21

Re: Розвиток в програмувані . . .

Згадки про вищу освіту взагалі не було. Тільки технології і досвід роботи.

Згоден, досвід роботи — навіть краще, ніж диплом. Але як викручуватись, якщо й роботи за фахом раніше не було, лише програмування як хоббі?

22

Re: Розвиток в програмувані . . .

quez написав:
funivan написав:

Але без факту навчання в ньому знайти першу програмерську роботу складно.

гг. Ні на одній з моїх робіт не треба було навчання у вузі. Питають що ти вмієш і дають завдання. Це з багатьма так.
Візьми роботу зароби 500 грн і покажи батькам що ти шариш і уже заробляєш в цій сфері. Можливо вони передумають.

На всякий випадок напишу, що це повідомлення варто читати не як "вища освіта непотрібна", а як "поки що є можливість отримувати непогані гроші з ПТУшними знаннями".

ВУЗівські знання не набагато крутіші за ПТУшні (якщо йдеться саме про знання). Але поставте себе на місце дівчинки з відділу кадрів, перед якою лежить купа резюмешок, з яких треба відібрати десяток-другий кандидатів і відправити на технічну співбесіду: розбираючись у питанні досить-таки поверхнево, ви можете лише оцінити формальну відповідність списку технологій (хоча важко сказати, чи справді кандидат усе це вміє — може, він тільки назви їх знає), список попередніх місць роботи, наявність в/о (й репутацію ВУЗу). Відповідно, резюме без досвіду й в/о опиняються вкінці списку…

23

Re: Розвиток в програмувані . . .

P.Y. написав:

ВУЗівські знання не набагато крутіші за ПТУшні (якщо йдеться саме про знання).

Дивлячись для чого. Для веб-програмування, наприклад, різниці немає. А для якоїсь крутої криптографії чи чогось подібного різниця є, і значна.

24 Востаннє редагувалося caballero (07.10.2014 20:41:06)

Re: Розвиток в програмувані . . .

quez написав:
P.Y. написав:

ВУЗівські знання не набагато крутіші за ПТУшні (якщо йдеться саме про знання).

Дивлячись для чого. Для веб-програмування, наприклад, різниці немає. А для якоїсь крутої криптографії чи чогось подібного різниця є, і значна.

  круту  криптографію  і  щось  подібне  писатиме  один  із  тисячі  в   кращому  разі.   Що  стосуєтся  вузів - програма  там  ідіотська  тому  все  залежить  від  викладачів.   Є сенс  вчитися у  того  хто не  просто тупо переказує  навчальну  програму.    Інакше  тільки  одна  користь - диплом  про  вищу  освіту.   
   Взагалі,   ІТ  развиваєтся  так  швидко  що спеціалістами  можуть  бути  тільки  ті  хто  вміє  працювати  самостійно (самостійно не  маєтся  наувазі - за   кожним  дрібним  питанням  лізти на  форум. Роботодавець  або  замовник  не стане  чекати  поки  ви отримаєте  відповід  яка  ще  невідомо  че  є  нормальною  відповіддю)

25

Re: Розвиток в програмувані . . .

Треба трохи зупинитись і побачити що скаже @Vendeta16 =)

26

Re: Розвиток в програмувані . . .

caballero написав:
quez написав:
P.Y. написав:

ВУЗівські знання не набагато крутіші за ПТУшні (якщо йдеться саме про знання).

Дивлячись для чого. Для веб-програмування, наприклад, різниці немає. А для якоїсь крутої криптографії чи чогось подібного різниця є, і значна.

  круту  криптографію  і  щось  подібне  писатиме  один  із  тисячі  в   кращому  разі.   Що  стосуєтся  вузів - програма  там  ідіотська  тому  все  залежить  від  викладачів.   Є сенс  вчитися у  того  хто не  просто тупо переказує  навчальну  програму.    Інакше  тільки  одна  користь - диплом  про  вищу  освіту.   
   Взагалі,   ІТ  развиваєтся  так  швидко  що спеціалістами  можуть  бути  тільки  ті  хто  вміє  працювати  самостійно (самостійно не  маєтся  наувазі - за   кожним  дрібним  питанням  лізти на  форум. Роботодавець  або  замовник  не стане  чекати  поки  ви отримаєте  відповід  яка  ще  невідомо  че  є  нормальною  відповіддю)

Може топікстартер і є тим одним із тисячі.

27

Re: Розвиток в програмувані . . .

спілкувався на цю тему давно з занйомими, всі як змовились, або воно так і є, сказали так "за весь час співбесід навіть не спитали де вчились, який диплом і хто по спеціальності", питали шо вмієш, шо робив, шо знаєш ....

28

Re: Розвиток в програмувані . . .

ну коли досвіду нема, то можуть, чисто щоб дізнатись що ви собою являєте, розповісти де навчались
один раз у мене була невеличка бесіда на тему "що за спеціальність така прикладна математика"
один раз навіть спитали про мою дипломну роботу
в загальному їм на освіту начхати

29

Re: Розвиток в програмувані . . .

funivan написав:

Треба трохи зупинитись і побачити що скаже @Vendeta16 =)

Дякую за можливість ) Знашов замовлення, зараз роблю інтернет-магазин автозапчастин, батьки довольні. Я хотів би покинути навчання, так як мене до нього не тягне, і займатися розробкою сайтів, мені це в кайф )

30

Re: Розвиток в програмувані . . .

Дякую за можливість ) Знашов замовлення, зараз роблю інтернет-магазин автозапчастин, батьки довольні. Я хотів би покинути навчання, так як мене до нього не тягне, і займатися розробкою сайтів, мені це в кайф )

Прикольно. Навчання не кидайте. Все таки краще довести діло до кінця. Повірте, воно вам не пошкодить ;)

31

Re: Розвиток в програмувані . . .

funivan написав:

Дякую за
можливість ) Знашов замовлення, зараз роблю інтернет-магазин
автозапчастин, батьки довольні. Я хотів би покинути навчання, так як
мене до нього не тягне, і займатися розробкою сайтів, мені це в кайф
)

Прикольно. Навчання не кидайте. Все таки краще довести діло до кінця.
Повірте, воно вам не пошкодить ;)

дякую, буду старатися, зв'язався з однією ІТ компанією, маю їхати до Львова на співбесіду . . .