281 Востаннє редагувалося iovchynnikov (25.04.2016 10:32:19)

Re: Еміграція

sasha276 написав:

В моєму регіоні більшість людей їде закордон з метою заробити, але  потім повернутись  в Україну, адже тут добре оплачуваної роботи обмаль. Звичайно, дехто залишається. Але поки зарплати в Україні будуть значно менші ніж закордоном - доти люди будуть масово виздити. (Це стосується звичайних фізично здорових людей, а не різного роду геніїв, у нас майже в кожній родині хтось є, був або планує поїздку за кордона заради заробітку).

PS: Якщо Ви ІТшник і цікавитеся лише грошима, в Україні середня заробітна плата у рік на 5-10,000$ більше ніж у Польщі, на приклад. Ще гірша ситуація з Чехією. Пруф:
http://www.payscale.com/research/UA/Job … per/Salary
http://www.payscale.com/research/PL/Job … per/Salary
http://www.payscale.com/research/CZ/Job … per/Salary

Подякували: tim1

282

Re: Еміграція

Якщо в наших краях так добре з айтішною зарплатнею, чи має сенс тим же чехам і полякам їхати працювати до нас?

283 Востаннє редагувалося iovchynnikov (25.04.2016 12:39:40)

Re: Еміграція

P.Y. написав:

Якщо в наших краях так добре з айтішною зарплатнею, чи має сенс тим же чехам і полякам їхати працювати до нас?

Є ще купа інших аспектів: легкість затруднення іноземців (проблеми з документами), питання мовне, бенефіти, інфраструктура країни, рівень життя, престиж і звичайно інші можливості:

Нащо Польку їхати до нас працювати, оформлювати документи у наших дебільних адміністраціях і мати геморой на рік, щоб отримувати на 5к$ у рік більше, якщо він може без жодних документів поїхати у Німеччину або навіть Норвегію, працювати там на тих самих засадах що й громадяни цієї країни і отримувати на 30-50$тис більше. Я вже не кажу про рівень життя, соціальної захищеності і потужну інфраструктуру.

Подякували: 0xDADA11C7, leofun01, tim3

284

Re: Еміграція

До айтішників це ніяк не відноситься, а скоріше до робітничих професій, яких набагато більше ніж айтішників.
Якщо судити по заробітній платні , образно кажучи, топ депутатів верховної ради, тоді і емігрувати за грошима непотрібно :D

285

Re: Еміграція

iovchynnikov написав:

Доки люди будуть думати не лише про свою заможність та можливість вибитися у якусь "шляхту", саме доти будуть емігрувати.

Що поганого у тому щоб жити там де краще?

Абсолютно безсенсове порівняння з Каліфорнією, де кошт винаймання мешкання то 2000$, 1000$ на їжу у місяць, 100$ місячний абонемент, а поза тим, хочеться ще кудись поїхати, щось на себе нового вдягнути і дівчину у ресторан зводити. І ваша "шляхетна" зарплата у 100к (8.3 у міс) виглядає у СанФра так само як і 40к у Києві.

І так і ні. За ті гроші що залишаться ти зможеш купити хорошу машину (яка там дешевша) і техніку (яка там сама нова і сама дешева, бо без податків), а також їздити по рівних, чистих дорогах.

Подякували: 0xDADA11C7, tim2

286

Re: Еміграція

ADR написав:
iovchynnikov написав:

Доки люди будуть думати не лише про свою заможність та можливість вибитися у якусь "шляхту", саме доти будуть емігрувати.

Що поганого у тому щоб жити там де краще?

Нічого. Я просто констатував факт :)

ADR написав:
iovchynnikov написав:

Абсолютно безсенсове порівняння з Каліфорнією, де кошт винаймання мешкання то 2000$, 1000$ на їжу у місяць, 100$ місячний абонемент, а поза тим, хочеться ще кудись поїхати, щось на себе нового вдягнути і дівчину у ресторан зводити. І ваша "шляхетна" зарплата у 100к (8.3 у міс) виглядає у СанФра так само як і 40к у Києві.

І так і ні. За ті гроші що залишаться ти зможеш купити хорошу машину (яка там дешевша) і техніку (яка там сама нова і сама дешева, бо без податків), а також їздити по рівних, чистих дорогах.

Мені більше йшлося про заробітну плату. Саме у цьому контексті tim заохочував усіх валити до CA.

287

Re: Еміграція

iovchynnikov написав:

Я працюю у Польщі лише з через те, що планую тут продовжити навчання. Але приховувати не буду, тут до людей ставляться краще, більше бенефітів і вища культура праці. Порівняти немає особливо з чим, але працював невеличкий окрес часу у NetCracker і відношення там і тут - небо і земля.

