21

Re: Сексизм на роботі

ktretyak написав:
Cyan написав:
ktretyak написав:

Спробуйте пошукати щось в ciklum (якщо ви в Києві шукаєте, то там вони точно є). Це досить велика, сучасна, і провідна компанія "розробників".

ніби я туди ні разу не писала, їй-богу...

Іншими словами - усі хто шукають роботу розробника першою справою туди відправляють резюме, і я мав би про це знати? =)

чесно кажучи, я навіть здивувалась що ви згадали саме Сiklum, а не GlobalLogic
роботу я почала шукати не вчора і назви майже всіх цих компаній я прекрасно знаю, і резюме відправляю всюди, де є підходящі для мене вакансії

22 Востаннє редагувалося Invader (01.11.2014 01:26:35)

Re: Сексизм на роботі

Гадаю що так, сексизм. Хоча, може бути блат. Пропоную в майбутньому відправляти одне резюме від імені чоловіка, а інше від імені жінки. І ящо будуть випадки дискримінації, хоча б на dou.ua влаштувати судилище.

Прихований текст

а я люблю, коли хлопці готують :[

Оголеними і в коротких фартухах?

23

Re: Сексизм на роботі

Як в рафаелло  :D

24

Re: Сексизм на роботі

А може їй смачне подобається, а ви одразу - короткі оголені хвартухи. Що б про це сказав Фройд?

Подякували: Cyan1

25

Re: Сексизм на роботі

Cyan написав:
ktretyak написав:
Cyan написав:

ніби я туди ні разу не писала, їй-богу...

Іншими словами - усі хто шукають роботу розробника першою справою туди відправляють резюме, і я мав би про це знати? =)

чесно кажучи, я навіть здивувалась що ви згадали саме Сiklum, а не GlobalLogic
роботу я почала шукати не вчора і назви майже всіх цих компаній я прекрасно знаю, і резюме відправляю всюди, де є підходящі для мене вакансії

Зрозуміло. Вас дивує, що я не знав про вашу відправку резюме "усім" компаніям, хоча ви про це не написали... а ще вас дивує що я не знав на скільки ви "все прекрасно знаєте"...

Ок. Тепер ще більше з'явилось підстав вважати, що відмовили не через сексизм.

26

Re: Сексизм на роботі

Cyan написав:

в мене тут трохи накипіло, але суть
мене цікавить, чому компанії готові взяти студента, який не знає навіть sql, у розробку проекту середовища для роботи з sql (знаю про це зі слів моєї мами, а вона в цій справі нічого не тямить, тому про проект знаю розмито), при цьому мене, ту яка відсилає резюме, яке строго відповідає усім вимогам, просто ігнорують?
мені хочеться вияснити для себе чи це тому що вакансії халявні (без досвіду роботи, все-таки) і для співбесід обираються найкращі резюме, чи все-таки тому, що існує переконання, що особам жіночої статі в ІТ не місце?
я розумію, що це рідкість, але щоб отак фільтрувати по гендерній ознаці... навіщо?
і які шанси пробитись початківцю-дівчині на технічні посади, конкуруючи з хлопцями?

HR теж жінка яка не любить конкуренції ось і все.

27

Re: Сексизм на роботі

ktretyak написав:

Зрозуміло. Вас дивує, що я не знав про вашу відправку резюме "усім" компаніям, хоча ви про це не написали... а ще вас дивує що я не знав на скільки ви "все прекрасно знаєте"...

Ок. Тепер ще більше з'явилось підстав вважати, що відмовили не через сексизм.

майже щоразу, коли я жаліюсь, що в мене з роботою не виходить, мені скажуть "спробуйте послати резюме ще отуди от"
я розумію, що ви не в курсі що і куди я відправляла, але не треба кидати мені назви компаній: 95% що я вже до них писала, 80% що не один раз
і тут справа не в відмові, а в ігнорі


Invader написав:
Прихований текст

а я люблю, коли хлопці готують :[

Оголеними і в коротких фартухах?

Прихований текст

такий вигляд не є обов'язковою умовою, але якщо хлопець не проти, то не бачу сенсу його стримувати - і смачно поїм, і подивлюсь ;)

Подякували: 0xDADA11C71

28 Востаннє редагувалося muroclav (01.11.2014 15:13:23)

Re: Сексизм на роботі

можливо вам просто невезе, попробуйте напряму зв'язатись або надішліть резюме ще раз.
Якщо вас ігнорять постійно, можливо щось не так із резюме.

Анекдот на дану тему

Два менеджери з персоналу (досвідчений і новенький) сидять в офісі й обговорюють справи. Молодий дістає величезну пачку резюме, штук 300: “Ми повинні переглянути їх усі, щоб підібрати кандидатів на цю вакансію“. Досвідчений холоднокровно бере в нього пачку, ділить її навпіл, одну частину кладе на стіл, другу викидає в смітник. У молодого аж очі на лоб полізли: “А як же претенденти?!” Досвідчений незворушно: “А навіщо нам невдахи?”

