21

Re: Щось пішло не так

Arete написав:

Таке враження що тут кружок слабаків і невдах. Не соромно перед дівчиною? :)

Не зовсім так.
Земля крутиться навколо Сонця незалежно від того у що ти віриш, чи який твій соціальний статус, чи рахунок у банку.

22

Re: Щось пішло не так

2. Ну, певне раціональне зерно там є (як і в будь-якому жанрі літератури, включно з народними казками), а от щоб прямо в це вірити… З іншого боку, які є альтернативи — тупо чекати, що тобі одного дня звалиться на голову принцеса на білому поні й сама якось розрулить ситуацію? )))
3. *З острахом дивиться на гантелі під ліжком*
4. Забрести в якийсь бомжатник, повний аналог якого можна відшукати в своєму районі…
5. Це нереально, коли живеш під одним дахом з політичними наркоманами (яких тепер більшість)!
6. Бажання щось змінити повністю компенсується жахом очікування дискомфорту, викликаного необхідністю пристосовуватись до цих змін.
7. І як ним стати, коли холодильник постійно забитий повним раціоном для набору маси?
8. А книжки качати звідки?.. Ех, добре було в модемні часи — нічого зайвого просто не викачаєш, оплата похвилинна чи посекундна, та й соцмереж у сучасному сенсі ще не було…

23

Re: Щось пішло не так

Arete написав:

Таке враження що тут кружок слабаків і невдах. Не соромно перед дівчиною? :)

Турнір лузерів, де найлузерніший лузер перелузає всіх інших лузерів — заради посмішки чарівної дівчини, що спостерігає за цим огидним видовищем :)

24

Re: Щось пішло не так

Чому все скатується до уваги в сторону самиці?
Недавно заходив декілька разів в один РК, там 5 мужиків і одна ТП.
Так от, кожне 1.5 повідомлення в її адрес, немає цікавих тем, немає нічого, всі розмови про ту шльондру, а вона й рада.
Вчора знову туди зайшов, бачу, що в кімнаті "Музіка" всі сидять, знову ті шестеро чуваків (комусь навіть за 30), і та дівка, думаю - майбуть там кожен по черзі свою музичку вмикає, піду зараз, мітольчика бабахну їм, і що я там бачу?
Та тп врубила якесь блювотне лайно і щось там мямлить під фонограму, а всі слухають, боже... у тих чуваків зовсім немає самоповаги. Треба їм про це сказати.

25

Re: Щось пішло не так

Кожен отримує те, що хоче: дівчина — увагу чоловічої компанії, хлопці — приємну ілюзію, що в них є якийсь шанс…

26

Re: Щось пішло не так

FakiNyan написав:

Чому все скатується до уваги в сторону самиці?
Недавно заходив декілька разів в один РК, там 5 мужиків і одна ТП.
Так от, кожне 1.5 повідомлення в її адрес, немає цікавих тем, немає нічого, всі розмови про ту шльондру, а вона й рада.
Вчора знову туди зайшов, бачу, що в кімнаті "Музіка" всі сидять, знову ті шестеро чуваків (комусь навіть за 30), і та дівка, думаю - майбуть там кожен по черзі свою музичку вмикає, піду зараз, мітольчика бабахну їм, і що я там бачу?
Та тп врубила якесь блювотне лайно і щось там мямлить під фонограму, а всі слухають, боже... у тих чуваків зовсім немає самоповаги. Треба їм про це сказати.

Прихований текст

"Васіліса Єгоровна і мужички"

27

Re: Щось пішло не так

P.Y. написав:

2. Ну, певне раціональне зерно там є (як і в будь-якому жанрі літератури, включно з народними казками), а от щоб прямо в це вірити… З іншого боку, які є альтернативи — тупо чекати, що тобі одного дня звалиться на голову принцеса на білому поні й сама якось розрулить ситуацію? )))
3. *З острахом дивиться на гантелі під ліжком*
4. Забрести в якийсь бомжатник, повний аналог якого можна відшукати в своєму районі…
5. Це нереально, коли живеш під одним дахом з політичними наркоманами (яких тепер більшість)!
6. Бажання щось змінити повністю компенсується жахом очікування дискомфорту, викликаного необхідністю пристосовуватись до цих змін.
7. І як ним стати, коли холодильник постійно забитий повним раціоном для набору маси?
8. А книжки качати звідки?.. Ех, добре було в модемні часи — нічого зайвого просто не викачаєш, оплата похвилинна чи посекундна, та й соцмереж у сучасному сенсі ще не було…

2. пошук дівчини аналогічний пошуку друзів: це стається саме собою. але для того, щоб це сталось, треба дозволити цьому статись, а не сидіти на дивані - під лежачий камінь вода не тече.
4. ні разу не залазила в бомжатник по такій схемі
5. просто надягнути навушники -_-
7. ем... не забивати холодильник раціоном для набору маси?
8. господи, ви коли востаннє тримали надруковану книгу в руках?! для чого існують книгарні та знайомі, які можуть віддати вам свою книжку на тиждень-другий?