Я працював в американській фірму у Львові. Там також хороше ставлення до працівників — немає радянського "я начальник ти дурак".

288 Востаннє редагувалося tim (26.04.2016 12:11:42)

Re: Еміграція

iovchynnikov написав:

Мені більше йшлося про заробітну плату. Саме у цьому контексті tim заохочував усіх валити до CA.

Не тільки до СА. Просто багато хто їде в США та ЄС(північ, південь). Східна Європа не котується у професіоналів.

289

Re: Еміграція

Найпоширеніші причини, які змушують українців їхати за кордон
інтерв'ю було 10-15 хвилин, 25 секунд в кадрі :)

290

Re: Еміграція

iovchynnikov написав:

Мені більше йшлося про заробітну плату. Саме у цьому контексті tim заохочував усіх валити до CA.

Питання не тільки в зарплаті.
Влада сприймає Україну як "збиткову шахту" і відповідно діє:
- розкрасти і розпиляти на метало-брухт обладнання
- звільнити робітників
- припинити фінансування соціальної інфраструктури(освіта, школи, дитячі садочки, громадський транспорт, медицина)
- вкрасти гроші з самого підприємства

291 Востаннє редагувалося iovchynnikov (01.06.2016 11:23:31)

Re: Еміграція

tim написав:

Найпоширеніші причини, які змушують українців їхати за кордон
інтерв'ю було 10-15 хвилин, 25 секунд в кадрі :)

Подивився.

Таке відео можна награти майже у будь-якій країні.
Багато програмістів бажає виїхати, на приклад, з Польщі до Німеччини, а багато польок хоче вийте за німця.
У Німеччині хочуть звалити у Норвегію...і так далі.

Подякували: Djalin, Regen, leofun013

292

Re: Еміграція

То не причини, то способи виїзду.)

293

Re: Еміграція

iovchynnikov написав:
P.Y. написав:

Якщо в наших краях так добре з айтішною зарплатнею, чи має сенс тим же чехам і полякам їхати працювати до нас?

Є ще купа інших аспектів: легкість затруднення іноземців (проблеми з документами), питання мовне, бенефіти, інфраструктура країни, рівень життя, престиж і звичайно інші можливості:

Нащо Польку їхати до нас працювати, оформлювати документи у наших дебільних адміністраціях і мати геморой на рік, щоб отримувати на 5к$ у рік більше, якщо він може без жодних документів поїхати у Німеччину або навіть Норвегію, працювати там на тих самих засадах що й громадяни цієї країни і отримувати на 30-50$тис більше. Я вже не кажу про рівень життя, соціальної захищеності і потужну інфраструктуру.

Добре, поставмо питання інакше: як умовити поляка працювати на Україні (якщо це взагалі можливо)?

294 Востаннє редагувалося iovchynnikov (01.06.2016 22:17:22)

Re: Еміграція

P.Y. написав:
iovchynnikov написав:
P.Y. написав:

Якщо в наших краях так добре з айтішною зарплатнею, чи має сенс тим же чехам і полякам їхати працювати до нас?

Є ще купа інших аспектів: легкість затруднення іноземців (проблеми з документами), питання мовне, бенефіти, інфраструктура країни, рівень життя, престиж і звичайно інші можливості:

Нащо Польку їхати до нас працювати, оформлювати документи у наших дебільних адміністраціях і мати геморой на рік, щоб отримувати на 5к$ у рік більше, якщо він може без жодних документів поїхати у Німеччину або навіть Норвегію, працювати там на тих самих засадах що й громадяни цієї країни і отримувати на 30-50$тис більше. Я вже не кажу про рівень життя, соціальної захищеності і потужну інфраструктуру.

Добре, поставмо питання інакше: як умовити поляка працювати на Україні (якщо це взагалі можливо)?

1) Прийняти нове еміграційне законодавство, за яким можна нормально легалізувати побит і право на роботу.
На приклад, такі фірми як Е**М, які успішно практикують релокації своїх співробітників поміж офісами у різних країнах, не знають якогось визначеного шляху на релокацію іноземця (не з СНД) до України. У цьому питанні ми такі ж закриті як і кацапстан.
2) Стати нам більш вихованими і відкритими
3) Підняти рівень життя і послуг
4) Вивчити, в кінці кінців, свою рідну мову аби бідним европейчикам не доводилося вчити кілька мов для розуміння і Львів'ян, і Київлян.