Подякували: karmeljuk, tim2

29 Востаннє редагувалося Patlatus (03.11.2014 18:40:00)

Re: Сексизм на роботі

З якого ти міста, cyan?

Якщо зі Львова, то пришли своє резюме нашим ейчарам. В нас багато дівчат працюють. Зокрема, одна працює iOS дівелопером. Можливо, більше дівчат програмістів в нас, особисто в моєму крилі - епсилон-околі більше дівчат програмістів не бачив.

Власне кажучи, пошук роботи може бути дуже важкий. Часто людей можуть не хотіти брати не через стать, а через відсутність досвіду. Або через конфлікт на попередньому місці праці.

В мене було все по-іншому. На мехматі на першому курсі мені викладач пропонував йти до нього на роботу, але я вирішив, що півдолара чи долар за годину мені малувато, і я навіть до нього не пішов на співбесіду.
Той викладач поміняв багато компаній і зараз в Лондоні чи то в Майкрософті чи то в Скайпі працює... чи то працював в Скайпі, а коли Майкрософт купила скайп, то в Майкрософті... але то таке...

Потім на третьому курсі я пішов на Елекс. Великі компанії завжди беруть студентів. Потім я звільнився з Елекса через конфлікт з піемом, і деякий час ніде не працював. Потім захотів знову працювати, але не брали. Я був трохи закомплексований, затурканий, колишній піем надавав негативну характеристику на мене в усі компанії, тому мене ніде не хотіли брати.
Тоді я пішов десь в кінці четвертого курсу на маленьку конторку з українськими замовниками.
Але потім мене вкурвило те, що під час кризи 2009 року вони перестали платити зарплату, а потім через три місяці виплачували половину за старим курсом долара, тобто, четвертину зарплати замість повної суми...
Після закінчення універу я сказав, що хочу взяти відпустку в липні, але мені відмовили, мовляв, маленька фірма, і вони всі йдуть у відпустку в серпні, хіба що звільняйся. Тоді я сказав - гаразд, бувайте. Пішов в аспірантуру.
2 роки провчився в аспірантурі, викладав першокурсникам практичні з математичного аналізу, вони мене почали брати на понт, мовляв, чого ти, маючи високооплачувану і престижну роботу програміста прийшов нас, довбнів вчити. Я вирішив, що устами дитини глаголить істина, вирішив повернутися в айті, адже мені також не сподобалися п'янки на кафедрі, і я передумав залишатися в універі.
Тоді почав надсилати своє резюме на всі фірми підряд, які тільки знаходив. Окрім тих, звісно, де вже працював, або тих, де мені відмовили в минулому.
Відправив своє резюме на десь з десяток фірм.
Передзвонили з софтсерву. Але я не захотів бути зареєстрований як приватний підприємець, і перед третьою чи четвертою співбесідою на софтсерві мені подзвонили з малкоса, взагалі запросили на співбесіду на позицію тестера. Ну я не дуже хотів приходити, але потім подумав, прийду, подивлюся, бо начитався до того різних мотиваційних постів про те, що для того, аби досягти успіху, треба всюди пхатися, і все пробувати, навіть якщо не по спеціальності, не зовсім те, що ти хочеш, бо в процесі співбесіди може все повернутися в іншу сторону.
І так і сталося. Прийшов на співбесіду на тестера.
Мені почали задавати питання по тестування, а я на кожне питання повторював - бачите, я більше мав досвіду з програмуванням, якщо у вас не має вакансії програміста, то я, мабуть, піду на софтсерв, бо там мені пропонують посаду програміста.
Десь після третього чи четвертого питання ейчар сказала, що в них є вакансія тільки Java програміста, а не делфі програміста, і чи мене таке зацікавить. Я відповів, що так, і почав працювати там на посаді Java веб дівелопер.
Звісно, нема нічого досконалого, але на малкосі я вже більше, ніж два роки працюю, і тут мені подобається загалом більше, ніж там, де я працював до того. Звісно, були свої нюанси - на Елексі був душ чи ванна і тенісний столик, і всяке таке, але я там ніколи не купався і ніколи не грав у пінґ-понґ, так що я там навіть не використовував усіх тих фішок, що там можна було використати.

В Біблії написано - стукайте, і вам відчинять. Просіте - і дасться вам.
Відправте резюме на хоча б 10-20-100 компаній. І отримайте запрошення на 2-3-10 співбесід.
На скільки компаній Ви вже відправили своє резюме, панянко Cyan Блакитна чи як Вас величати?