28

Re: Щось пішло не так

P.Y. написав:

Кожен отримує те, що хоче: дівчина — увагу чоловічої компанії, хлопці — приємну ілюзію, що в них є якийсь шанс…

так я ж кажу, що там одному, найактивнішому, 30 років, або більше, які можуть бути ілюзії? до того ж в інеті

29

Re: Щось пішло не так

FakiNyan написав:
P.Y. написав:

Кожен отримує те, що хоче: дівчина — увагу чоловічої компанії, хлопці — приємну ілюзію, що в них є якийсь шанс…

так я ж кажу, що там одному, найактивнішому, 30 років, або більше, які можуть бути ілюзії? до того ж в інеті

заглянула я якось на форум соціофобів - я й не думала, що на світі стільки 40-річних плаксіїв, які живують на шиї у батьків і навіть з дому вийти не можуть

30

Re: Щось пішло не так

2. Це точно пошук дівчини, а не пошук хлопця?
5. Так і роблю, але це не завжди діє.
7. Я не забиваю (скоріш, навпаки) — це він якось сам!
8. Вчора :) Але коли шукаєш відповідь на конкретне питання, його часто простіше загуглити, ніж ритися в книжці, де ця тема, можливо, й зовсім не розглядається.

31

Re: Щось пішло не так

Cyan написав:
FakiNyan написав:
P.Y. написав:

Кожен отримує те, що хоче: дівчина — увагу чоловічої компанії, хлопці — приємну ілюзію, що в них є якийсь шанс…

так я ж кажу, що там одному, найактивнішому, 30 років, або більше, які можуть бути ілюзії? до того ж в інеті

заглянула я якось на форум соціофобів - я й не думала, що на світі стільки 40-річних плаксіїв, які живують на шиї у батьків і навіть з дому вийти не можуть

нєє, не може бути такого

32

Re: Щось пішло не так

quez написав:
FakiNyan написав:

Чому все скатується до уваги в сторону самиці?
Недавно заходив декілька разів в один РК, там 5 мужиків і одна ТП.
Так от, кожне 1.5 повідомлення в її адрес, немає цікавих тем, немає нічого, всі розмови про ту шльондру, а вона й рада.
Вчора знову туди зайшов, бачу, що в кімнаті "Музіка" всі сидять, знову ті шестеро чуваків (комусь навіть за 30), і та дівка, думаю - майбуть там кожен по черзі свою музичку вмикає, піду зараз, мітольчика бабахну їм, і що я там бачу?
Та тп врубила якесь блювотне лайно і щось там мямлить під фонограму, а всі слухають, боже... у тих чуваків зовсім немає самоповаги. Треба їм про це сказати.

Прихований текст

"Васіліса Єгоровна і мужички"

почитав то, наче лайна наївся

33

Re: Щось пішло не так

P.Y. написав:

2. Це точно пошук дівчини, а не пошук хлопця?
5. Так і роблю, але це не завжди діє.
7. Я не забиваю (скоріш, навпаки) — це він якось сам!
8. Вчора :) Але коли шукаєш відповідь на конкретне питання, його часто простіше загуглити, ніж ритися в книжці, де ця тема, можливо, й зовсім не розглядається.

2. ем... я не шукала собі дівчини) це просто спостереження
5. випромінюйте байдужість
7. тоді самостійно купуте собі продукти і самостійно готуйте собі їсти лише зі своїх продуктів - де ваша сила волі?
8. коли знаєте де шукати, пошук займає менше часу



FakiNyan написав:

нєє, не може бути такого

забийте в пошук "форум социофобов" і полазьте по ньому - більшої свалки нікчемності ви не знайдете

34 Востаннє редагувалося Chemist-i (31.10.2014 16:22:04)

Re: Щось пішло не так

Joker,
Може банально отруєння вуглекислим газом?

