class="12u">
<input type="submit" value="Send Message" />
</div>
</div>
</form>


<?php 
 ".$_REQUEST["name"]. " 
 ".$_REQUEST["email"]."
 ".$_REQUEST["message"];"
echo $str; 
?> 

Ось ця проограма зможе працювати з формою що вище? Написав її по аналогіїї що в посиланні,,, Якщо не так щось, виправте  я майже зовсім не знаю синтаксису php...

Наскільки я розумію, в атрибуті action має бути вказане посилання example.php ???А сам example.php має бути розміщено на хостингу???

Тоді, щоб дізнатись про те чи нема нового повідомлення, Я маю запустити програму example.php Так??? Тобто наприклад в браузері ввести dominian.com/example.php ?????? Тоді мені покаже нове повідомлення ...??? Так?
Тобто буде так? клієнт надіслав повідомлення.. воно десь лежить, я запускаю програму і вона шукає чи нема нових повідомлень???

А як зробити щоб ця програма мені автоматично надсилала повідомлення на мою пошту???

26

Re: Форма зворотнього звязку

Q-bart написав:

Ось ця проограма зможе працювати з формою що вище?

Зможе, якщо її повністю переписати.

Q-bart написав:

Якщо не так щось, виправте

Не так там все.

Q-bart написав:

я майже зовсім не знаю синтаксису php...

Це помітно. І доки це лишатиметься так, ви нічого не зможете зробити з формою.

Q-bart написав:

Наскільки я розумію, в атрибуті action має бути вказане посилання example.php ???А сам example.php має бути розміщено на хостингу???

Це один з варіантів. А текст програми на php має тоді бути в example.php.

Q-bart написав:

Тоді, щоб дізнатись про те чи нема нового повідомлення, Я маю запустити програму example.php Так??? Тобто наприклад в браузері ввести dominian.com/example.php ?????? Тоді мені покаже нове повідомлення ...??? Так? Тобто буде так? клієнт надіслав повідомлення.. воно десь лежить, я запускаю програму і вона шукає чи нема нових повідомлень???

За певного бажання можна і так зробити, але все ж краще робити програми спеціалізованими. example.php має обробляти форму, а не виводити нові повідомлення.


Q-bart написав:

А як зробити щоб ця програма мені автоматично надсилала повідомлення на мою пошту???

http://bit.ly/1w31et5

Подякували: Q-bart1