41

Re: допомога АТО

наразі актуальності набирає наступний костюм:
http://militarist.ua/catalog/clothes/co … -vse-razm/
треба знайти, де наразі можна придбати такі чи подібні...

42

Re: допомога АТО

У зв'язку з тим, що одна з наших машин, попавши під обстріл, загинула смертю хоробрих, шукаємо спонсорів для покупки, або бажаючого надати свій автомобіль (без або з водієм)... в першу чергу цікавлять вантажо та пасажиромісткі авто з можливістю керування з правами категорії В.
пропозиції лишайте тут, або направляйте на один з вказаних вище контактів.

43

Re: допомога АТО

машина знайдена — надав приватний підприємець з міста Житомир... номер та марку авто відкривати не буду через заборону хазяїна...
якщо хтось все-таки захоче долучитись — будемо раді....
телефоном поступила пропозиція передавати речі однією з груп! Також матимемо на увазі і скористаємось при нагоді! Дякію.
крім речей шукаємо бажаючих прийняти участь у зборі коштів на ремонт/ покупку б/у ноутбуків чи планшетів наразі для надання можливості листування-комунікації зі світом хлопцям...
є нагальна потреба хоча б у одному-двох пристроях (все своє вже повіддавали)...
потребує ремонту ноутбук acer aspire dq70 9500 (потребує заміни відеокарти) та dell pp26l (аккумуляторна батарея здохла зовсім)
наразі змінив свій планшет на постраждалу модель (побито екран і тачскрін — шукаю можливість ремонту), але потреба лишається...
можливо, хтось пожертвує свою техніку... не важлива якість приладу... головне — щоб працював...
також цікаві сідіемей телефони б/у — будь-яка кількість...

44

Re: допомога АТО

Можу подарувати свій старий планшет Flytouch 6. Це трохи глючний китаєць з поганеньким екраном. Зате має зовнішню GPS антену, а резистивний екран реагує на будь-що. Якщо його прилаштувати у якомусь БТР-і чи бліндажі (щоб темно було), то цілком можна буде користуватися.

Подякували: kownacky1

45 Востаннє редагувалося kownacky (02.10.2014 18:58:24)

Re: допомога АТО

Torbins написав:

Можу подарувати свій старий планшет Flytouch 6. Це трохи глючний китаєць з поганеньким екраном. Зате має зовнішню GPS антену, а резистивний екран реагує на будь-що. Якщо його прилаштувати у якомусь БТР-і чи бліндажі (щоб темно було), то цілком можна буде користуватися.

був би дуже вдячний!
у Вашому профілі не знайшов інформації про місце знаходження...
як з Вами можна пересіктись?

46

Re: допомога АТО

О, не помітив вашої відповіді. Я зараз у Львові мешкаю. Можу вислати вам планшет Новою поштою.

Подякували: kownacky1

47 Востаннє редагувалося kownacky (06.10.2014 12:25:16)

Re: допомога АТО

якщо вишлете, - буду вдячний!..
можна НовоюПоштою або, навіть потягом, якщо це буде зручно саме Вам... будь-який варіант підійде...
дадреси для пересилки:
Нова Пошта: відділення №67 (на вул. Данькевича 16)
Интайм: склад №33 (просп. В. Маяковского, 85 (в супермаркете «BILLA»))
УкрПошта: 02222, КИЇВ-222, п-т Маяковського, 45
отримувач Ковнацький Павло з поміткою "ДЛЯ ПОБРАТИМІВ"
телефон 0964597967

48

Re: допомога АТО

Записав. На вихідних я його перепрошив, найстабільнішою прошивкою, і деякий софт поставив по мінімуму. Тепер головне час знайти щоб його відправити, бо з вихідних купа справ одночасно навалилася.

Подякували: kownacky1

49

Re: допомога АТО

пакунок отримав. все працює.
найближчим рейсом спрямую за призначенням!

50

Re: допомога АТО

«Доставка для Життя» - це громадянська ініціатива професіоналів в сфері логістики і транспорту, створена Володимиром Байдою та Олегом Каленським. Мета проекту забезпечити професійну доставку вантажів від волонтерів та населення адресно прямо у військову частину. Вже зараз йде прийом вантажів на склади в 8 містах країни (Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Запоріжжі, Львові, Кривому Розі та Миколаєві), після чого 25 великовантажних фур везуть їх на склади військових частин в зоні АТО. Побудована професійна система обліку та відстеження на всьому шляху прямування, починаючи від приймання у волонтера до військової частини. Середній час доставки - 48 годин.

https://www.facebook.com/DeliveryForLife/info

51

Re: допомога АТО

ми возимо самі

52

Re: допомога АТО

всім доброго дня!
Нарешті я повернувся!
Повернувся живим, слава Богу... але мої побратими ще боронять наш край від російської навали!
Оскільки просто не можу сидіти склавши руки, відновлюю свої теми поточними потребами.
Прошу всіх не байдужих допомагати!

53

Re: допомога АТО

а толку, ПС уже до армії причислений, як таких добровольців немає, на Київ не йдуть, смисл ?

54

Re: допомога АТО

kownacky
А що їм зараз треба? Яка там взагалі ситуація?

55

Re: допомога АТО

reverse2500 написав:

а толку, ПС уже до армії причислений, як таких добровольців немає, на Київ не йдуть, смисл ?

Січові Стрільці продовжують боротьбу, як і УПА.
Правому Сектору Бог суддя, якщо то правда...

56 Востаннє редагувалося kownacky (26.08.2015 18:01:44)

Re: допомога АТО

Torbins написав:

kownacky
А що їм зараз треба? Яка там взагалі ситуація?

Після відходу частин ПС стало важче, але поки що тримаємось...
потреби вказані в темі (у прихованому тексті)
наразі максимально комплектуємось лише зброєю (допомагають нацгвардія - постійними поставками та москалі, лишаючи зброюпо наших нападах)...