35

Re: Щось пішло не так

FakiNyan написав:
P.Y. написав:

Кожен отримує те, що хоче: дівчина — увагу чоловічої компанії, хлопці — приємну ілюзію, що в них є якийсь шанс…

так я ж кажу, що там одному, найактивнішому, 30 років, або більше, які можуть бути ілюзії? до того ж в інеті

Так кажете, ніби 30+ чоловікам не подобаються вдвічі молодші дівчата. До цього додається відчуття вищої статусності своєї вікової групи (бачиш себе дорослим чоловіком у розквіті сил, вже не 20-річним молокососом і ще не 45-річним старпером, здається, що здатен діяти більш осмислено, ніж ті, кому бракує досвіду чи гнучкості інтелекту. Достатньо маскулінний, ще не старий — в принципі, нормальні параметри для побудови стосунків з дівчиною привабливого віку).

Далі, інет — такий собі інкубатор ілюзій. Спілкуючись із дівчиною онлайн, ти можеш навіть не здогадуватись, що по той бік дроту сидить такий же придурок, як ти, що вирішив приколотись — ні, твоя свідомість малює тобі саме те, що тобі подобається. Ну і як відмовитись від цієї дівчини своєї мрії? Якось сам так приколювався в скайп-чаті — типу, P.Y. поїхав у відрядження, а я його дівчина, він тут мені доручив дещо, я не знаю як — і зразу з тобою починають загравати, уявляючи, яка ти класна :)

Далі, ситуація конкуренції. На це теж ведуться. Об'єктивно, в тебе шанс може бути нульовий — але, відносно близько спілкуючись із дівчиною, ти не вважаєш себе гіршим за інших таких же, відчуваєш ревнощі, це змушує тебе робити якісь кроки, щоб сподобатися дівчині, догодити їй, привернути до себе увагу, при нагоді принизити конкурентів і т.д. Можна помріяти про якісь стосунки в реалі, хоча й чудово розумієш, що це лише порожні фантазії.

Подякували: quez, FakiNyan2

36

Re: Щось пішло не так

P.Y., ну я таким точно не буду.....

37

Re: Щось пішло не так

Cyan написав:

2. ем... я не шукала собі дівчини) це просто спостереження
5. випромінюйте байдужість
7. тоді самостійно купуте собі продукти і самостійно готуйте собі їсти лише зі своїх продуктів - де ваша сила волі?
8. коли знаєте де шукати, пошук займає менше часу

2. Я зрозумів))) Просто існує думка, що дівчина в формуванні стосунків діє більш пасивно, а якісь рішучі кроки — обов'язок хлопця , і те, що в очах дівчини «якось так саме по собі сталось», може для хлопця бути незовсім «саме по собі».
7. Якщо випадково зустрінете мою силу волі, передайте їй, що я дуже-дуже скучив. Тому, як показує практика, єдиний реальний спосіб схуднути — це коли всі роз'їдуться, а самому готувати влом.
8. Деякі речі справді частіше дивлюся в книжках — просто пам'ятаю, що де лежить у якій книжці (паперовій чи pdf). Якщо ж це щось нове для мене — тоді гугл і читання документації до нагугленого. Теоретично, можна й гортати книжки сторінка за сторінкою, але навіщо робити те, що пошуковик робить значно швидше?

38

Re: Щось пішло не так

P.Y. написав:

2. Я зрозумів))) Просто існує думка, що дівчина в формуванні стосунків діє більш пасивно, а якісь рішучі кроки — обов'язок хлопця , і те, що в очах дівчини «якось так саме по собі сталось», може для хлопця бути незовсім «саме по собі».

не завжди
буває так, що дівчина бере на себе активну роль (якщо їй характерна домінантна риса)
буває так, що дівчина провертає все так як вона хоче, але при цьому діє хлопець і від цього він думає, що він отакий красавчик, що добився цього, а насправді він просто не потітив як на нього вплинули

39

Re: Щось пішло не так

Останнім часом Replace.org.ua нагадує мені сервіс сайт-злодій, де можна ставити питання на будь-яку тему та отримувати відповіді на них.

40

Re: Щось пішло не так

Replace написав:

Останнім часом Replace.org.ua нагадує мені сервіс сайт-злодій, де можна ставити питання на будь-яку тему та отримувати відповіді на них.

так це ж спеціальний розділ