Подякували: ADR, P.Y., leofun013

295

Re: Еміграція

iovchynnikov написав:

4) Вивчити, в кінці кінців, свою рідну мову аби бідним европейчикам не доводилося вчити кілька мов для розуміння і Львів'ян, і Київлян.

Німецьку, французьку, англійську поляки ж вчать :)

296

Re: Еміграція

tim написав:
iovchynnikov написав:

4) Вивчити, в кінці кінців, свою рідну мову аби бідним европейчикам не доводилося вчити кілька мов для розуміння і Львів'ян, і Київлян.

Німецьку, французьку, англійську поляки ж вчать :)

Усі одразу й одночасно? Не думаю.

297 Востаннє редагувалося tim (02.06.2016 14:07:47)

Re: Еміграція

iovchynnikov написав:
tim написав:

Німецьку, французьку, англійську поляки ж вчать :)

Усі одразу й одночасно? Не думаю.

Звичайно ні, але якщо поляк емігрує до Швейцарії то мабуть крім німецької, французької ще треба вивчити італійську :)
Знайшов історію емігрантки

Юлія Обелець – журналіст з Полтави. Десь рік тому її наречений, який працював оператором на асфальтному заводі, втратив роботу; два місяці пошуків були фактично безрезультатними – лише тимчасова зайнятість. А за орендовану квартиру треба було платити.
Хлопець вирішив поїхати на заробітки в Польщу, а Юлія, хоча і мала постійну роботу, приєдналась до коханого, бо не хотіла надовго розлучатися.
Ця поїздка виявилася дуже складною для обох, особливо для Юлі. Але, як кажуть, негативний досвід – теж досвід.

Мені здавалось, що я відбуваю покарання: сповідь заробітчанки в Польщі
Вам у Польщі подобається, бо багато заробляєте? Ставлення поляків до іноземців мабуть різне залежно від рівня доходу і спеціальності.
Є відео блог українською мовою, який схожий на цей:
https://www.facebook.com/our.story.channel/
Our Story

298

Re: Еміграція

Вона не іммігрантка, вона нелегальний іноземний працівник.

299

Re: Еміграція

iovchynnikov написав:
P.Y. написав:
iovchynnikov написав:

Є ще купа інших аспектів: легкість затруднення іноземців (проблеми з документами), питання мовне, бенефіти, інфраструктура країни, рівень життя, престиж і звичайно інші можливості:

Нащо Польку їхати до нас працювати, оформлювати документи у наших дебільних адміністраціях і мати геморой на рік, щоб отримувати на 5к$ у рік більше, якщо він може без жодних документів поїхати у Німеччину або навіть Норвегію, працювати там на тих самих засадах що й громадяни цієї країни і отримувати на 30-50$тис більше. Я вже не кажу про рівень життя, соціальної захищеності і потужну інфраструктуру.

Добре, поставмо питання інакше: як умовити поляка працювати на Україні (якщо це взагалі можливо)?

1) Прийняти нове еміграційне законодавство, за яким можна нормально легалізувати побит і право на роботу.
На приклад, такі фірми як Е**М, які успішно практикують релокації своїх співробітників поміж офісами у різних країнах, не знають якогось визначеного шляху на релокацію іноземця (не з СНД) до України. У цьому питанні ми такі ж закриті як і кацапстан.
2) Стати нам більш вихованими і відкритими
3) Підняти рівень життя і послуг
4) Вивчити, в кінці кінців, свою рідну мову аби бідним европейчикам не доводилося вчити кілька мов для розуміння і Львів'ян, і Київлян.

Тобто, без впливу на масову свідомість — ніяк?

300

Re: Еміграція

P.Y. написав:
iovchynnikov написав:
P.Y. написав:

Добре, поставмо питання інакше: як умовити поляка працювати на Україні (якщо це взагалі можливо)?

1) Прийняти нове еміграційне законодавство, за яким можна нормально легалізувати побит і право на роботу.
На приклад, такі фірми як Е**М, які успішно практикують релокації своїх співробітників поміж офісами у різних країнах, не знають якогось визначеного шляху на релокацію іноземця (не з СНД) до України. У цьому питанні ми такі ж закриті як і кацапстан.
2) Стати нам більш вихованими і відкритими
3) Підняти рівень життя і послуг
4) Вивчити, в кінці кінців, свою рідну мову аби бідним европейчикам не доводилося вчити кілька мов для розуміння і Львів'ян, і Київлян.

Тобто, без впливу на масову свідомість — ніяк?

Та хоча б з чогось треба починати. Нам з себе, наприклад. А необхідна з тих умов, це #1. Інакше ніяк.