Після того, як я почав працювати на Малкосі, мені почали наполегливо дзвонити і писати рекрутери з дуже багатьох різних компаній. Мене то навіть дратувало деякий час, бо коли я їм писав, і сидів без роботи, то вони писали мені, що нема вакансій, і всяке таке, а коли знаходиш роботу, вони раптом усі прокидаються, оживлюються, і починають тебе пінґати. Дуже часто мовчать. Ігнорують. Або не повідомляють про результати співбесіди. Але потім можна на них відігратися (на тих самих, що мовчать, ігнорують, не повідомляють про результати), коли вони будуть вас про стоп'ятдесят разів запрошувати на співбесіду, а Ви будете їх ігнорувати, і так далі.
Важливо зареєструватися в соціальній мережі ЛінкедІн. Тоді мисливці за головами самі за Вами будуть полювати, і самі за Вами прийдуть.

Подякували: Djalin, 0xDADA11C72

30

Re: Сексизм на роботі

пізнавально

31

Re: Сексизм на роботі

Patlatus написав:

З якого ти міста, cyan?
Якщо зі Львова, то пришли своє резюме нашим ейчарам.

дякую, але я з Києва, тому пас

Patlatus написав:

На скільки компаній Ви вже відправили своє резюме, панянко Cyan Блакитна чи як Вас величати?

я не можу підрахувати навіть приблизну кількість компаній, які назбирались за ці півроку: я списку не веду


Patlatus написав:

Важливо зареєструватися в соціальній мережі ЛінкедІн. Тоді мисливці за головами самі за Вами будуть полювати, і самі за Вами прийдуть.

вже місяць там зареєстрована
ні, ще не приходили

32

Re: Сексизм на роботі

вже місяць там зареєстрована
ні, ще не приходили

А на джині?

33

Re: Сексизм на роботі

karmeljuk написав:

вже місяць там зареєстрована
ні, ще не приходили

А на джині?

я там зареєстрована з того дня, коли ви кинули посилання
не знаю які там оптимальні терміни, але поки що нічого

34

Re: Сексизм на роботі

Цікаво, а коли Cyan влаштується буде тема "Сексизм на роботі"?

Подякували: tim1

35

Re: Сексизм на роботі

тема буде такою ж, як є зараз
а для вашої пропозиції у вас надто жирний гумор

36

Re: Сексизм на роботі

Singularity написав:

Цікаво, а коли Cyan влаштується буде тема "Сексизм на роботі"?

Чого нам чекати Cyan? Створіть тему, поділіться досвідом.

37 Востаннє редагувалося Singularity (04.11.2014 00:33:45)

Re: Сексизм на роботі

quez написав:
Singularity написав:

Цікаво, а коли Cyan влаштується буде тема "Сексизм на роботі"?

Чого нам чекати Cyan? Створіть тему, поділіться досвідом.

Ну вона ще не влаштувалася щоб мати досвід.

Її мабуть не беруть бо немає досвіду.

38

Re: Сексизм на роботі

Singularity написав:
quez написав:
Singularity написав:

Цікаво, а коли Cyan влаштується буде тема "Сексизм на роботі"?

Чого нам чекати Cyan? Створіть тему, поділіться досвідом.

Ну вона ще не влаштувалася щоб мати досвід.

Її мабуть не беруть бо немає досвіду.

Я взагалі-то пропонував ділитись досвідом вам

39

Re: Сексизм на роботі

Cyan написав:
Patlatus написав:

З якого ти міста, cyan?
Якщо зі Львова, то пришли своє резюме нашим ейчарам.

дякую, але я з Києва, тому пас

Patlatus написав:

На скільки компаній Ви вже відправили своє резюме, панянко Cyan Блакитна чи як Вас величати?

я не можу підрахувати навіть приблизну кількість компаній, які назбирались за ці півроку: я списку не веду


Patlatus написав:

Важливо зареєструватися в соціальній мережі ЛінкедІн. Тоді мисливці за головами самі за Вами будуть полювати, і самі за Вами прийдуть.

вже місяць там зареєстрована
ні, ще не приходили


Гм... можете кинути посилання на свій профайл? Спробую оцінити як експерт і порадити чого може бракувати

40

Re: Сексизм на роботі

Cyan написав:

мені хочеться вияснити для себе чи це тому що вакансії халявні (без досвіду роботи, все-таки) і для співбесід обираються найкращі резюме, чи все-таки тому, що існує переконання, що особам жіночої статі в ІТ не місце?
я розумію, що це рідкість, але щоб отак фільтрувати по гендерній ознаці... навіщо?
і які шанси пробитись початківцю-дівчині на технічні посади, конкуруючи з хлопцями?

З особистого досвіду (я не сприймаю жінок керівників, негативний досвід 3 рази) явище сексизму таки існує.
Професіоналізм жінок Oracle DBA досить високий, особисто знайомий з кількома.
По зарплаті жінок часто "утискають". Жінки в ІТ досить часто зустрічаються.
Серед програмістів працював з кількома у відділах. Зазвичай чоловіки-керівники цінують жінок програмістів за професійні якості, використовують "робочих конячок". Але це досвід у НДІ, держпідприємствах 1997-2005рр.
Нове покоління керівників та HR в ІТ компаніях мабуть інакше ставляться до жінок. Не потрібно близько сприймати поодинокі випадки утисків, або сексизму... з віком це минає у чоловіків :)